Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 230 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

אני בטוח שכולם קנו באירו.

ORIGIN פחות פופולרי מ STEAM לכן אני חושב לאף אחד לא יהיה חשק לגנוב חשבון של מישהו ב .

לא שמעתי שהם נותנים הנחה. זה נשמע לי קצת הזוי. למה פתאום הם יתנו 15% הנחה למשחק החדש ביותר שלהם שגם כך נחטף די טוב ויש מספיק HYPE סביבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל אלה מכם שרכשו דרך אוריג'ין... האם מישהו מכם הצליח לרכוש את המשחק בדולרים ולא באירו?

ובנוסף, האם אוריג'ין בטוח כמו סטים? כלומר פעם חטפו לי את חשבון הסטים, ואחרי שהוכחתי לתמיכה שלהם הם החזירו לי את החשבון בחזרה..

האם ea תנהג באותה צורה? או שהם מתנערים מן העניין, כיוון שלא ראיתי שום איזכורים לכך בתמיכה שלהם..

אם כבר היית איתם בצ'ט למה לא שאלת אותם על נושא הבטיחות?

אף אחד פה לא יוכל לענות לך מה יקרה אם.. ובאוריגין כולם קנו באירו לדעתי.

מאחר ולסטים יש נסיון שייקח לאוריגין כמה שנים להדביק אני מניח שהוא פחות בטוח,

מצד שני, כמה משחקים כבר יש לגיימרים שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי את הנציג, אם לגבי נושא הבטיחות וגם לגבי נושא המטבע, לשניהם אין תשובות ברורות. הוא טען שבאיזורנו זה אמור להיות בדולר אך יש באג שמונע את זה, והציע לי קופון הנחה של 15 אחוז, תנסו ותראו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אחרי ההנחה הזו אפשר למצוא את המשחק במחירים זולים יותר :P

כל המערכת של השפות/זיהוי איזורים שבורה, לא מבין איך הם לא סדרו את זה עד עכשיו. אנשים מנסים לקנות את המשחק באנגלית וזה לא נותן להם (מגביל לרוסית/צרפתית/גרפנית וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו אף פעם לא היה דולר ב EA STORE. מחירים בדולרים אך ורק לתושבי ארה"ב וקנדה. בעבר יכולנו לקנות ב EA UK.

כנראה, למזלך נפלת על תומך לא כל כך יודע.

זה נותן לך אפשרות לקנות ב $59.99 שזה המחיר בארה"ב ולקבל משחק מיד. מציע לך לנצל את ההזדמנות. בכל מקרה כל גרסה שתקנה תחייב על מנת להריץ משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המידע מהתמיכה של EA מאוד לא אמין, תנסו להיכנס לשם ולדבר עם כמה נציגים ותיראו שכל אחד יתן תשובה אחרת :lol:

ראיתי עוד כמה רמיזות על זה שהגירסה הסופית לא כל כך שונה ממה שראינו ב BETA, הרבה באגים ובעיות. GT גם רמזו ש EA לא העבירו להם את המשחק בזמן וגם עוד כמה אתרים גדולים בארה"ב ואירופה. מה ש EA עשו היה כל כך מפגר, רוב המבקרים עכשיו מגיעים למשחק בגישה שלילית ומחפשים כמה שיותר בעיות רק בשביל להוריד את הציון :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי,

אז שיחקתי בערך שעה וחצי במשחק המלא ב-XBOX 360, ואין לי שום דבר להגיד חוץ מ-WOW! המשחק הזה פשוט מדהים בכל אספקט שלו החל מהגראפיקה המדהימה שלו שללא ספק היא הכי טובה שראיתי אי פעם על קונסולה (הרבה יותר טובה מהבטא), ועם היא כזו טובה על האקס בוקס אז קשה לי לתאר עד כמה היא תהיה טובה על המחשב, נשאר לי רק לקנא בשחקני המחשב.

האוירה במשחק הזה גם מדהימה היא שואבת אותך ישר פנימה באמת נותנת לך תחושה שאתה נמצא בשדה קרב, האויבים יחסית מאוד חכמים ותמיד נעים ומנסים לאגף ומנסים למצוא מחסה כנ"ל גם - FRIENDLY הוא יחסית חכם וממש אפשר להרגיש שיש עבודת צוות איתו.

אבל הדבר הטוב ביותר במשחק הוא הסאונד הסאונד שלו פשוט מדהים!! כל כך ריאלסיטי שזה פשוט מפחיד.

בקיצור עד עכשיו המשחק הזה לא רואה ממטר שום משחק בסדרת COD ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שציינתי כמה פעמיים מעניין אם הגרפיקה בסניגל (בתכלס נראת יותר טובה בטריילרים) מתעלה על המולטי או שמקבלים את אותה חבילה .

רצים ככה וככה סירטונים ברשת בשביל לא להרוס את חווית המשחק כל המעוניין שיחפש לבדו :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...