PayPal אמין? אפשר הסברים בבקשה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PayPal אמין? אפשר הסברים בבקשה

MasterDK

Recommended Posts

לילה טוב לכולם.

בזמן האחרון אני שוקל לפתוח פאייפל כי לא בכל מקום אפשר לשלם ישירות עם כרטיס האשראי. אבל כמו כל בן אדם (?) אני קצת חושש.

אם אני מבין נכון אני נותן לפאייפל את כרטיס האשראי שלי ואז אני יכול לשלם עם חשבון הפייפל שלי בלי שמס' הכרטיס או הפרטים שלי יחשפו לבעל העסק (האדם שלו אני משלם) נכון? כלומר פאייפל עושים את כל תהליך התשלום נכון?

איזה עוד דברים כדי לדעת בנוסף? ובכללי לא מידע שיוכל להרגיע אותי (או לא).

תודה רבה ולילה טוב! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק אותי שלתת את הויזה שלך לאיזה עזתי בשווארמיה אין לך בעיה אבל לפתוח חשבון בחברה עם שם עולמי מצריך מחקר מבחינתך.

אבל עדיף לשאול תמיד בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PAYPAL זה הרבה יותר ממה שנאמר.

פיי פאל (אגב, הם חברת בת של eBay) נותנים לך אפשרויות נוספות:

* אתה יכול לנהל ארנק אלקטרוני: כסף שנמצא בחשבון שלך, לדוגמה ממכירות שעשית באיביי - ואתה יכול להשתמש בו לקניות אחרות.

* אתה יכול לקשור חשבונות בנק (נראה לי שגם ישראליים) וכרטיסי מרובים לחשבון הפייפאל שלך ובכל קנייה לבחור איך אתה רוצה לשלם.

* בחלק ממדינות העולם (עוד לא בישראל) יש כספומטי פיי-פאל.

* אתה יכול לבצע את החיוב בכל מיני מטבעות שונים.

* אתה יכול להעביר כסף ישירות לחשבון הפיי-פאל של אדם כלשהו.

* כמו שכר אתה יודע ונאמר פה- אתה משלם בלי לתת לאף אחד את פרטיך האישיים, אפילו לא שם (אלא אם כן אתה רוצה שישלחו לך משהו, המוכר צריך לדעת לאמן ולמי לשלוח ::))

* פיי-פאל הוא שער הכניסה לאיביי- רוב המוכרים שם מוכנים לקבל רק פיי-פאל.

* פיי-פאל מאפשר לך לקיים קשרים כלכליים עם אנשים בחו"ל - קניות, מכירות, העברת כספים ותמיכה בבן שלך שטס לחו"ל ונגמר לו הכסף (אם יש לידו כספומט פיי-פאל כמובן).

זה כל מה שאני מצליח לחשוב עליו אבל תהיה בטוח שיש עוד.

אני נרשמתי לפיי-פאל לפני שנים ומאז לא התחרטתי.

I <3 eBay!

בגדול אין לך ממה לחשוש, חוץ ממוכרים גנבים, מילולית. אבל, גם לזה יש פיתרון, הפיי-פאל מציע כלים להתלוננות ולקישור בין המוכר לקונה. בראש ובראשונה יש לך כלי הידברות עם המוכר, לפתירת הבעיה בדרכי נועם, אחרי זה אפשר גם להגיש נגד המוכר תלונה.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...