פרויקט השקטת המחשב שלי ו\או שדרוגו - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט השקטת המחשב שלי ו\או שדרוגו

רועי שלום

Recommended Posts

המאווררים שלדעתי הכי מתאימים לזה הם ה 60 mm בעובי רגיל (לא הדקים) - הם מספיק קטנים כדיי שהמנוע לא יחסום את החור ושרוב האוויר ילך לתוך החור ולא לתוך כלום, וחזקים. הם לא שקטים אבל ניתן להוריד את המתח כך שהם יהיו דיי שקטים ועדיין יקררו. אפשר לשים גם מאווררים בגדלים אחרים אם אלה מאווררים עוצמתיים (כל מיניי nidec / san ace וכו)

למאוורר יש 4 חורים לברגים שניתן לחבר אליהם. אתה יכול גם לחתוך מפלסטיק (פרספקס / פוליגל / וכו) מתאם למאוורר, לחבר אליו את המאוורר אם 4 ברגים, ואותו לכרטיס מסך אם 2 אזיקונים ישרים מקבילים (לא מוצלבים) מסביב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אוקי להלן עדכון מה קורה עם הפרויקט

לפני כמעט חודש קיבלתי את ספק הכוח החדש ובאתי להרכיבו. במהלך ההרכבה עשיתי טעות קריטית- 2 פלאגים של 4 פינים נראו ממש דומים, ובדיעבד הסבירו לי שאחד מהם הוא לכרטיסי מסך חזקים ומודרניים, ואילו השני מתחבר ללוח האם. בשוגג חיברתי את ההוא שמתאים לכרטיסי מסך, ללוח אם. זה הביע קצת התנגדות אבל חשבתי שזה נורמלי כי הספק כוח חדש.

זה סביר להניח מה שגרם לשריפת לוח האם שלי.

כרגע אני עם מחשב חדש, 2 due, שגם הוא עושה רעש (חבריי אומרים שפחות מהמחשב הקודם, אבל לדעתי אין הבדל מהותי).

הפעם אני חושש שהרעש בוקע ממאוורר ספק הכוח וממאוורר המעבד כאחד. כאן השקטת המחשב תהיה קצת יותר מורכבת. אבל אני אצליח בסוף. אני צריך לבדוק כמה מקום יש על המעבד לשים מאוורר גדול, כי המקום שם מוגבל כי החיבור שלו ללוח אם נמצא בסמוך למאוורר. אז אם אני רוצה מאוורר גדול ושקט כנראה אצטרך קוביית על המעבד ועליו מאוורר שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכרטיסי מסך מודרניים אין חיבור 4PIN. יש 6PIN או 8PIN

למעבד יש 4PIN או 8PIN

לחיבור הגדול לפעמים יש חלק של 4PIN שמתחבר ביחד אם החיבור הגדול לאותו מקום בלוח

אם טעית בחיבורים של הכרטיס מסך או המעבד ושרפת משהוא, רק אומר שהספק היה דפוק ולא היתה לו הגנה נגד קצר (ואני מאוד מקווה שאתה לא משתמש אם הספק הזה במחשב החדש)

של איזה חברה ודגם הספקים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמר שיקנה את האיזיקול.

דרך אגב, להשקטת כרטיסי מסך (לא בומבסטיים) זה פתרון מעולה:

http://www.logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=6462

האמת שאין צורך בחיבור גוף הקרור. המאווררים בד"כ יותר ממספקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ מאוד להתרחק מאיזיקול

חוץ מזה שהוא עדיין גנרי וכל זה, יש לכל ה EZCOOLים בעיות בחלק של ה 5 VS :

פריצת קשת בצד מתח גבוה (כמה נגדים קטנים שעומדים צפוף מדיי ויש ביניהם מתח גבוה) שיכולה לקרות באקראיות לגמרי (בדרך כלל כמה חודשים או יותר - כשנאסף מספיק אבק שדרכו המתח נפרץ). כל החלק של ה 5 VS וגם הלוח של המחשב מקבלים מכת מתח שרוב הסיכויים שתשרוף את הלוח. בספק עצמו מכת המתח מגיעה לרמה של רכיבים שהתנדפו והלחימו את עצמם מחוץ למעגל בצד מתח נמוך של 5 VS, כלומר זה גם מכת המתח שהלוח מקבל. זה הדרך שבה נשרפים רוב הספקים של EZCOOL

אין הגנת קצר ב 5 VS - כל שטות קטנה כמו עכבר שקיצר וכו' מקצרת את מסילת 5 VS אבל הספק ממשיך לנסות לתת מתח למסילה ולא מתכבה (בדקתי אל ספק של PACIFIC-TOP, זה ספק של EZCOOL אם מדבקה אחרת ורכיבים חלשים יותר במסילות העיקריות, אבל כל החלק של ה 5 VS זהה). הוא יכול לשרוף קווים בלוח וחוטים ככה, וזה יכול גם להיות מה שיתחיל את הקשת בצד מתח גבוה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...