השכנים מלמעלה מוצאים לי את המוח - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השכנים מלמעלה מוצאים לי את המוח

MasterDK

Recommended Posts

שלום,

אני רוצה לשאול אותכם מה אפשר לעשות עם שכנים שמוציאים לי אתה מוח.

הם גרים מעלי, הם משפחה דתיה (? לובשים כיפות לא יודע מה זה אומר) יש להם 500 ילדים (לא, באמת יש להם איזה 4-5 ילדים, אף פעם לא יצא לי לספור) אני בכלל לא יודע איך גם גרים בדירה של 3 חדרים.

כל היום בערך מהבוקר עד הלילה הם עושים רעש בילתי נסבל, מזיזים רהיטים כל הזמן!! וזה עושה את הרעש המגעיל הזה של חריקה על הרצפה.

אני לא יודע מה לעשות, ניסיתי לדבר איתם (זה היה די מזמן) יותר מפעם אחת, והם התנצלו וזהו ואז זה נמשך, אין לי כוח לדבר איתם יותר כי זה לא עוזר.

לפעמים עוברות לי מחשבות בראש איך אני לקוח גרזן ותוקע אותו בראש של כל אחד מהילדים שלהם (ככה נהייהים פסיכופטיים לא?).

ניסיתי להדליק בכל רעם וגם זה לא עזר. אני כבר לא יודע מה לעשות ולמי לפנות אבל אי אפשר לחיות ככה יותר!

אשמח להצעות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

תדבר איתם שוב, ותאמר להם ישירות שאתה רוצה שהם יפסיקו את הרעש של גרירת רהיטים, על ידי זה שלא יגררו את הרהיטים או שישימו להם מדבקות חלקות כאלה

מוסיקה --> בשבת. רצוי אם סאב מוצמד לתיקרה. ביום אחר דיי יתעלמו ממך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

11010010110

רוב הגרירות זה של הילדים. כמו שאמרתי יש שם 100500 איש בדירה בת 3 חדרים אז לפי מה שהספקתי לראות כשבאתי להעיר להם בפעמים הקודמות, שיש להם מיטות כאלה שצריך להזיז בשביל להוציא. הבעיה גם שהחדר של הילדים נמצא מעל החדר שלי (למרות שיש רעש גם בסלון).

אני אנסה לדבר איתם אבל אני ממש ממש ממש בספק שזה יצליח, כי בכל זאת זה ילדים מקסימום הם יתנו להם הערה והכל ימשיך כרגיל.

מבחינת החוק אם אני שומע בכל רעם במהלך היום עד 23:00 לא יכולים לעשות לי כלום נכון? כי אם כך אני הולך לעשות להם את המוות!

ptyahoo

אני לא אדם רע, אני מנסה להבין אחרים ואני מבין שהם אנשים דתיים (לא משנה אם חצי-דתייתים או whatever) והם כנראה מאמינים בזה שצריך להביא 500 ילדים לעולם, אבל גם לסבלנות שלי יש גבול, אני גם בן אדם וגם לי מגיע שיכבדו אותי, וניסיתי לדבר איתם ואני אנסה עוד פעם, אבל עד כאן, אם זה לא מצידי אני יעשה להם דווקא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד' date=' דיברת איתם רק [s']פעם אחת שלוש פעמים וראוי שתדבר איתם עוד מספר פעמים לפני שאתה מתעצבן ונוקט בשיטות דווקא למיניהן.

זה נמשך כבר בערך שנה וחצי :-X

אפילו כשבאים אילנו אורחים הם שואלים "מה השכנים למעלה משנים את סדר הרהיטים שלהם?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמר להם ישירות שאתה רוצה שהם ישימו את המדבקות לרהיטים שהם גוררים, כדיי שהם לא יהיו תקועים במחשבה ש "לבעיה הזאת אין פתרון". ותשאל למה זה לא נפתר עד עכשו, יכולים להיות דברים כמו "ביקשנו והילדים מתעלמים" וכו וכו

ותמיד יש סיכוי לתופעות פחות צפויות כמו רעש שעובר דרך קורות בטון אבל מגיע מדירה אחרת וכו. לא סביר, אבל אפשרי

אם גם זה לא עוזר, תפתח את הווליום : שבת, כיפור, ליידי גאגא, הכול הולך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר היטב את הבעיה.

אני יכול רק לגלות הבנה כי הרבה - אין מה לעשות..

אולי תעבור דירה ודגיד :hi:

+1.

אני חש אמפטיה אליך.

דבר איתם על לשים מדבקות/ספוגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזאת בדיוק הסיבה למה רודפים יהודים

כי אין מי שיגן עליהם הם מעטים הם חלשים והם לא אלימים במהותם ויש להם משפחה ילדים

הרי אם היית כותב שהשכנים שלך עושים רעש אבל הם קווקזים בגודל 2 מטר אף אחד לא היה מציע לך להתעסק איתם

היית מקבל תגובות כמו תסבול בשקט עדיף

אבל כשאתה כותב שהם דתיים עם הרבה ילדים קמים כאן כל האנטישמים בתת מודע ודורשים דם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען הסר ספק!!!

אני לא גזען, אין לי בעיה עם דתות שונות ובפרט עם דתיים (יש לי שנאה כלפיהם אבל זה לא נובע מהיותם דתיים) כמו כן אני נגד ריבוי ילדים, בפרט כשההורים לא מסוגלים לגדל ולחנך אותם כמו שצריך.

(אין לנאמר לעיל קשר למשפחה הנ"ל, אינני יודע אם הילדים שלהם חונכו כראוי או לא).

לכל השאר: תודה על התגובות, אנסה לדבר איתם ואז נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזאת בדיוק הסיבה למה רודפים יהודים

כי אין מי שיגן עליהם הם מעטים הם חלשים והם לא אלימים במהותם ויש להם משפחה ילדים

מה שאומר שיש סיכוי שניתן לדבר איתם וגם לא לקבל דקירה אל זה

אם דיבורים לא עוזרים, עוברים לשלב הבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנקוט שיטת דווקא פה יהיה מטופש, לא נכון, לא אתי, ובזבוז של זמן.

כמו שאמרת, הם משפחה מרובת ילדים. אני מנחש שהילדים קטנים (הייתי אומר עד גיל 15), ומה לעשות, ההורים לא תמיד יכולים להיות בבית ולהשתלט עליהם. מה שיעזור במקרה הזה זה לדבר עם ההורים מספר פעמים בזמן קצר אחת מהשניה כדי שהמסר יקלט, ועדיף גם להעיר לילדים כדי להכניס להם למודעות. אף אחד לא עושה לך בכוונה רעש, אף אחד לא מנסה לאמלל אותך ואף אחד לא חושב להביא חמישה ילדים כדי שהשכנים למטה יסבלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היתה בעיה דומה.

אומנם פחות חמורה ממה שאתה מתאר.

אחרי שהעברתי את המסר דרך צד שלישי לכאורה בעקיפין, שאני חושב לתפוס את אחד הילדים יום אחד ולהרביץ להם, המצב השתפר המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...