למה הDOKים שלי חסרי אמינות בעליל? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה הDOKים שלי חסרי אמינות בעליל?

Googleness

Recommended Posts

אולי יש לי קארמה שלילית אבל חוץ מDOK אחד של סנדיסק שקניתי בזמנו (2 גיגה קרוזר מיקרו) כל שאר ה6-7 DOK שברשותי פשוט בלתי אמינים בעליל. חלקם של קינגסטון, חלקם ג'נריים שקיבלתי כמתנה אבל פשוט כולם סובלים מאותה תופעה.

חלקם בכלל לא עובדים, חלקם פתאום נדפקים עם כל החומר שעליהם וחייבים לעבור אתחול, חלקם פתאום מייצרים קבצי "Something" בלתי מזוהים בעלי תו אחד ששוקלים 18 ג'יגה או משהו כזה בלתי הגיוני בעליל.

יש דרך או איזה כלי שירות לבדיקת תקינות של DOK? אולי לפרמט אותם עם מערכת קבצים כלשהי שתיהיה יעילה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה כאלה שאין להם חלקים זזים, ובטח לא של קינגסטון

היה לי את הצהוב הזה של קינגסטון - פעמיים אותו מכשיר, בשניהם החיכוך של הפתיחה של הUSB קרע קבל קטן, בדיוק באותה צורה ולא משנה כמה הייתי עדין עם השני מבינהם.

לעומת זאת כונן עם חלק זז של SAN DISK מחזיק יפה מאוד, והוא אצלי על המפתחות עובר התעללות.

אבל הכי אמין יהיה בלי חלקים זזים. אומרים שסנדיסק איטיים אבל למי אכפת, הם מחזיקים מעמד ואיכותיים וזה מה שחשוב, והם ילכו לך רק ברגע שתאבד אותם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

. אומרים שסנדיסק איטיים אבל למי אכפת, הם מחזיקים מעמד ואיכותיים וזה מה שחשוב, והם ילכו לך רק ברגע שתאבד אותם..

לסנדיסק יש את ה DOKים הכי מהירים בשוק עד 45MB/sec הכל שאלה של מחיר שאתה מוכן לשלם

http://investor.sandisk.com/phoenix.zhtml?c=86495&p=irol-newsArticle&ID=1513423&highlight=

http://investor.sandisk.com/phoenix.zhtml?c=86495&p=irol-newsArticle&ID=1516375&highlight=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני לינקים ואף אחד מהם לא של DOK.

גם אם יש לSANDISK איזה DOK אחד מהיר יחסית זה לא הופך את כל DOK של החברה למהירים.

המציאות היא כזו שלומר על DOK של שהם מהירים (בהכללה) זה בדיוק ההפך מהאמת.

אז למה לבלבל את המוח ?

תראה לי DOK מהיר אחד שלהם בחנויות שהוא לא איטי ומיושן.

גם המהירים שלהם באופן יחסי הם איטיים, והמחיר שלהם לא פרופורציונלי בהתאם לDOK מהירים אחרים בשוק שהם יותר מהירים משמעותית.

SANDISK לא עושים כסף מלמכור מהירים.

מדי פעם הם מכריזים על משהו יקר שאף אחד לא יקנה והמחיר שלו ישאר בשמיים שלעולם לא יגיע לחנויות.

את הכסף הגדול הם עושים מלמכור הרבה הרבה הרבה זולים ואיטיים.

מהסוג שאפילו את המהירות שלהם הם מתביישים לפרסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הכסף הגדול הם עושים מלמכור הרבה הרבה הרבה זולים ואיטיים.

מהסוג שאפילו את המהירות שלהם הם מתביישים לפרסם.

אבל זה נכון לגבי כל החברות בכל התחומים

אני בטוח שגם עושה את הכסף הגדול שלה לא ממכירת מעבדי EXTREME

גם לי יש 2 DOKים של קינגסטון G2 הצהובים (4GB)

אחד איתי יום יום על המפתחות ושורד מעולה

נכון שהם לא הכי מהירים במיוחד אבל אם אתה רוצה משהו מהיר לך על משהו איכותי שעולה קצת יותר משקל לגיגה

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון לרוב החברות.

ובכל זאת יש חברות שמשקיעות קצת יותר בביצועים ומוציאות מוצרים שאין לSANDISK מענה עליהם.

מתוך זה לומדים על הגישה של החברות והיחס שלהם לפלחי שוק שונים ולדרך שבו הם ממתגות את עצמם.

SANDISK לא מעוניינים לייצר מוצרים מהירים, ואת המוצרים הטובים יחסית שלהם הם מתמחרים גבוה כי הם לא מסוגלים/רוצים להתחרות באמת.

תכלס כל מה שאני בא להגיד זה שהמשפט הזה:

לסנדיסק יש את ה DOKים הכי מהירים בשוק

שגוי ונוגד את המציאות.

יש קשר ישיר בין הצרכנים לבין היצרנים.

כל עוד שאנשים יקנו בכמויות גדולות איטיים ולא משתלמים, היצרניות ימשיכו לייצר אותם.

שוק הDOK הוא אחד האיטיים ביותר להתקדם מבחינת ביצועים מאז שהפך למוצר פופולרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...