תקיפה של איראן על ישראל-יקרה? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקיפה של איראן על ישראל-יקרה?

חן מ

Recommended Posts

נשק גרעיני נועד להיות איום בעיקר, בשניה שבה מדינה כלשהי תשתמש בו אז תתחיל מלחמת העולם השלישית

הפעם היחידה שבה השתמשו בנשק גרעיני הייתה במלחמת העולם השניה בשביל להוכיח שלאיום הזה יש גם שיניים

הפחד הוא שגורמים קיצוניים (אירן) תחליט שפשוט לא אכפת לה ממלחמה גרעינית וזה בעצם הפחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל מדינה יכולה ליפול תחת התקפה גרעינית... אפילו לא מלאה

הסיוט הכי גדול היום הוא פצצה מלוכלכת בכלל שהיא הרבה יותר קלה להשגה בניה והפעלה מאשר יכולת שיגור מלאה של טיל גרעיני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיוט הכי גדול היום הוא פצצה מלוכלכת בכלל שהיא הרבה יותר קלה להשגה בניה והפעלה מאשר יכולת שיגור מלאה של טיל גרעיני

משמע, אף מדינה לא באמת מוגנת מזה.

חן מ. תאמין לי שכל העולם יהיה במלחמה אם תהיה מתקפה על .

לא בגלל שאוהבים אותנו, אלא בגלל שזה לא חוקי להשתמש בנשק גרעיני.

אמרו גם כמה מדינות "כל מדינה אשר תשתמש בנשק גריעיני תימחק מהעולם תוך פחות מ30 דקות". לא שאני מאמין לזה, אבל שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להטיל פצצה גרעינית זה לא פשוט כל כך כשהמרחק הוא רב

אם תשים לב למפת העולם תראה שהמרחק בין איראן לישראל גדול מאוד

להטיס מטוס עם פצצה גרעינית לעבר זה אומר שיקלטו אותו ברבע הדרך ובחצי הדרך כבר יורידו אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון אז טילים נקלטים במערכות ההגנה ישר בשלב השיגור, דבר שהיה יעיל נגד טילים קצרי טווח ואני בטוח דבר

שעוד יותר מועיל נגד טילים ארוכי טווח.

אני בטוח שעם הלווינים שיש היום רואים את תזוזת משגרי הטילים לפני יציאת הטיל דבר המאפשר הערכות מוקדמת.

אני רוצה להאמין שלצה"ל יש מערכי טילים נגד טילים שיסירו את האיום עוד בשטח המדינה התוקפת.

אני רוצה להאמין שאין סיכוי שמטוס יגיע עם פצצה ויחוג מעל .

לאחר כמות הטילים שנפלה עליינו בלבנון השניה ירדה לי רמת האמון בטכנולוגיה במערכות אקטיביות נגד טילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הדיון הזה מתנהל ברמה של בית ספר יסודי? האם זקני וחכמי הפורום אמרו נואש,או שמא כולם טרודים במבחנים הקרבים ואין להם כוח?

לזורקי השטויות העיקריים פה רק ארצה להסביר שהעולם מאוד מפחיד מגרעין איראני כי העולם מפחד שמשטר קיצוני מוסלמי יחזיק בפצצה גרעינית.

זה למה מדינות ערב פוחדות שברגע שלאיראן תהיה פצצה ,כי המשטרים שלהן יתמוטטו. וזאת גם הסיבה שארה"ב בתור כלב השמירה העולמי פוחדת מכך (יפגע להם בנפט זול). לגרמנים לרוסים ולסינים לא אכפת כי הם מוכרים לאיראנים מלא ציוד,אז מה רע להם.

ישראל כמובן חוששת שהאיראנים ישתמשו בפצצה,שבעיקר יכולה להיות משומשת במידה ויקרה תרחיש שישראל משמידה את סוריה או פולשת ללבנון. אבל מה שבטוח יותר מדאיג את ראשינו זה שזה בידי משטר קיצוני ושונא יכול להיות קלף מיקוח. אין התקדמות במו"מ עם הפלסטינים? ניכנס בכם וכו',ראו לדוג' את צפון קוריאה שבלעדי הגרעין הייתה סתם מדינה שהיו מצפצפים עליה,עם הגרעין היא יכולה לשגר טילים על ספינות דרום קוריאניות ולהפציץ את האיים כמו בתקרית לפני חודש,כשאף אחד בעולם לא מניד עפעף או מפרסם גינוי. תאר לך את אותו תרחיש פה באיזורנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדון חן מ היקר

כל הנושאים שלך עוסקים בנושאים אובדניים נראה כי אתה אדם דכאוני המתעקש כל היום לעסוק בנושאים של הסוף

צא מזה! זה לא בריא לנפש שלך! השתדל לעסוק בנושאים החיוביים של העולם הזה !

רק שתדע לך שמבחינה דתית מה שאתה עושה הוא אסור משום שכבר נאמר: "מצווה גדולה להיות בשמחה"

ואתה כל היום עגום ומר נפש

לו היית מאמין ורק קצת אז הנושא לא היה מדאיג אותך בכלל משום שהיית מבין שהעולם הזה הוא רק פרוזדור לעולם שכולו טוב

ואם כך אז מה זה משנה איך נמות או מפצצת אטום או מאוטו חולף

אני ממליץ לך בתור התחלה להיכנס ליוטיוב ולצפות באסי וגורי או שלום אסייג או סתם מצויירים שמתאימים לגיל שלך

בשלב השני אתה בטח יודע שניתנו לנו בנות המין השני או שמא זה לא מעניין אותך :jump:

בשלב השלישי בדוק לאיזה מהירות הגעת עם הOC שלך ונסה להשתפר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הדיון הזה מתנהל ברמה של בית ספר יסודי? האם זקני וחכמי הפורום אמרו נואש,או שמא כולם טרודים במבחנים הקרבים ואין להם כוח?

אפשר לדעת למה לדעתך דיון זה מתנהל כדיון של ילדים ?

וד"א, אתה לא חידשת כלום, כל מה שנאמר על ידך, נאמר לפני כן, רק במילים אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שפצצה מלוכלכת היא ממש לא אותו דבר כמו פצצה גרעינית. פצצה גרעינית היא שמנצל את האנרגיה הרבה שמשתחררת בתהליך ביקוע גרעיני (מה שיוצר פיצוץ גדול מאוד - בעשרות מונים מפצצה קונבנציונלית).

פצצה מלוכלכת היא פצצה קונבנציונלית רגילה שמוסיפים לה חומרים רדיואקטיבים כאלה ואחרים על מנת שיזהמו את הסביבה ויגרמו בעיקר לפאניקה באיזור שבו התפוצצה הפצצה. היא לא תשמיד אזורים נרחבים (לא יותר מפצצה רגילה בכל אופן, ובטח שלא קרוב לפצצת ביקוע גרעיני) ולמעשה רק תבהיל את הציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...