האובר הראשון שלי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האובר הראשון שלי

yair_gobani

Recommended Posts

עשיתי בפעם הראשונה אובר לסלרון 1000 שלי עם לוח VIA- CA64-TC

דרך הביוס העלתי מ100 ל110 ואחר כך ל120 אבל המחשב לא עלה

אז הוצאתי את הבטריה.......

אחר כך ניסתי דרך הג'מפרים והעלתי ל133 והמחשב עלה :D :D

אבל אחרי שהוא קרא את הכוננים והגיע לשלב להעלות את הWINDOWS הוא נתקע :'( :'( :'(

למשהוא יש פתרון שהמחשב לא יתקע

נ.ב לא ההעלתי את ה VCORE (הוא על 1.51 ) בגלל שאני לא יודע איך

בבקשה עזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

יש לך את הדף שקיבלת עם הלוח ?

זה אמור להיות דף לבן כזה , אולי הוא מודבק בתוך המארז . נראה לי שזה לוח של DFI .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

אוקיי . זה לוח של DFI , אתה לא יכול להעלות את המתח למעבד בלוח הזה , אז אתה צריך למצא את התדר שבו המחשב יהיה הכי יציב .

זה שהמערכת ההפעלה שלך נתקעת אומר או שהמעבד מתחמם יותר מדי , או שהיחס שלך יותר מדי גבוה .

תנסה לשים CPU CLK - 33 MHZ , ואז תנסה שוב פעם לשים 133 מגהרץ , אבל אני עדיין חושב שלא תגיע לשם בלי להעלות את המתח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי . זה לוח של DFI , אתה לא יכול להעלות את המתח למעבד בלוח הזה , אז אתה צריך למצא את התדר שבו המחשב יהיה הכי יציב .

זה שהמערכת ההפעלה שלך נתקעת אומר או שהמעבד מתחמם יותר מדי , או שהיחס שלך יותר מדי גבוה .

תנסה לשים CPU CLK - 33 MHZ , ואז תנסה שוב פעם לשים 133 מגהרץ , אבל אני עדיין חושב שלא תגיע לשם בלי להעלות את המתח .

שני שאלות

1) איך אתה יודע שזה לוח DFI

2) מה זה "או שהיחס שלך יותר מדי גבוה " הזכרון שלי הוא אמור לפעול על 133 מגה הרץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

שני שאלות

1) איך אתה יודע שזה לוח DFI

2) מה זה "או שהיחס שלך יותר מדי גבוה " הזכרון שלי הוא אמור לפעול על 133 מגה הרץ

:)

1. אני אנטי חומר , ביקרתי אצלך במחשב ורשום לך על הלוח שזה DFI .

2. המעבד שלך כרגע של 100 מגהרץ , ובביוס אצלך רשום CPU CLK + 33 MHZ . ברגע שאתה מעלה את התדר של המעבד , הזיכרון עולה ביחס למעבד . לדוגמא , 112 , אז הזיכרון שלך יעבוד על 145 מגהרץ , ויכול להיות שהזיכרון שלך לא ממש מתלהב מהרעיון הזה .

פשוט תנסה לשים אותו על CPU CLK - 33 MHZ ואז תנסה לשים את המעבד על 112 או 124 או כל תדר עד 133 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...