עזרה בבחירת ספק - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת ספק

securo

Recommended Posts

בוא רק נאמר שאם אתה לא בונה מערך כרטיסים או OC קיצוני, ספק 500W של סיסוניק מספק 408W למסילות ה-12V

וזה ממש מספיק.

צריכת החשמל של רכיבים לא נוטה לעלות עם השנים אלא להישאר די קבועה. הביצועים עולים אבל תהליך היצור קטן.

אוקיי אני לא כזה מבין בתחום אבל חקרתי קצת ואומרים שכדאי להשתמש בספק עם 20%-30% wat יותר , מה אתה אומר על זה?

יש לך עוד פרמטרים שאני יכול לבדוק כמה 80+ atx 2.3 וכו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, לוקחים ספק ש20-30% יותר ממה שצריך.

ה80+ מסמל כמה אחוזים מהחשמל שהספק לוקח מהקיר, הוא מעביר למחשב, וכמה זורק. זה בעיקר משמעותי לחשבון חשמל.

וATX קשור לתאימות של הספק לחיבורים עדכניים של רכיבים שיש בשוק. למרות שכמעט תמיד מוצאים ממירים להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, לוקחים ספק ש20-30% יותר ממה שצריך.

ה80+ מסמל כמה אחוזים מהחשמל שהספק לוקח מהקיר, הוא מעביר למחשב, וכמה זורק. זה בעיקר משמעותי לחשבון חשמל.

וATX קשור לתאימות של הספק לחיבורים עדכניים של רכיבים שיש בשוק. למרות שכמעט תמיד מוצאים ממירים להם.

בקשר ל 12v אתה ממליץ מסילה בודדת או מספר מסילות?

ואם כן כמה amper למסילה בודדת וכמה למספר מסילות?

אם תוכל להסביר גם למה אחד משניהם עדיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם יש תשובה על כך. יש חברות שטוענות שע"י מספר מסילות מגיעים ליציבות מרבית (כגון אנרמקס). ויש חברות שטוענות, שאין צורך בכל זה, ואפשר לייצר מסילה אחת חזקה ויציבה (כגון קורסיר).

למעשה, בסופו של דבר, שתי החברות מציעות ספקים מעולים ויציבים. כך שמה משנה מה השיטה שלהם, העיקר שהמתחים יציבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם יש תשובה על כך. יש חברות שטוענות שע"י מספר מסילות מגיעים ליציבות מרבית (כגון אנרמקס). ויש חברות שטוענות, שאין צורך בכל זה, ואפשר לייצר מסילה אחת חזקה ויציבה (כגון קורסיר).

למעשה, בסופו של דבר, שתי החברות מציעות ספקים מעולים ויציבים. כך שמה משנה מה השיטה שלהם, העיקר שהמתחים יציבים.

אוקיי אבל כמה amper בסך הכול בשביל להחזיק מערכת עדכנית , שתהיה פתוחה לשידרוגים ובקטנה OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מסתפק ב36A.

אולי במקום כל הפיטפוטים האלו, תגיד מה התקציב שלך, ונציע לך ספק?

התקציב הוא בסביבות ה400+

אבל אם יש ממש צורך להשקיע יותר אז אני אשקיע

הנה תביא לי הצעה מכאן

http://www.skypc.co.il/pl_products~24~0.htm תנסה למצוא את הספק הכי יעיל ,שקט ,מודרני שאתה יכול

*אני מעוניין לשדרג לכרטיס מסך חיצוני עדכני (אז כל העניין של ה rails 12v ושאר ירקות חשוב לי)

*אני רוצה לשפר את המחשב מבחינת להחליף קירור , להחליף מאוורים, להוסיף (אז יש גם את העניין של 3v 5v

עדיפות ל crosair, enermax , seasonic ......

וantec (אבל יש לו עיצוב ענתיק ) אני לו יודע אם הוא מודרני עם יכולות מודרניות

נראה לי עדיף משהוא 550w +

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פשר ההעדפה לחנות?

זה הכי קרוב למשתלם שם:

http://www.skypc.co.il/pl_product~NeoEco620C~24~0.htm

פשר ההעדפה הוא שעוד פעם זה קרוב לאזור שלי

בכל אופן ממה שאתה הצעת אני מבין מדבריך שיש יותר טוב להציע? כי אני מוכן להוסיף עוד קצת ₪ אם יש צורך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...