Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 65 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הפוסט האחרון שפורסם בנושא החבילה PWP

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-3/1405283-your-questions-physical-warfare-pack-back-karkand-pre-order-items-answered-6.html#post19414755

the weapons in this pack, are not going to be balanced in a way that gives these players the upper hand vs the players who´ve decided to buy the game on day 1.

אם זה יקרה או לא.. מי יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לחנות שחושבת שהיא יכולה לדפוק מחיר כי היא כתבה שזה LE. במקום 200 שקל המחיר עלה ל 330 שקל כי הוסיפו על האריזה 2 מילים.

http://www.pcgames.co.il/pc-Battlefield_3_Limited_Edition-21762.html?isFromCat=1&Tmp=0&PN=1

לא ברור לי למה הם עושים את זה. במקרה הזה זה אפילו יותר מפריע כי המחיר של הגירסה הרגילה הוגן, 199 שקל (בערך כמו המחיר ארה"ב אבל גבוה מהמחיר באנגליה).

עריכה

שאלתי את PCGAMES והם אמרו שהם דחפו מספר זמני כי זה מוקדם מידי לדעת כמה זה יעלה, הבטיחו מחיר הוגן כמו תמיד. יכול להיות שגם פריק וחנויות אחרות רק רושמים מספרים עד שהתאריך יתקרב.

אין מה להגיד שהשירות של PCGAMES טוב, ענו ב אחרי דקה :yelclap: מעניין מה יהיה המחיר בסוף, משחקים חדשים בדרך כלל עולים עשר-עשרים שקל יותר מהמחיר ב GAME (כולל משלוח) ובמצב כזה אני מעדיף לקנות מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה שמערכת האתר לא מאפשרת להציג כותרים ללא מחיר, אז עדיף מלכתחילה לנקוב במחיר גבוה מאשר נמוך ולספוג תלונות מלקוחות ביום השחרור, או מאידך, הפסדים אל מול כל אלו שביצעו הזמנה מוקדמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחיר כרגע עומד על 388 שח, וחודשיים לפני יצאת המשחק הוא יעלה 300 שח. מי שהזמין מהם עכשיו -נדפק ( וראיתי כבר מישהו כזה שרצה לקנות משם- ציינתי לו שהוא גנוב ) במחיר הדמיוני הזה.

חוץ מזה, אני לא רואה ירדה מתחת ל300 שח, לא PCGAMES ולא בפריק.

כמה עלה L.E בזמנו לBC2 ? אני זוכר 300 + .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך אנשים אומרים שלא מפריע להם שהם נותנים בונוסים למולטיפלייר למי שקונה את המשחק בהזמנה מוקדמת

אישית זה נשמע לי הדבר הכי מגוכך ואבסורדי שאפשר לעשות

במיוחד לאור העובדה שמולטי הוא דבר לא צפוי וbalance בו מתגלה רק כשאנשים באמת לומדים איך להשתמש בדברים

אין לי בעיה מיוחד עם dlc שימכרו הרבה מאוד דברים כמו מפות או תוספות כאלה ואחרות

אבל יש צעדים שלא צריך לקחת, כי הצעד הבא יהיה רובים בDLC כי אם לקהילה בעיה עם תוספות לנשקים רק לאנשים מסויימים אז למה לא לנסות את זה עם נשקים

אני לא אוהב לקנות משחקים מראש רק בשביל לגלות שהם גרועים שהם יוצאים, אני לא חושב שצריך להיות לי חיסרון במשחק בגלל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...