אינטל מחפשת עובדים... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטל מחפשת עובדים...

Born2Kill

Recommended Posts

קראתי היום בעיתון "ממון" שאינטל מחפשת כ-1000 עובדים למשרות תוכנה וניהול הייצור (אני בטוח שזה נובע עקב השנה האחרונה המוצלחת ביותר ברווחייה).

בין לבין קראתי שהם מחפשים הנדסאי ניהול הייצור (תחום עיסוקי).

לצערי אני בצבא וזה לא רלוונטי לגבי...

אבל על הדרך יש לי שאלה, האם מחפשת עובדים פעם ב... או תמיד יש צורך בעובדים?

אני אשמח לעבוד באינטל כשאשתחרר מהצבא (במחצית הראשונה של 2013). :P :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי בסוגריים (תחום עיסוקי), כלומר אני הנדסאי תו"ן בתחום הייצור.

הנדסאים לוקחת בעיקר רק בתחום התקשורת לפ"ת, הדרישות לחטיבת הייצור של בתחום פס היצור הם קצת מעל להנדסאי, מזכרונות קודמים 10-15 שנות נסיון כמהנדס בתחום האלקטורניקה או המכונות ותואר שני בתעשיה וניהול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנדסאים לוקחת בעיקר רק בתחום התקשורת לפ"ת, הדרישות לחטיבת הייצור של בתחום פס היצור הם קצת מעל להנדסאי, מזכרונות קודמים 10-15 שנות נסיון כמהנדס בתחום האלקטורניקה או המכונות ותואר שני בתעשיה וניהול...

אז במקרה הזה אני לא בשל מספיק, בינתיים את הניסיון שלי אני צובר בצבא בתחום שלי.

אחרי הצבא אני מתכוון לשדרג למהנדס באחד המכללות ואז אני מקווה שאוכל לעבוד במקום טוב כדוגמאת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב לאינטל יותר חשוב הנסיון בתחום הקשור אליהם, ופחות ביצור וניהול, בדיוק כמו שאי אפשר למצוא בד"כ תפקיד של ראש צוות תוכנה עם תואר במנהל עסקים או ניהול משאבי אנוש. תואר בתו"נ אחלה להרבה חברות במשק תלוי בהתמחות שלך, אבל אל תיהיה בטוח שזה מה שחברות כמו מחפשות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איזו תשובה אתה בכלל מצפה לקבל.

"שלום, מצאתי מודעה שמקום X מחפש עובדים לתפקיד Y ובכלל לשלל תפקידים נוספים,

האם זה חד פעמי? או כשאני אשתחרר בעוד פאקינג שנתיים הם גם יחפשו?"

אתה לא צריך לשאול בפורום, אתה צריך קוראה בקפה/תה/גת. מבין? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי ממקסין פסברג במסיבת העיתונאים לפני כמה ימים, תמשיך להשקיע כספים בישראל, וגיוס 1000 העובדים בשנת 2011 אמור להכין את לקראת המעבר ל-22 ננומטר. בהנחה ואינטל תמשיך להצליח, אפשר לצפות כי ידרשו יותר אנשים בשנים הבאות, לקראת המעברים הבאים. אבל כמו שנאמר מעלי, ובצדק, אף אחד כאן לא נביא :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה הייתי ממליץ לך לפנות לאינטל במייל או טלפונית ולנסות לברר איתם את כל הפרטים והדרישות.

מה אתה מצפה שהם יענו על השאלה "האם יהיה ביקוש להנדסאי תעו"ן בעוד שנתיים וחצי"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...