מארז Cooler Master Haf X - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Cooler Master Haf X

skullfacer

Recommended Posts

חח מי אתה שתקבע עבור מישהו מלבד עצמך מה בזבוז ומה לא..? קצת צניעות בנאדם, הנכון שלך לא נכון לכולם...

מדובר פה על מוצר פרמיום, שבהשוואה ישירה אל מול מוצרים מקבילים שאינם פרמיום, לא נותן את התמורה באותה המידה, כלומר יקר יותר. מה שלא נכלל בהשוואה הוא הערך המוסף של מוצר פרמיום, שבד"כ יעקוף את המוצרים המקבילים אך הזולים. הערך המוסף יהיה ייחוד, מראה, עיצוב נוח או פיצ'רים ששמורים למוצרי הפרמיום. אם עבורך למבורגיני היא בזבוז כסף, כי גם עם סובארו אימפרזה אתה יכול לנסוע מהר, מוצרי פרמיום הם פשוט לא עבורך. וכן, הם יהיו עבורך בזבוז. אבל לא לכל האנשים בהכרח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לא סתם הלכתי על המארז הזה, יש לי ניסיון הרבה סוגי מארזים. היה לי CM690 רגיל אבל לא נוח לעבוד איתו אז הלכתי ישר עכשיו על הFULLTOWER .עכשיו המארז הזה מגיע עם כול דבר שאני מחפש בו עם זה חלון ,סרקולציה איכותית והרשימה רק נמשכת. במארז הזה אתה מקבל את הכול והוא בהחלט עומד היום בטופ של מארזי הFULLTOWER .עכשיו הוא יותר זול מהCOSMOS ויותר טוב ממנו כנ''ל על מארזים של LIAN LI וכו תאמין לי שחשבתי הרבה לפני שרציתי לקנות אותו, אני מבטיח לך שאם הוא לא היה שווה תסכום הזה לא הייתה שוקל בכלל להסתכל לכיוון שלו.

עכשיו לגבי החנות שמימנה אני רוכש את המארז:

עם KSP יש לי עבר לא כולכך טוב ומתגובות של אנשים לא יודע אני לא בראש שקט שאני רוכש מהם מוצר , לעומת זאת מIQPC אני יודע שאני יכול לסמוך עליהם בעיניים סגורות ובכול מצב של פגיעה משהו לא תקין הם יעשו הכול בכדי לפתור את הבעיה החנות הזאת מעניקה ללקוחות שירות שהרבה זמן לא נתקלתי בו ואני מעדיף להוסיף 100 שקל בשביל להיות בראש שקט.

עריכה:

עוד נקודה מאוד חשובה ששחכתי לציין- מארז זה דבר שיכול לשרת אותך להרבה מאוד זמן ואין צורך לשדרג אותו במהלך הזמן כתוצאה מכך אני מעדיף לקחת מארז גדול שלא יפריע לשום רכיב בעתיד (גודל כרטיס מסך , וכו..) זה דבר שאנשים צריכים לקחת בחשבון שהם קונים מארז , דבר שלא עשיתי בעבר אבל למדתי מטעויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את היבואן ברגע שהחנות פותחת אצלהם הזמנה הם חייבים לייבא אז אני לא דואג.

אף אחד לא חייב לייבא כלום, אין שום קשר לחנות ש"פותחת הזמנה".

אני יודע בוודאות שלפחות מנהל חנות מסויימת לוחץ על היבואן כבר כמה חודשים לסטוק של המארז הזה, ויש לו כבר מספר הזמנות מוקדמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא חייב לייבא כלום, אין שום קשר לחנות ש"פותחת הזמנה".

אני יודע בוודאות שלפחות מנהל חנות מסויימת לוחץ על היבואן כבר כמה חודשים לסטוק של המארז הזה, ויש לו כבר מספר הזמנות מוקדמות.

אני לא מאמין שהם יגידו סתם רוב הסיכויים שזה יגיע תוך שבועיים שלוש גם SKYPC אמרו לי אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח מי אתה שתקבע עבור מישהו מלבד עצמך מה בזבוז ומה לא..? קצת צניעות בנאדם, הנכון שלך לא נכון לכולם...

מדובר פה על מוצר פרמיום, שבהשוואה ישירה אל מול מוצרים מקבילים שאינם פרמיום, לא נותן את התמורה באותה המידה, כלומר יקר יותר. מה שלא נכלל בהשוואה הוא הערך המוסף של מוצר פרמיום, שבד"כ יעקוף את המוצרים המקבילים אך הזולים. הערך המוסף יהיה ייחוד, מראה, עיצוב נוח או פיצ'רים ששמורים למוצרי הפרמיום. אם עבורך למבורגיני היא בזבוז כסף, כי גם עם סובארו אימפרזה אתה יכול לנסוע מהר, מוצרי פרמיום הם פשוט לא עבורך. וכן, הם יהיו עבורך בזבוז. אבל לא לכל האנשים בהכרח!

