שאלה| רעשי קליקים מה 2209WA Rev A02 - המצב תקין? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| רעשי קליקים מה 2209WA Rev A02 - המצב תקין?

Ronenosh8

Recommended Posts

יש לי מסך 2209WA Rev A02 ומתי שאני מדליק את המחשב אחרי שהמסך לא היה בשימוש הרבה זמן (לדוגמא בבוקר)

אז אני שומע רעשים של קליקים כאלה בטוח מהמסך... וגם לפעמים באמצע עבודה לעתים די נדירות.

דבר נוסף ששמתי לב אליו הוא שכאשר שאני מדליק את המסך לאחר שלא היה בשימוש רב הוא כהה ולוקח לו קצת זמן להגיע לאיכות המקסימלית שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור. זו תופעה טבעית בכל מסך מבוסס פלורסנט ובכל נורת פלורסנט בכלל. בחלק יותר בחלק פחות. לא משהו שיש לדאוג בגללו.

אתה מדבר על הקליקים וגם על הבהירות במסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותה תופעה בדיוק, אך נדמה לי שהיא יותר דומיננטית אחרי כיבוי. המסך עשוי להקליק אפילו עד רבע שעה (לא בדקתי במדויק) אחרי כיבוי. היה לי את Rev01 לפני והוא לא התנהג כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותה תופעה בדיוק, אך נדמה לי שהיא יותר דומיננטית אחרי כיבוי. המסך עשוי להקליק אפילו עד רבע שעה (לא בדקתי במדויק) אחרי כיבוי. היה לי את Rev01 לפני והוא לא התנהג כך.

תגיד, הרגשת הבדל/שינוי בגוון של הצבעים האפורים במעבר מ-REV 01 ל-REV A02?

החליפו לי את המסך בשבוע שעבר (Dell 2209WA) ואני יכול להשבע שהגוונים האפורים כהים יותר! השאלה היא האם מדובר בתקלה או מאפיין?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי Rev A02 שוב? מה היה תאריך היצור של המסך הקודם (אם אתה יודע) ומה של הנוכחי?

שניהם Rev 02 הקודם September 2010 והחדש אוגוסט 2010.

המסך בכלל לא עושה רעשים (גם כשאני נוגע בו.. במסך הקודם כל נגיעה קטנה במסך היה עושה רעשים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...