מעוניין לקנות חבילה של 100 דיסקים לצריבה איכותיים. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות חבילה של 100 דיסקים לצריבה איכותיים.

1

Recommended Posts

מעוניין לקנות 100 דיסקים לצריבה, במחיר של עד 200 שקל עדיף פחות (כולל משלוח).

יש לי אפשרות לקחת 100 דיסקים של MAXELL ב200 שקל כולל משלוח. האם MAXELL חברה טובה?

איזה דיסקים נחשבים לאיכותיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני זוכר שהייתה כתבה על זה שצרבו דיסקים מ20 חברות ואחרי כמה שנים חלקם נהרסו וגם יש רמות איכות לפי הצבע של החומר . לפי מה שאני זוכר כחול זה בין בטובים וירוק צהוב (צבע אחד) לא משהו (מהנמוך ביותר) ---- וכל הצבעים האלה זה לא של החלק העליון שכותבים עליו אלה החלק התחתון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה הבדלים...כל דיסק זה דיסק, רק שם שונה(לפי דעתי..)

אתה טועה...

דיסקים טובים שומרים על המידע לאורך מספר רב של שנים

לדוגמא: היה לי דיסק של GPT שצרבתי עליו לפני שנתיים. לפני כמה חודשים בדקתי אותו והמוזיקה נשמעה ממש חרא עם הרבה רעשים.

לאומת זאת, לפני בערך 5 שנים צרבו לי על דיסק של סילבר ליין והדיסק עדיין נשמע נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 ש"ח לדיסק (לא כולל קופסת פלסטיק וכו') זה מחיר יקר מדי לעטמי.

יש מקומות שמוכרים ב 175 ל100 ואפילו 160 ל100.

דיסקים ברמה גבוהה שמגיעים בחבילות של 100:

-TDK: יקרים למדי אבל משובחים למדי. מיוצרים ע"י RiTEK.

-SilverLine: יחס מחיר/דיסק מעולה ובנוסף דיסקים מעולים. מיוצרים ע"י RiTEK.

-Maxell: לא יצא לי לבדוק את הדיסקים מהספינדלים אבל הם מיוצרים כנראה ע"י Maxell, חברה לא רעה אך בעלת אופי לא יציב עד כמה שאני יודע. אני בטוח שיש כאן כמה משתמשים שרכשו את הספינדלים של Maxell. אולי הם יוכלו לשתף אותנו. בכל אופן, אם לא ע"י Maxell אז ע"י RiTEK.

כל הדיסקים הנ"ל מיוצרים בטאיוואן.

lucifer666, אתה מוזמן לעבור על ארכיון הפורום ולקרוא על ניסיונם של אנשים עם מדיות שונות.

נשמח אם תשתף אותנט בממצאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכרים בחנות OMC שנמצאת אלי בעיר (כרמיאל) 100 דיסקים של DCD שרשום עליהם OMC והם עולים 130 שקל.

הוא אמר שהם מיוצרים בתפן. איך הדיסקים האלה, ואיך החברה DCD?

ובעיקרון איזה דיסקים ייתנו לי את את הביצועים הכי טובים במחיר הכי נמוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 ש"ח לדיסק (לא כולל קופסת פלסטיק וכו') זה מחיר יקר מדי לעטמי.

יש מקומות שמוכרים ב 175 ל100 ואפילו 160 ל100.

דיסקים ברמה גבוהה שמגיעים בחבילות של 100:

-TDK: יקרים למדי אבל משובחים למדי. מיוצרים ע"י RiTEK.

-SilverLine: יחס מחיר/דיסק מעולה ובנוסף דיסקים מעולים. מיוצרים ע"י RiTEK.

-Maxell: לא יצא לי לבדוק את הדיסקים מהספינדלים אבל הם מיוצרים כנראה ע"י Maxell, חברה לא רעה אך בעלת אופי לא יציב עד כמה שאני יודע. אני בטוח שיש כאן כמה משתמשים שרכשו את הספינדלים של Maxell. אולי הם יוכלו לשתף אותנו. בכל אופן, אם לא ע"י Maxell אז ע"י RiTEK.

