Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 56 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

לפני חצי שנה בערך אני קניתי ב EA STORE בפאונדים. עכשיו אני רואה שמחירים ביורו. כנראה הם חושבים שאנחנו חלק מאיחוד האירופאי. הלוואי עלינו

לא קונה משם! אני אקנה את CD-KEY, רק מתלבט האם לקחת את STANDRD EDITION שיעלה בסביבות $20 ולקנות אחר כך BACK TO KARKAND או לקנות כבר את LIMITED אבל הוא יעלה $40 ??? .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Battlefield 3. Multiplayer Gameplay E3 2011 (livestream-cam) [HD]

ענק...תראו לפני ש EA כרגיל יסירו.

החלק השני של ה E3 LIVE STREAM (כולל GAMEPLAY בדקה ה 14 )

http://www.ustream.tv/recorded/15232665

עוד כמה נתונים והתרשמות מה MULTIPLAYER:

http://bf3blog.com/2011/06/battlefield-3-multiplayer-e3-impressions/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב להגיד שזה היה אחד הסטרימים המשעממים. הרוב המוחלט היה ביזבוז זמן. =\

פרשתי לישון ב-2 מרוב שיעמום.

You can mount LMGs on the ground and on most surfaces, but the gun can only pan approximately 90 degrees to left and right, which feels realistic.

מצוין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח כן, למרות שזה לא היה דומה ל-BSOD (למרות שלא ראיתי אחד שנים).

דרך אגב אני בטוח שרובכם ראיתם כבר, אבל בכל זאת

http://www.ustream.tv/battlefield3

1:15:30 אפשר לראות את הבחור מאחורה משחק עם הסכין, כלומר אפשר לרוץ עם הסכין כמו רמבו עכשיו. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא בהכרך כל כך קטנה או צרה, משום שזו מפה שנמצאת לא רק ברכבת התחתית אלה גם בעיר מעל (זה חלק מהמפה שבפריז), זאת אומרת אני בטוח שיש כמה גרסאות שלה (בהתאם לכמה שחקנים יש, יענו 16, 32 ו64 ) אבל בגרסא הגדולה שלה היא תהיה ענקית והקטע של הרכבת התחתית זה אהיה רק אזור אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושש מעט, האם BF3 באמת לא יגיע לסטים?

http://investor.ea.com/releasedetail.cfm?ReleaseID=582630

Origin will be the place to purchase and download exclusive limited edition copies of highly-anticipated , including Battlefield 3
In addition, exclusive game content and trailers for upcoming EA titles will also be available on , including ... Battlefield 3.
Digital Exclusives: The beta application will deliver full digital downloads for new games including Battlefield 3

עכשיו, אני מניח שלא לכולם אכפת. אבל יש אנשים (ביניהם אני) שמאוד התרגלו לסטים ומאוד נוח להם. זה לא שזה פלטפורמה קטנה, זה מאוד ישפיע על המכירות שלהם (בדעתי הצנועה). עוד פחות מחמישה חודשים ועדיין אין הזמנה מוקדמת בסטים, הייתכן שלא תהיה?

מה דעתכם על העניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק יהיה רק ב . זה טיפה בעייתי לקנות משחק כזה מ STEAM כי המשחק ידרוש את פתוח (כמו ש COD דורש את STEAM פתוח), זה יגרום לזה ש STEAM יפעיל את ו יפעיל את המשחק ויהיה לך 100 דברים ברקע ואנשים ישלחו לך הודעות גם ב וגם ב ORIGIN. בקיצור משהו נוראי :lol:

אני חושב שהם גם צמצמו את מספר החנויות הדיגיטליות שניתן לקנות בהם את המשחק ועשו שמי שרוצה LE חייב לקנות מ ORIGIN או לקנות BOX.

לא יצא לי להשתמש ב ORIGIN אבל התוכנה ניראת מאוד דומה ל , גם בעיצוב וגם בכלים שיש בה.

ניראה לי שהם עוד לא הוסיפו ל ORIGIN אפשרות של VOICE CHAT אבל בטוח זה יגיע בשלב מסויים, CHAT רגיל יש, רשימת חברים יש, רוב הדברים החשובים יש.

הבעיה עם EA זה המחירים, ב המחירים בדולרים וגם אם הם לא זהים למחירים בארה"ב הם דיי טובים. לא מבין למה EA עשו שבישראל המחירים ביורו, זה ממש לא הגיוני, פאונד או דולר אני יכול להבין אבל יורו :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה ליורו אני חושב שהיא גאוגרפית.

ובקשר לזה שזה אהיה באוריגן הזה, זה היה דיי ברור מהתחלה, הם דחפו את זה דיי חזק עם כל הכותרים החדשים שהם מוצאים, הם כנראה מעלים בדעתם להתחרות בסטים (לא שזה אפשרי אבל שאהיה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם דאגו לסיים כל טריילר ב עם הסמל של ולהזכיר את התוכנה כל פעם שהם דיברו על המשחקים.

את האמת אני חושב ש EA היא בין החברות הבודדות שכן יכולות לגנוב ל חלק מהשוק. כרגע לא ניראה שהם הולכים כל כך רחוק, משחקים של EAP כניראה יהיו זמינים גם בחנויות אחרות וגם חלק מהמשחקים של EA בטוח יהיו זמינים בחנויות אחרות, הם לא מפגרים. את המשחקים הגדולים הם ינסו לגרום לזה שכולם יקנו מהם, ככה כל הכסף מגיע ישר אליהם ואין אחוזים לכל מיני חברות.

זה עבד לא רע ל CDP עם THE WITCH (הרבה קנו מ GOG) וזה עובד מצויין ל VALVE עם . כרגע החנות תשמש רק את EA למשחקים הגדולים שלה (BF, ME וכו'), אולי בעתיד עוד חברות ירצו שהמשחקים שלהם יהיו שם ואני בטוח ש EA לא יגידו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.vg247.com/2011/06/08/kotick-throws-water-on-bf3s-chances-against-mw3/

הראיון בסרטון למטה,

מנכל אקטיויזין נשאל לגבי דעתו על התחרות והסיכוי שלהם מול BF3 ותשובותו היתה:

“So far, I’ve only seen 3 on a . I haven’t seen it on a console where the bulk of our business is,”

“If it’s just a title, as it looks like today, that’s just a small audience to participate,”

כרגיל חושב רק על הכסף, GO FUCK HIMSELF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לי שהם עושים רווחים, אבל DICE מנצלת לפחות את החומרה ומביאה שיפורים ל PC , במנוע החדש והיכולות שלו.

עם נשארים עם אותו מנוע ישן 200 שנה, לא משנים כלום כי הרווח נשאר עצום וכנראה שאין להם סיבה אמיתית לעבור למנוע חדש - עד שלא תהיה להם ברירה והוא יהיה ממש מיושן.

זה כאילו הם אומרים ''אנחנו יוצרים משחק שנמכר המון ואנחנו עושים רווחים של מיליארדים, למה לנו להשקיע כסף במנוע חדש שיש רווחים אדירים בכל מקרה?? ''

זאת הכוונה שלי שהם חושבים רק על הכסף בשונה מ DICE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...