Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 61 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

היו לי מספיק בעיות עם EADM. זה שהם שינו את השם לא הופך את התוכנה פתאום למהפכנית. מבחינתי זה לא נוח ולא אסתטי. לא פעם ולא פעמיים נעלמו לי משחקים מהספרייה שלי, סתם ככה! המחירים שלהם גם ככה מופרזים, עד שלא ישנו לדולר אני לא אחשוב לקנות אצלם.

לרוני-

אני לא יודע אם זה האתר הכי זול כרגע. וזה לא הורדה דיגיטלית. שולחים לך בדואר עותק פיזי. המחיר הוא 35 לירות שטרלינג (30+5 משלוח לישראל).

לירת שטרלינג כרגע זה בערך 5.5 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מבין מה יש לכם נגד , חוץ מהמחיר המופרז ביורו אני לא רואה עם זה בעיה. אני גם לעדיף דיגיטלי, עותק פיזי מעלה אבק, הדיסק בשלב מסויים מפסיק לעבוד, במשחקים של EA הרבה פעמים חובה להכניס את הדיסק כשמשחקים (זה הכי חרא), הדיסק יכול לכת לאיבוד שזה גם

דווקא במערכת החדשה של EA אתה אפילו לא צריך דיסק.

מספיק לאקטב את המשחק הפיסי באמצעות סידיקי והמשחק יופיע לך ב ORIGIN

רק אני אוהב אריזה פיסית וקשה עם חוברת ודיסק? >:(

איפה הימים איפה...

אני עדיין לא מצליח לפענח איך הצליחו לשכנע את כל העולם שעותק דיגיטלי זהה במחיר לעותק פיסי

איפה עלויות הייצור? משלוח? משהו פה דפוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלה הכותבים קנייה ולא הורדה .

אז יוצא: שאפשר לקנות דרך כל אתר אבל ההורדה היא כרגע רק דרך .

טוב, לי אין כוח לדברים כאלה מצידי לתת עוד 50 שקל שלא מזיזים לי ממלא ולקבל דיסק.

......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מצליח לפענח איך הצליחו לשכנע את כל העולם שעותק דיגיטלי זהה במחיר לעותק פיסי

איפה עלויות הייצור? משלוח? משהו פה דפוק

אם זה כל כך מפריע לך, אז תעשה את החישוב של כמה זה עולה להם ברוחב פס ואחסון של כל המידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע שעל דיגיטלי הרווחים גדולים יותר בפיזי הרווח הוא בסביבות ה 12$, בדיגיטלי הוא יכול להגיע בקלות ל 20$ ואם מתחשבים בזה שהם הבעלים של החנות אז אפילו 30$ (כלומר 50% למשחק של 60$). זה דיי בזכות זה שיש פחות חברות שנוגעות במוצר (יצור אריזה, דפוס, משלוח, הפצה, רובם לא קיימים או מבוצעים על ידי יוצרת המשחק בעלות נמוכה יותר).

פעם לקנות פיזי היה שווה, האריזות היו יפות וכללו מפות מבד וכל מיני דברים כאלה, היום זה גוש מגעיל עם תמונה מודבקת :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אופציה לקנות CD-KEY ב $36-37 LE +physical warfare pack. נראה לי מחיר טוב, מה תגידו?

נסיון אישי הראשון שלי עם EADM היה כאשר קניתי CD-KEY ל MOH ונסיון היה מאוד חיובי. הורדה מאוד מהירה ואחרי שהתקנתי לא הייתי חייב לפתוח את EADM יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בכלל מפתח רוסי ל COD:BO מנובמבר 2010 בSTEAM ופעיל עדיין ויש לי מפתח ל EADM של MOH מאוקטובר 2010 שגם הוא עדיין פעיל.

אני קונה ממוכר בטוח שאני יודע שמפתחות שלו אותנטיות. בבקשה, תפסיק להביא דוגמה של MW 2. זה היה מקרה חד פעמי של חנות אחד שמכרה CD-KEYS אסיאטיים, אני אפילו יודע את ה שם של חנות. לא ידוע לי סיפור של BC 2 אבל גם שם כנראה המפתות היו גנובים. צריך לדעת איפה לקנות. אני קונה מפתחות לSTEAM כבר שנתיים (ORANGE BOX, NAPOLEON, LEAD AND GOLD, LEFT 4DEAD 2, RETRIBUTION) ואף מפתח שלי לא היה מבוטל עדיין!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, תירגע עם סימני הקריאה שלך. דבר שני, לא משנה ממי אתה קונה. מה שאתה עושה זה נוגד את ה-EULA של החברות. אז זכותם להביא לך באן, מתי שבא להם. זה שלא קיבלת, לא אומר שלא תקבל. לא כולם מקבלים באן, אם אתה רוצה לנסות את מזלך, תהנה עם זה. HuGeMouTh רק ניסה להזהיר אותך. הוא לא אמר כולם, הוא השתמש בבירור במילה "הרבה". אז אפילו אם 1,000 יקבלו באן מתוך 100,000, זה הרבה לדעתי.

ותירגע קצת, בסדר?

הא כן, מה זה קשור שהוא רוסי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...