צריך המלצה לסאבוופר פאסיבי 900-1000 ש"ח - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לסאבוופר פאסיבי 900-1000 ש"ח

AtR

Recommended Posts

theone89 , אתה מבין על מה אתה מדבר?

אתה מבין בתחום?

רסיבר של PROSOUND או PRO AUDIO? אלה רסיברים בכלל? או צעצוע לאחיין שלי?

רמקולים של PEERLESS?

טוב, תהנה אתה עם ''המערכת קולנוע'' הזאת.

לעניניינו, עצם העובדה שהחדר ''קטן'' וכפי שהבנתי, המרחק בינך לבין הרמקול קטן, לא מומלץ בכלל להוסיף סאב לכל הסט - תחסוך לעצמך את הכסף.

בקשר למערכת, מה שבטוח, היא יודעת להוציא הספק יפה יותר לסטריאו - 300W הספק כללי. (150 לכל ערוץ)

כשהמגבר הפנימי יודע להוציא כ- 60W לערוץ .

ככה שאתה יכול לנסות לחבר, אני כמעט בטוח שתופתע לטובה.

כמו כן, אל תשכח את האופציות שנפתחות לך עם מערכת ייעודית, כמו מנגנון האקולייזר, שליטה טובה על באס (שזה מה שאתה רוצה בסופו של דבר), תדרים גבוהים וכו.

בכל אופן, תנסה לחבר, אין מה להפסיד.

אני חיברתי את הSOLO 6 שהיו לי למערכת panasonic sa-ak17 לשם הניסוי - עם הספק של 145W כולל - הבדל משמעותי ועליה דרסתית באיכות.

תעדכן......

ד''א, זה במידה והמערכת קיימת אצלך בבית, אם לא, אני לא מציע לקנות חדשה!

פה כבר נכנס עניין הרסיבר ה''פשוט''

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המערכת נמצאת אצלי בבית, אחרת לא הייתי שואל ;D

תגיד נחום, איך אני בדיוק מחבר את הרמקולים למגבר של המערכת כדי שאוכל לקבל את מלוא האיכות?

זה החיבורים מאחורה:

http://img145.imageshack.us/img145/4772/snc15010yt7.jpg

תוכל להנחות אותי? אני רוצה להיות פשוט בטוח

תודה רבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצטרך פיסית לנתק את החוטים מהמגבר הפנימי ולמשוך אותם החוצה למגבר חיצוני (במיקרולאב).

לא לגמרי הבנתי למה יש לך יציאה ל-4 ערוצים במערכת. האם יש לך שם קרוס פנימי ויש 4 חוטים שרצים לכל רמקול? אם כן ייתכן ולא תוכל לחבר את המערכת הזו לרמקולים שלך מבלי לאבד חלק מהתדרים.

אגב, למה לעזאזל סאב פאסיבי? למה לא לרכוש סאב אקטיבי. אם מחפשים טוב אפשר למצוא דברים מעולים.

אני רכשתי בעבר סאב 10" אקטיבי של Omega-Audio ב-500 שקלים (וגם מכרתי בסכום דומה). את ה-Tannoy 15" שיש לי כבר כמה שנים רכשתי בפחות מ-1500 שקלים. ומדובר פה על חתיכת חיה שאין מה להשוות אותה לדברים קטנים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאנטולי כבר אמר, תצטרך לנתק פיסית את החוטים מהמגבר הפנימי של הרמקול (SOLO) ולהוציא אותם אחוצה.

בד''כ הצבע של החוטים הוא לבן ועל אחד מהם יהיה פס אדום לכל אורך החוט או שזה יהיה בצבע שחור/אדום, כשהאדום מסמל את הפלוס.

ATR, לאן החוטים הכחולים/אפורים, מובילים?

אנטולי, אני חושב שעניין הסאב יורד מהפרק...

