גם לכם Windows 7 קופא כל כמה זמן בצורה אקראית? הנה הפיתרון! - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם לכם Windows 7 קופא כל כמה זמן בצורה אקראית? הנה הפיתרון!

Milford Cubicle

Recommended Posts

86X זה ל32BIT, לא?

יש לי 64X, אפשר את העידכון? (למרות שאני חושב בימים האחרונים עידכנתי אותו כבר והוא לא מוצא גם עידכונים חדשים , אבל לא בטוח)

נכון. קישור להורדה הרגילה שכוללת אפשרות בחירה גם ל-64 ביט יש בהודעה הראשונה בדיון.

עריכה:

בקושי אני מצליח לכתוב את ההודעה הזאת, כל 10 דק' ולפעמים פחות(דקה) המחשב ממשיך לעשות ריסטים(מסך שחור ל2 שניות ואז בום ריסט), ופשוט אי אפשר לעבוד איתו :'(

הבעיה הזאת לא ממש קשורה לבעיה בדיון הזה....

ולגבי הדיון הזה:

אז מאז התקנת העדכון, לפחות אצלי, זה עדיין קורה מידי פעם.... :-\

אבל אני חושב שזה קורה עכשיו הרבה פחות, ובצורה יותר עדינה (שניה-שתיים ולא 10-20 שניות..), כך שהעדכון בכל זאת עזר לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. קישור להורדה הרגילה שכוללת אפשרות בחירה גם ל-64 ביט יש בהודעה הראשונה בדיון.

ולגבי הדיון הזה:

אז מאז התקנת העדכון, לפחות אצלי, זה עדיין קורה מידי פעם.... :-\

אבל אני חושב שזה קורה עכשיו הרבה פחות, ובצורה יותר עדינה (שניה-שתיים ולא 10-20 שניות..), כך שהעדכון בכל זאת עזר לדעתי.

תבין שאצלי זה נגיד אני יכול יום שלם ממש בלי תקיעה אחת .

ויום אחרי 2 תיקעות שכל תקיעה צריך ריסט למחשב אפילו מנהל משימות לא מגיב צריך לעשות CTRL ALR DEL ואז צא כדי להפעיל

כביכול מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז אחרי חיפושים הגעתי לקישור הבא(ומלבד הקישור שלך בעמוד הראשון שכבר גם התקנתי)

http://support.microsoft.com/hotfix/KBHotfix.aspx?kbnum=2265716&kbln=en-us

בחרתי בשני , שמתי מייל, והוא שלח לי קישור להורדה עם חילוץ וסיסמה. עידכנתי ועשיתי ריסט- לא עזר! 6 ריסטים ו4 קפיאות.

למה לא קשורה? יש לי גם קפיאות וגם ריסטים אקראיים, בידיוק בימים האחרונים וזה ממש מוזר .

אני כבר ממש משתגע

אם אתה אומר שזה עדיין קורה לך אחרי העידכון, סימן שאין פתרון סופי לזה.. גם אם זה בצורה עדינה

פירמוט לא הכי יעזור לי כאן.. אבל אם לא תיהיה ברירה וזה ימשיך ככה... לפחות שיהיה קצת פחות, אוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מצטער על ההקפצה - רציתי לתרום מנסיוני:

במשך שנה הייתי עובד עם 7 והייתי סובל מזה גם

chkdsk מלא פשוט פתר לי את הבעיה.

הייתי סובל מfreezים של 10-20 שניות כמה פעמים ביום, וריסט לפחות פעם אחת ביום.

chkdsk X: /f /r

לי זה פתר את הבעיה.

יש לי לציין שלפני זה הייתי עובד עם win 64 ומעולם לא הייתה לי שום תקלה עם הHD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...