BiXeon Project - יש מארז! 21.5.12 - עמוד 17 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BiXeon Project - יש מארז! 21.5.12

arkadur

Recommended Posts

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

התקדמות נוספת,

התחלתי לחבר את המסגרות לזוויות.

תהליך פשוט, אך צריך להיות מדוייקים. קדיחת חורים בקוטר 4MM, לאחר סימון עם קליבר.

לאחר מכן הברזה של המסגרת לM5 (צריך לקדוח חור בגודל קטן יותר אם מבריזים), לאחר שהמסגרת הוברזה, ניתן היה להגדיל את החור בזוויות לגודל 5MM, ולחבר בעזרת ברגי נירוסטה, ראש אלן כיפה (חתיכת שם לבורג, הא? אבל אני כ"כ שמח שהצלחתי למצוא אותם).

כמה מהתהליך:

img3140o.jpg

img3142e.jpg

img3144dp.jpg

img3146k.jpg

img3147t.jpg

img3148no.jpg

img3149yh.jpg

לאחר שאני אחבר את המסגרת העליונה והתחתונה, אני אחלק את הקוביה לקומות בעזרת 2 מסגרות נוספות.

הקומה העליונה- ללוח האם.

השניה, ספקי הכוח

השלישית, ככל הנראה המשאבות.

את הרדיאטורים, אני אמקם בחזית המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה להגיע למצב, שהיום אני אסיים לחבר את המסגרת השניה, ואת הפלטות החיצוניות.

אם זה יילך כשורה, אולי מחר אני אספיק לבצע את החלוקה הפנימית.

לאחר מכן, אני יהיה צריך לחשוב כיצד לפתוח את הפתחים באלומיניום. הדרמל ימות עם אלומיניום בעובי 2 MM, ולא מדובר בחיתוך בודד, אלא בחתיכת עבודה, מה שגם זה יהיה איטי מאוד, אפילו עם המתאם לרוטר שיש לי.

הג'גסו שלי גם נפח את נשמתו, והוא היה די ג'נרי, אולי הגיע הזמן לקנות ג'גסו חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מספר לבטים בנוגע לבחירת הצבעים בפרוייקט.

כרגע, ישנו שילוב של אלומיניום טבעי (בעיקר מבחוץ), ושחור לTRAY של הלוח, המתאמים לספק, והגרילים.

אני צריך לבחור צבע עבור:

1. מפסקים

Vandal-Delrin-Ring-WT.jpg

התחלתי עם זה, אפשר להחליף את השחור לכסוף - להתאמה לצבע המארז החיצוני, וגם את צבע הטבעת.

בחרתי בלבן, בגלל התאורה (סטריפים של לדים), אם כי יש לי איזה 6-8 קטודות אדומות.

השאלה היא, האם ללכת על לבן ניטרלי מבחוץ, ואת הבלאגן להשאיר לבפנים או לא?

2. צבע עבור סליבינג (יוניסליב, ככל הנראה MDPC, אולי הקיט המוכן של קורסייאר),

למרות שאני בכיוון של שילוב צבעים, (נניח, 2 גידים מרכזיים באדום, אחר כך 2 אפור, ואז השאר שחור או משהו בסגנון)

[table][tr][td]wol_error.gif[/td][td]מידת התמונה שונתה. לחץ כאן כדי לצפות בתמונה בגודל מלא. מידת התמונה המקורית הינה 1024x626 .[/td][/tr][/table]9MMYfh.jpg

[table][tr][td]wol_error.gif[/td][td]מידת התמונה שונתה. לחץ כאן כדי לצפות בתמונה בגודל מלא. מידת התמונה המקורית הינה 1024x635 .[/td][/tr][/table]NfxVXh.jpg

[table][tr][td]wol_error.gif[/td][td]מידת התמונה שונתה. לחץ כאן כדי לצפות בתמונה בגודל מלא. מידת התמונה המקורית הינה 1024x608 .[/td][/tr][/table]bnu5sh.jpg

מה דעתכם? איזה שילוב נראה לכם?

3. צבע נוזל קירור

משהו בי אומר לי ללכת על נוזל ללא תוספי צבע - פחות ג'יפה בעתיד, פחות עבודה בניקיון הבלוקים, ולגמור את הבלאגן עם צנרת צבעונית / שחורה.

אבל, אני עדיין שוקל ללכת על צנרת שקופה, ונוזל אדום / כתום/ לבן / משהו אחר.

קשה לי להגיע להחלטה בנוגע לצבעים.

אני יכול להמשיך על טהרת השחור - אלומיניום, עם תאורה לבנה, אבל אני שוקל להוסיף קצת צבע בכל זאת.

קדימה, בואו נשמע מה יש לכם להגיד. :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלד החיצוני הושלם.

נשאר לחבר את הפלטות שמחפות את הפאות, ולחלק לקומות בעזרת המסגרות האחרות, זה יקרה בהמשך השבוע.

הזזתי את הריהוט בחדר בכדי להתאימו למארז החדש.

לצד העמדה של המחשב, היה לי שולחן ארוך, שהוזז, ושמתי במקום את השידה ואת המארז, שהאורך הכללי שלהם יחד דומה לשולחן, כך שאני לא ארגיש שינוי מהותי.

img3160si.jpg

img3161kd.jpg

img3162q.jpg

img3163be.jpg

שבת שלום, וחג שמח!

עדכונים נוספים לאחר החג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר לפני, אופציה G תצא ממש טוב!

מכיוון ואת וגיל ההתלהבות מלדים עברת, הייתי שם תאורה עדינה לבנה (לד), צנרת שקופה עם נוזל לבן שיזהר קצת מהלדים או שקוף=מים (דבר שגם יוזיל לך מחירים) כשבפנים הסליבים בצבעים החמים ירוצו. את האלומניום הייתי משאיר בצבעו הטבעי או צובע בשחור מט.

כל פעם אני מתפעל מהטריפל וויו ואני פשוט-> :o פסיכי לגמרי כמו הפרויקטים שלך.

השולחן מחשב שלך לא היה בצורת ר'? זכות לי שפינה הייתה לפי הפרויקט חדר שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...