אבל במידה והוא ירצה, באמת יש דילים חמים מאוד ביד 2, גם אני זוכר בזמנו קניתי סאב של CERWIN ב900 שקל, כשחדש עלה קרוב ל4500...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במערכת סטריאו לכל יש 4 חוטים שיוצאים בצבע אפור, כחול, אדום ושחור שמתחברים בהתאמה למגבר של המערכת

טוב, ניתוק בינתיים לא בא בחשבון, לא ממש בא לי עדיין לאנוס את המיקרולאב, יש לכם הצעה לשילוב סאבוופר טוב (אקטיבי) עם המיקרולאב שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תקנה סאב נורמאלי ותחבר למחשב. או דרך מפצל (ברוב הסאבים יש אפשרות לקביעת תדר החיתוך לקרוס), או ישירות לחיבור הסאב (רוב הכרטיסים מאפשרים ביצוע קרוס אקטיבי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא שוב את ההסבר שכתבתי לך.

הקרוס האקטיבי מאפשר לך שליטה מלאה על עוצמת הבאס. במקרה שלנו כמובן.

כמו אקולייזר ספציפי לתחום התדרים הנמוך.

רוב הסאבים האקטיבים, הם כאלה.

אם יש לך כ.קול עם יציאה ייעודית לסאב (בצבע צהוב) תחבר את הסאב לשם.

כמו כן, כנראה שלא תוכל לחבר את הרמקולים למערכת, אבל אתה יכול לנסות לחבר רק את הרמקול השמאלי לכניסה בצבע אדום/שחור - לבדוק עד כמה טוב שומעים :xyxthumbs:

מציע לך לחפש מציאות ביד 2.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני מכיר את הכניסה הזו לסאב, פשוט פעם ניסיתי לחבר אליה סאב אקטיבי ביחד עם המיקרולאב ובקושי הרגישו בסאב, אבל שוב אני עדיין לא מבין כיצד אני עובד עם הקרוס הזה? איפה אני שולט בדיוק על תחום התדרים, כדי לקבל איכותי (בתדרים נמוכים כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר יש קרוסים בסאבים אקטיביים (הן לכניסה מוגברת והן ללא מוגברת, הכל תלוי בסאב שתקנה). אבל הרבה כרטיסי קול כוללים אפשרויות כאלה בתוכנה מה שלדעתי מציע אפשרויות גמישות הרבה יותר ואף ניתן להסיר את המידע שנשלח לסאב משאר הרמקולים. אפילו לי יש את זה בכרטיס המובנה בלפטופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחפשים את זה באפשרויות של הכרטיס הקול.

יש את האפשרות הזו גם ב-FFDShow אבל אז תוכל להפעיל את זה רק כשהוא פועל (סרטים ומוזיקה). אם אתה רוצה את זה גם למשחקים כדאי שזה יהיה לך בכרטיס הקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1010W :o אתה ביכלל יודע מזה ? זה פי 5 יותר חזק מי הSOLO7 שלך ועוד יש סאב לבאסים מטורפים, פשוט מערכת מטורפת למשחקים,,ובמיוחד מוסיקה ברמת אולפן הקלטות, כבר שמעתי אותם והם פשוט מטורפים :xyxthumbs:

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=262

מומלץ לכל אוהבי המוסיקה וביכלל הנאה מרובה :xyxthumbs:

בוא נתחיל מזה שזה 1010W PMPO שזהו ערך חסר משמעות.

ההספק האפקטיבי המצויין על הרמקולים הוא 505W, בעיוות של 10% THD. (על הנייר - זוועה)

ה-SOLO7 הם בעלי הספק אפקטיבי מקסימלי של 110W.

עוצמת קול נמדדת בדציבל - בכדי שמשהו ישמע לך ב-3 דציבל חזק יותר אתה חייב להכפיל את ההספק.

בכדי שהעוצמת שמע (! שים לב, לא ההספק, אלא תאורטית איך שזה נשמע לך) תשמע לך פי 2 יותר חזקה אתה חייב להגביר אותו ב-10 דציבל.

אזי:

רעש בעוצמה של 20db חזק פי 2 מרעש של 10db.

במידה ורמקול מנגן בעוצמה של 100db וצורך הספק של 100W, בכדי שינגן ב-103db אתה חייב לתת לו הספק של 200W.

במידה ואתה רוצה שהרמקול ינגן פי 2 יותר חזק, אתה צריך שינגן ב-110db, וכאן הוא זקוק להספק בקירוב של ~1400W.

מכאן, התאוריה שלך של "פי 5 יותר חזק" שגויה מבסיסה. ה-Z5500 לא "חזקים" יותר אפילו לא פי 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...