שאלה| התקנת Windows 7 על Lenovo 3000 N100 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| התקנת Windows 7 על Lenovo 3000 N100

bambut10

Recommended Posts

שלום לכולם!

יש לי מחשב נייד 3000 N100 עם מערכת הפעלה xp ואני מעוניין להתקין 7.

לפי מה שהבנתי במחשבים של לנובו יש מחיצה נסתרת בהארדיסק שבמקרה וקורה משהו למערכת יש אפשרות לשחזר להגדרות היצרן.

עכשיו השאלה שלי היא האם זה בכלל אפשרי להתקין 7 על המחשב הזה?

ואם כן, ההתקנה של ווינדוס 7 דורשת פירמוט של כונן C, אם אני מפרמט את כונן C זה יפגע במחיצה הנסתרת?

אני רוצה שתהיה לי האפשרות תמיד לחזור להגדרות היצרן המקוריות אם משהו משתבש.

ובקשר לדרייברים, איפה אני מוצא דרייברים מתאימים ל- 7 למחשב שלי?

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם!

יש לי מחשב נייד 3000 N100 עם מערכת הפעלה xp ואני מעוניין להתקין 7.

לפי מה שהבנתי במחשבים של לנובו יש מחיצה נסתרת בהארדיסק שבמקרה וקורה משהו למערכת יש אפשרות לשחזר להגדרות היצרן.

עכשיו השאלה שלי היא האם זה בכלל אפשרי להתקין 7 על המחשב הזה?

כן

ואם כן, ההתקנה של ווינדוס 7 דורשת פירמוט של כונן C, אם אני מפרמט את כונן C זה יפגע במחיצה הנסתרת?

לא (כמובן אל תמחוק ידנית את המחיצה הנ"ל)

אני רוצה שתהיה לי האפשרות תמיד לחזור להגדרות היצרן המקוריות אם משהו משתבש.

ובקשר לדרייברים, איפה אני מוצא דרייברים מתאימים ל- 7 למחשב שלי?

לדעתי הדרייברים של המחשב שלך יותקנו אוטמטית עם התקנת הWINDOWS + WINDOWS UPDATE.

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון עם כמה מחשבים של - לא ספציפית עם זה - מחיצת השחזור אכן תישאר, אך לפעמים משהו נדפק בboot sector ואי-אפשר לעשות ממנה boot כדי להתחיל את תהליך השחזור. במקרה זה מה שעזר לי כמה פעמים היה להתקין את תוכנת Rescue&Recovery של , שבין היתר מסדרת משהו בboot sector.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באופן אישי בחיים לא השתמשתי במחיצת השחזור. עדיף להתקין מערכת הפעלה נקייה מ-bloatware.

מסכים גם

קודם כל בוודאות תוכל להתקין WIN7 ובכל זאת להשאיר את ה partition הזה קיים... הוא "כונן" נפרד.

בנוסף לזה , במחיצה הזו יש לך winXP שככל הנראה גם מגיע עם מלא תוכנות זבל נלוות , עזוב אותך מהמחיצה הזו... תאחד אותה למחיצה הקיימת ותתקין 7.

בנוגע לדרייברים יש 2 דברים שאתה צריך לעשות , הראשון זה windows update והשני זה להתקין את tools ולעשות שם system update .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...