תקיפה של איראן על ישראל-יקרה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקיפה של איראן על ישראל-יקרה?

חן מ

Recommended Posts

בוקר טוב לכולם

אני רוצה לפתוח דיון בנושא הזה,בעקבות מה ששמעתי שאמר ראש המוסד ביום ו׳

הוא אמר שעד 2015 לא יהיה להם גרעין בגלל כל השיבושים והתקלות שעשו להם במחשבים שלהם...

אז מה הסיכוי שהם באמת יסיימו מתישהו לייצר את הגרעין ובאמת לצאת למתקפה נגד ישראל?האם הם באמת יעשו את זה אי פעם,או שכל מה שהם אומרים זה בלבולי שכל ובסופו של דבר פשוט לא יקרה שום דבר,כמו שקרה עד עכשיו?

כאילו זה שכל הזמן מדברים על זה זה לא קמץ מדאיג?או שבתכלס הם מפחדים לתקוף בכללי?

שיהיה דיון מוצלח ושיהיה שבוע טוב לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נשק גרעיני זה מפחיד (ביחד עם ביולוגי וכימי) - וזוהי בדיוק מטרתו. - אבל די אם נאמר שמספיק בארסנל הטילים הקונבציונאליים שיש בידיהם כדי לקבור אותנו מתחת למטר של חצץ

ולכן (לדעתי) צריך לטפל בכמה דרכים:

א. יצירת מאזן אימה - בדומה למה שהיה במלחמה הקרה - מטומטם\טיפשי\יקר (ע"ע MAD...) - אבל אתה לא מתעסק כאן עם אנשים שפויים...

ב. יצירת מערך הגנה יעיל מפני טילים - החץ, פטריוט,CIWS, THEL ועוד מערכות אחרות.

ג. מאמץ בינלאומי הן כלכלי והן צבאי - איראן זה קצת גדול עלינו - והגיע הזמן שנכיר קצת במגבלות שלנו

ד. ערעור המשטר האיראני - בניגוד למה שנוטים לחשוב - הוא די יציב (תסתכל שכאן מחליפים ממשלות כמו גרביים - באיראן לא.) - אבל העם האיראני מצוי במצוקה כלכלית חברתית קשה - ומוצקה זה משהו שאפשר לנצל גם למטרות טובות.

יש לשים לב בנוסף (ולדעתי) שיש כאן "מלחמת התשה" - בין לאיראן - בל נשכח שלאירן יש משאבים הרבה יותר גדולים מאיתנו - שטח יותר גדול (שזה מבחינה טקטית בעיה רצינית). והם פשוט מחכים לראות "מי ישבר ראשון"

בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש להם משאבים יותר גדולים מאלו שיש לנו,אבל האם יש להם אינטרס באמת להשמיד אותנו?

כאילו אם רמת הגולן תוחזר,האיראנים ירדו מאיתנו מהמטרה הזו של גרעין וכל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש להם משאבים יותר גדולים מאלו שיש לנו' date='אבל האם יש להם אינטרס באמת להשמיד אותנו?

כאילו אם רמת הגולן תוחזר,האיראנים ירדו מאיתנו מהמטרה הזו של גרעין וכל זה?

[/quote']

האירנים לא חושבים לעצמם להישתמש בגרעין נגדינו, משום שזה סוף סיפור לאירן, אבל הם כן הולכים לנצל את הגרעין שלהם בשביל לדרוש דברים כאלו ואחרים, לכן הגרעין האירני מסוכן (אולי אפילו יותר מסוכן) כאשר הוא עומד לא סתם מאשר שהוא מתפוצץ על .

אבל מה אתה חיי בסרט?, אתה חושב שרמת הגולן זה מה שמונע שלום באזור? או ההיתנחלויות? או כל שטח שמבחינת השמאל מוגדר כ שטח לא שלנו?, אז זהו שלא, שלום לא יהיה פה, אלה אם אתה מתכוון לגור מתחת למים, וגם אז, כאשר ה"אויב הציוני" יושמד, הם יתחילו להרוג אחד את השני, איסלם = מוות, ושלא יעבדו עליכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמת הגולן זה כן כלי מבחינתם כי הם די בברית עם הסורים,והסורים טוענים שאם נחזיר את הרמה הם בעצם יתרחקו מהאיראנים,זה באמת יקרה?

מה הכוונה סוף סיפור לאיראן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל לא פוחדת מזה שאירן תתקוף אותה גרעינית !

כמו שאמר אלכס, כאשר אירן תשתמש בגרעין ש"יהיה לה" היא תימחק מהעולם, מהר מאוד !

הבעיה היא שאירן נחשבת למדינה שתומכת בטרור, והגריעין הזה בכיף יכול לזלוג לו לכל מני ארגוני טרור.

תאמין לי שטנדר עם פצצה גרעינת באמצע תל אביב יהיה הרבה יותר רציני מאשר כל דבר אחר שהם מאיימים לעשות לנו.

לגבי השלום, לא נראה לי שיהיה, לא בקרוב לפחות.

וכמו שאמרו פה, גרעין יכול להיות חזק מאוד, אם יודעים איך להשתמש בו, לאו דווקא לפוצץ אותו.

זו דיי תגובת מעקב, נראה לאן הדיון הזה מוביל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ישראל לא פוחדת מזה שאירן תתקוף אותה גרעינית !

כמו שאמר אלכס, כאשר אירן תשתמש בגרעין ש"יהיה לה" היא תימחק מהעולם, מהר מאוד !"

אני מניח שלא מפחדים כשמתים..

הפולטיקאים יחיו,אני ואתה? לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפועל יש להם באמת או שהם רק דיבורים?

למה אם איראן תשתמש בגרעין היא תימחק מהעולם בעצם?

אין להם גרעיני. אם היה להם , היינו יודעים(והם גם היו משוויצים בו).

אירן תימחק מהעולם מפני שבכללי, אסור להשתמש בנשק גרעיני, במיוחד לא למטרות טרור על רקע שנאה של הציונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...