מתלבט Gigabyte P67 UD4 או ASUS P8P67 Pro מטרות OC . - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט Gigabyte P67 UD4 או ASUS P8P67 Pro מטרות OC .

Bug2000

Recommended Posts

אהלן,

קראתי כמה ביקורות ומבחינת ביצועים 2 הלוחות האלה נותנים ביצועים זהים ב OC לדגמים יקרים יותר .

כלומר מבחינתי הלוחות הכי משתלמים כיום למעבדי SB . הלוחות ישולבו עם SB2600K .

השאלה שלי היא מי יותר טוב מבינהם ב OC ?? לא כל כך מצאתי ביקורות באינטרנט שמשווים בין שניהם על מעבד 2600K, לכן אני צריך עזרה ממישהו שאולי ראה השוואה ...

כעקרון ה אמור להיות טוב יותר בגלל הניהול חשמל המתקדם יותר מזה של , אבל תכלס אני לא יודע ...

מישהו יכול לעזור ?!

תודה מראש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Asus had the highest overclock, and one of the extra features it includes might blow ECS out of the water.

http://www.tomshardware.com/reviews/p67-motherboard-roundup-lga-1155-sandy-bridge,2837-31.html

ASUS זאת בחירה יותר טובה מ GIGABYTE נראה לי.

מצד שני אם אתה לא צריך SLI או CROSSX וBIOS חדשני של ASUS ו UD 4 אתה יכול לחסוך בסביבות 200 ש"ח בבחירת GIGABYTE P67A UD 3

אני הייתי לוקח אבל לא זוכר באיזה חנות ראיתי אותו. היה בסביבות 700 ש"ח ואולי קצת מתחת לASUS PRO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הבחירה היא . אסוס מקום ראשון באוברקלוק למעבד אבל מקום שלישי לזיכרון שזה דווקא מוזר.

UD3 לא יתן ביצועי אוברקלוק זהים ל UD4 זה לא רק עיניין של SLI .

זהו ההחלטה היא PRO , רק מקווה שהביקורת של T.H אמינה ...

תודה לכולם !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם כן מתוכנן OC קיצוני אין צורך דווקא בלוחות "מיוחדים" ל-OC.

כמעט כל לוח עם מערכת חשמל "סבירה" יהיה מצוין לביצוע OC מרבי במגבלות אוויר ומים, ובכללם גם ה-גם ה-P67A-UD3. בכל מקרה אחר ייתכן שבאמת כדאי להשקיע בלוח המיועד ל-OC קיצוני יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TOM"S זה אתר בין המכובדים ביותר שעושים ביקורות חומרה.

אין ספק שASUS בגרסה PRO הוא מעולה רק מחיר שלו עדיין גבוה. אבל שוב אם תקח אותו תקבל לוח טוב מאוד וחד משמעי יותר טוב מ UD 4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על אוויר איכותי או מים (ממוצע):

UD4 ו PRO נותנים כ 4.7GHZ (עם קצת מזל 4.9GHZ) על 2600K

UD5, DELUXE ,UD7ולוחות של נותנים 4.9GHZ (עם קצת מזל עוברים את רף ה 5GHZ) על אותו 2600K.

כמובן שמהירויות אלה לא נועדו לעבודה 24/7!

לאוברקלוק 24/7 עדיף להשאיר את המעבד מתחת ל 4.5GHZ

אגב, ביוס UEFI עדיין לוקה במחלות ילדות ונחשב כפחות יציב ל OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...