כל הדיסקים הנ"ל מיוצרים בטאיוואן.

lucifer666, אתה מוזמן לעבור על ארכיון הפורום ולקרוא על ניסיונם של אנשים עם מדיות שונות.

נשמח אם תשתף אותנט בממצאים.

אתה מוזמן לפרט למה לדעתך מקסל נחשבים לדסקים לא יציבים. מהנסיון שלי איתם לאורך השנים האחרונות אף אחד לא התרעם והתלונן על הדסקים שלהם מכל בחינה שהיא.

הדסקים של מקסל מעולם לא יוצרו ע"י RITEK (עד לפני שנה וקצת נחשבה לאחת החברות הגרועות בעולם כך שאני לא מצליח להבין למה NOVA טוען שהם נחשבים לטובים היום. האם בפורום של CD FREAKS אמרו עליהם משהו טוב לאחרונה כי האמת שלא הספקתי לחפש ולקרוא. אשמח לדעת.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להתעלם מהעובדה שהשאלה שלך רטורית ותשובתה כאמור, נמצאת בגופה..

מדוע שמשתמשים רבים כ"כ יחוו שימוש חיובי עם דיסקים של RiTEK אם לא משום רמת היצור הגבוהה?

אתה לא סבור שתווכח כי כמעט ואין משתמשים מנוסים בפורומים של CdFreaks, CDRLabs או CDRInfo אם רק תנסה לבדוק ולא תקבע כי באופן כ"כ סביל ופוסט-אקטיבי שהחברה הנ"ל (RiTEK) מייצרת כיום דיסקים גרועים.

כלומר, אתה בעצמך אומר ש"עד לפני שנה וקצת נחשבה לאחת החברות הגרועות בעולם" (ויכוח שנוי במחלוקת שעומד בשם עצמו).

אתה לא מסכים איתי שבמהלך השנה האחרונה עולם הגיבוי המגנטי/אופטי נמצא במירוץ מתמיד אחר שיפור?

שוב, לא בססת את הטענה שלך על ניסיון (אף לא של מישהו מלבדך, שהוא לטעמי הניסיון הקריטי ביותר) או עובדות גרידא.

בהמשך לדיון, הסיבה העיקרית לחוסר היציבות של Maxell היא השינוי ביצרני המדיות שלהם (Acer, TY, RiTEK.

בעיקר ידוע לי על המעבר ל RiTEK באיזה שהוא שלב (כיום אני מוצא פחות דיסקים של Maxell שיוצרו ע"י RiTEK).

רק לשם ידע כללי, בזמן שכן יוצרו הדיסקים של Maxell ע"י RiTEK הם סומנו כדיסקים היותר יוקרתיים, לכתיבת אודיו בעיקר (על תקן TY אשר יצרו ל Maxell את הדיסקים למטרות אודיו בעבר). יותר מזה, פס מדיות הDVD של Maxell מבוסס בעיקר על מדיות מבית RiTEK.

בנוסף, ל Maxell שיטות שונות להגדרת איכויות המדיה: XL, XL-S, XL-1;, XL-2 וכו'.

לכן יכול כל משתמש ליפול על הצד הלא נכון של סרגל האיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה...

דיסקים טובים שומרים על המידע לאורך מספר רב של שנים

לדוגמא: היה לי דיסק של GPT שצרבתי עליו לפני שנתיים. לפני כמה חודשים בדקתי אותו והמוזיקה נשמעה ממש חרא עם הרבה רעשים.

לאומת זאת, לפני בערך 5 שנים צרבו לי על דיסק של סילבר ליין והדיסק עדיין נשמע נהדר.

זה לא תמיד נכון: יש לי דיסקים של חברה ממש לא ידועה(הם כסופים מהצד שלא צורבים עליו) ואחד מהם שצרבתי עליו בטעות עבר כביסה ולא קרה לו כלום, אפילו לא פגיעה באיכות הסאונד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא תמיד נכון: יש לי דיסקים של חברה ממש לא ידועה(הם כסופים מהצד שלא צורבים עליו) ואחד מהם שצרבתי עליו בטעות עבר כביסה ולא קרה לו כלום, אפילו לא פגיעה באיכות הסאונד

זה לא סותר את מה שאמרתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...