מה אני אגיד לך, אני מדבר איתך על מארז, אתה מדבר איתי על רכב שזה עולם אחר לחלוטין. לי בכל אופן יש רמקולים למחשב שעולים 4700 שקל(שלא לדבר על המערכת בסלון), עכבר ב-650 שקל,מפרט שהזמנתי ששווה יותר מהמפרט שלך אפילו בכפולות טלוויזיה גדולה יותר וטובה יותר,אני לא בא להשוויץ, אבל מי אתה שתגיד לי מה אני בלי להכיר אותי? לכל דבר יש סיבה, סאונד זה הדבר שהכי חשוב לי לכן היה לי שווה להשקיע בו. עכבר ב-650 גם לא בזבוז כי הוא העכבר היחידי שאני מכיר לגיימרים שיכול להיות גם חוטי וגם בו זמנית.לעומת זאת אם מדברים על מארז, לדעתי זה כולה מארז, וכמו שאנשים אומרים פה בפורום שמפרט מעל סכום מסויים יהיה לו יחס עלות תועלת נמוך, ככה לדעתי גם מארז. אם עושה לך את שלמארז יש לדים והוא נראה "מגניב" ואתה מוכן לשלם על זה בבקשה מי אני שאגיד לך לא. זו דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התייחסתי למוצרי פרמיום, ועברתי להשוואה מתחום אחר כי עושה רושם שמארז פרמיום לא מדבר אליך, אולי מוצר פרמיום אחר כן ידבר ותוכל להבין את ההשוואה.

מי שקובע עבור אחרים מה טוב בשבילם ומה לא, בבירור צנוע הוא לא. וכאחד שהוציא המון על דברים שעבור אחרים ייראו בזבוז, לקבוע עבור אותם אחרים מה יהיה בזבוז כסף יהיה צבוע ואגוצנטרי, כלומר, אתה בוחן הכל מתוך עצמך בלי הבנה שישנם משתנים אחרים עבור אנשים אחרים. לי אישית לדים ומגניבות ממש לא משחקים תפקיד, אם כבר ההפך. אבל מארז שיהיה נוח לעבוד איתו, עשרות מונים מאשר מארז אחר, ושיהיה יפה ואלגנטי מספיק כדי לעמוד על השולחן ולא להיות מוחבא בפינה, ושיישאר איתך כמובן כמה שנים טובות יותר ממארז פחות מרשים ואיכותי, שווה את ההשקעה, ולחלוטין לא נראה כבזבוז. וההשוואה שלך שגויה, מארז זה לא מעבד, אין איזשהו רף שיפור לינארי בין דגם לדגם. כל אחד צריך מעבר לפרמטרים שכן אפשר להשוות, להבחן אישית לגמרי.

שתהיה בריא בנאדם, רוצה לספר לי על הריהוט שלך ועל המצב בפק"מ? טענתי שאתה לא יכול לקבוע עבור אחרים מה טוב, מה הקשר בין מה יש לך ומה יש לי..? לא הבנת מה הצורך במוצר איכותי יותר מהרגיל, מה אני אמור להסיק מזה, שבמוצרים אחרים אתה כן מעריך איכות?

והמפרט לא מעודכן, אל תתנפח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ שווה הרבה יותר מ-1000? מזה מארז שנוח לעבוד איתו? לנקות אותו? הרי את העבודה אתה עושה מול המסך העכבר המקלדת ולא מול המארז.

לגבי ההשוואה למפרט, אני בכל זאת חושב שזה נכון. כי עובדה שבמארזים בעלות מתחת ל-1000 ש"ח יש גם איכותיים מאוד, שקטים ונעימים לעין. אני לא רואה מה מארז שעולה 2000 שקל יתן לך הרבה יותר ממארז של 1000.אולי אני בוחן הכל מתוך עצמי בלי הבנה שקיימים משתנים אחרים עבור אנשים אחרים כמו שאמרת? אולי אתה תסביר לי מה התועלת הנוספת שתקבל ממארז שעולה 2000 לעומת אחד של 1000?

לגבי ההשוואה באופן אישי הרגשתי זלזול בנימת דיבור שלך ולכן הגבתי בצורה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הרגנו לפותח הנושא את הנושא כבר :) קבל את התנצלותי, באמת הגבתי בזלזול, כי הקביעה הזאת של מה נחשב בזבוז ומה לא עצבנה אותי (אני קונה מארז יחסית יקר בקרוב), ואני באמת לא מכיר אותך ולא יודע איך אתה וכל זה. בין מארז ב1000 לבין אחד ב2000 ברור שיהיה הבדל הרבה פחות חד ממארזים ב400 שקל לעומת 1000. אבל עדיין, אלו שיעלו 2000 יעלו ככה כי בניגוד לאלה של ה1000, הם לא יהיו רק מאוד גדולים ו/או מיוחדים, הם גם יהיו עשויים בשלמותם מאלומיניום, שאובייקטיבית מייקר את העסק בלי קשר לעיצוב וכו'. ולעבוד עם המארז, אתה יודע, להחליף חלקים. אישית לא הייתי קונה מארז שעולה 2000 שקל, לא בגלל שזה יקר מדי, אלא בגלל שאני לא מכיר מארז במחיר כזה שמוצא חן בעיני. ב1400 אבל יש את הפורטרס של סילברסטון, שאותו לגמרי הייתי קונה... :P וממש לא נראה לי בעייתי שעבור חתיכת אלומיניום שעטפו את המארז לוקחים 400 שקל (מול הרייבן שעולה 900 ומשהו שכמעט זהה לו במבנה), כי זה מה שהופך אותו לכמעט רהיט, לעומת מארז מצועצע ודביק לבני עשרה מחוצ'קנים חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...