שאלה לגבי Razer - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי Razer

igalk474

Recommended Posts

אני חושב לקנות

מקלדת

Razer Lycosa Mirror

עכבר

Razer Mamba

משטח לעכבר

Razer Destructor Black

למישהו יש ניסיון עם המוצרים האלו?

איך הם? איך האיכות שלהם?

יש לכם המלצות?

אני מבין שבנוסף לRazer גם Microsoft ו מייצרות דברים טובים

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי

Natural Ergonomic Desktop 7000 של Microsoft

זה עבד לי אחלה למשך חודש,

ואז התחילו הבעיות עם האלחוט,

ואני חווה אותם כבר חצי שנה

חשבתי אולי בגלל הפלאפון או הכרטיס רשת האלחוטי,

אולי זה מתנגש, או אולי בטריות חלשות

אבל לא, בדקתי וזה קורה גם בלי זה

זה הרבה פעמים מאבד Input שאני שולח לו ממרחק של פחות מחצי מטר,

ככה שאני צריך ללחוץ מלא פעמים או להתקרב מאוד למחשב,

כדי שזה ייקלוט על מה לחצתי,

כשבפועל במפרט רשום שזה אמור לקלוט מטווח הרבה יותר רחוק,

הבעייה היא שזה קורה בזמנים הכי קריטיים שאני חייב שזה יקבל את הלחיצה וזה לא קורה

אותו דבר קורה בעכבר

המשטח הקודם שלי בדיוק נשחק ונקרע,

אז אני חייב משהו עמיד ומדוייק

השימוש שלי הוא בעיקר לתיכנות , ומשחקים,

אני משתמש בזה הרבה , ואני חייב שזה ייפעל כמו שצריך,

אני מחפש משהו איכותי, , ואמין שייפעל למשך שנים, וציוד לגיימרים אמור להיות ברמה כזאת

[br]פורסם בתאריך: 16.01.2011 בשעה 15:39:25

החסרונות שאני מצאתי

במקלדת אין אותיות בעברית ,

למרות שבשבילי זה לא בעייה כי אני מקליד עיוור,

עד עכשיו לא ידעתי אפילו שבמקלדת שלי יש כיתוב בעברית,

אז ככה שזה לא מפריע לי, כי אני כותב בעיקר באנגלית

היא לא אלחוטית, אבל אני חושב שאני יסתדר עם האורך של הכבל שלה,3 מטר בערך ,

מקסימום יש לי מאריך USB

פשוט המחשב שלי מחובר לטלוויזיה כמסך ראשי והטלוויזיה מעל/מול המיטה שלי

אז ככה שזה צריך להגיע אלי גם כשאני שוכב, ורואה או משהו כזה,

אז חשוב לי שהכבל יהיה מספיק ארוך

בעכבר

החסרונות הם

המחיר היה יכול לרדת ב100-150 שקל,

צריך לעדכן לו את הFirmware כדי שהוא יעבוד כמו שצריך

במשטח

החסרון הוא שאולי הוא קצת קטן

במקור חשבתי על ה

razer goliathus speed (Fragged Edition) alpha

שהוא גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עכבר Mamba, מותק של עכבר.

מתיישב לי מדהים ביד, נוח לעבודה, מדוייק מאוד. עובד איתו על משטח Sphex עקב שיקולי מקום, הייתי צריך משהו דק מאוד. עבדתי איתו גם תקופה ללא הפד, גם זה אפשרי. הדבר המבאס היחיד הוא זמן חיי הסוללה, קצרים מאוד. מזל שאפשר לעבוד איתו תוך כדיי הטענה, אחרת זה היה עכבר בלתי נסבל לגמרי.

לגבי המקלדת - המקלדת היחידה שאני הייתי ממליץ עליה היא ה-BlackWidow, הלייקוסה/ארקוסה פשוט בלתי אפשריות לעבודה, במיוחד עם הגימור Mirror שלהם. כמו כן, אני פשוט אוהב מאוד את הקטע של , זה כיף לא נורמאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, לי יש את משטח ה- Destructor ועכבר DeathAdder, והאמת היא שציפיתי ליותר, במיוחד מהמשטח של העכבר.

על המשטח כל הזמן נוצרות מעין נקודות כאלה של לכלוך שממש דבוקות למשטח, הן נוצרות מהר מאוד וכדי להוריד אותן אני צריך לשטוף את המשטח עם מים ולשפשף. כמה שעות אחרי כבר מתחילות להיווצר עוד נקודות. זה מאוד מפריע כי מרגישים את זה כשמזיזים את העכבר. כשהוא נקי הוא עובד טוב אבל זה לא שווה מבחינתי כלום כי אני צריך לנקות אותו בתדירות גבוהה. חיפשתי באינטרנט כדי לראות אם לעוד אנשים יש את הבעיה הזו והופתעתי לגלות שלא. צילמתי בשבילך תמונה שתראה על מה אני מדבר: http://img208.imageshack.us/img208/3767/17012011379.jpg

עכשיו, בנוגע לעכבר, לי אישית הוא לא נוח על היד, יצא לי להשתמש ב- G5 אצל חבר והופתעתי מרמת הנוחות שלו, משהו שאין ל-DeathAdder למרות שהוא גם עכבר ארגונומי. אגב, ה-Mamba נראה בול אותה צורה גם.

מבחינת דיוק הוא בהחלט טוב, אבל איכות הבנייה שלו לא טובה כ"כ, לדוגמה, משלב מסויים הלחצן הימני שלי התחיל לעשות עוד קליק לפני הקליק של הלחיצה, לא נורא בכלל, אבל סתם משהו שכדאי לציין. עוד משהו שבאמת מפריע זה הגלגלת הלא אמינה, אחרי תקופת שימוש מסויימת הגלגלת התחילה לזייף, זאת אומרת, או שהלחיצה עליה לא עובדת בכלל(היו לי תקופות שהכפתור של הגלגלת בקושי עבד אבל זה הסתדר אחרי כמה זמן), או שבמקום למטה זה מגלגל לי למעלה, דברים כאלה.

החומר שהשתמשו בו בצדדים של העכבר זוועתי, כל הזמן נוצרת מעין שכבת לכלוך מגעילה שאני צריך לנגב, באמת שזה מפריע בטווח השימוש הארוך(כפי שזה נראה, הם גם השתמשו ב-Mamba באותם חומרים).

לסיכום, אני לא ממליץ לך לקנות שום דבר של רייזר, לפי דעתי הם חברה בינונית עם מיתוג טוב ועיצובים מושכים אבל לא יותר.

לגבי משטח לעכבר, לפי מה שאני יודע המשטחים של טובים, אבל אני לא יכול להמליץ לך על דגם מסויים.

לגבי עכבר, לא הייתי ממליץ לך להשקיע על עכבר יקר כמו ה-Mamba, וכרגע אם הייתי קונה עכבר הייתי קונה את ה-SteelSeries Kinzu, הוא נראה פשוט, טוב וזול. אם חשוב לך ארגונומי אז ה- G500 נראה אחלה.

בהצלחה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוצרים של RAZER טובים מאוד. ממליץ לך לבדוק גם את המוצרים של ROCCAT שלא כל כך מוכרים פה בארץ עדיין אבל הם ברמה גבוהה מאוד. מנסיון אישי יכול להמליץ מאוד על ה-KONE וגם על משטח ה-SOTA שהוא משטח חדשני ופורץ דרך.

www.roccat.org

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...