אבי כהן נפטר - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבי כהן נפטר

amitdavidi

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

vic - אני מבין אותך. בדיוק ככה הרגשתי ש-דודו טופז התאבד. לא הרגשתי כלום, לא צער ולא שמחה. זה לא עניין אותי.

אבי כהן זה משהו אחר. קשה לי, באמת שקשה לי. ובקושי ראיתי אותו משחק. הוא... הוא משהו מיוחד, דמות יפה כזו, היסטורית וחשובה כל כך שאתמול עם ההודעה של בנו תמיר כהן אפילו קצת בכיתי(מה שלא קרה די הרבה זמן ייאמר לזכותי). הוא לא היה רק שחקן של מכבי (הקבוצה שלי) וליברפול, אלא פשוט... חיוך שלא נגמר ואדם כזה נחמד וחביב. איך אפשר שלא לכאוב עליו?

לגבי אלו ששיכנעו את המשפחה לא לתרום את איבריו - אני באמת באמת באמת באמת שונא אותם, מתעב אותם, את כל מה שהם מייצגים. בני זונות.

אם לי היו אומרים שאם לא אתרום את האיברים של אבי כהן(שאפילו אין לי שום קרבה אליו!), הוא יקום לחיים - גם אני לא הייתי תורם. ואני אתאיסט מוחלט, אבל מי שופט אנשים בשעה כזו? הייתי עושה הרבה בשביל שייאר בחיים, על אחת כמה וכמה אם הייתי מן המשפחה.

בני זונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערך חשוב מאד הוא לכבד את רצון הנפטר, אבל זה תמיד בכפוף לחוק, אם הנפטר

ירצה שישרפו אותו בכיכר העיר? וכן בכפוף להלכה.

שמעתי שבמקרה של אבי כהן ז"ל הראשל"צ התיר תרומת איברים, וזה שכמה משוגעים

השתוללו, לא אומר שיש צורך להסביר את מעשיהם..

היי, אם ראש העיר מאשר את זה וזה בתיאום עם המשטרה - למה לא?

אבל אתה מקצין מאוד. אף אחד לא מדבר על הצגה פומבית של שריפת המת. הבנאדם רצה להציל אנשים אחרים, והיצורים המתועבים הללו, שטנים עלי-אדמות, מנעו ממנו את זה. מילא תגיד "המשפחה לא רצתה שיתרמו את איבריו" - מקובל, קורה, קשה לאנשים להתנתק מהגוף של יקיר ליבם. אבל לא זה המקרה, אלא שהם היו מוכנים לחתום על המסמכים ולתרום איברים ולהציל אנשים.

כמובן, הדתיים לא יכלו לשבת בשקט, ופלשו לבית החולים ולפרטיות המשפחה וברגע של כאב ביצעו מניפולציות אמוציונאליות מעוררות זעם, הבטיחו את השבתו מן המתים (וזה לבד מספיק חמור ע"מ לנדות אותם מהקהילה הדתית לעד) והפעילו טרור על המשפחה בכדי שלא יחתמו על המסמכים, למרות הפצרותיהם של רופאי בית החולים. הם הרגו שישה אנשים, הם שיקרו, הם צעקו, הם טרוריסטים ברבריים for fuck's sake.

הכי קטע: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4006306,00.html - "זרע הגויים אלים ואכזרי". תסתכל על האנשים הללו, ותגיד לי שאתה באמת מאמין שהם אנשים טובים יותר מהגויים ה"ברבריים" כביכול.

תגיד לי שאתה מצדיק אותם, תגיד לי שאתה חושב שזה בסדר להשתלט על חיי משפחה תמימה, בשעתם הכואבת ביותר, ולהפעיל עליהם טרור ושטיפת מוח ומניפולציה והבטחות כוזבות. עזוב שזה "הדבר הנכון לעשות על פי הדת". אל תדבר איתי כדתי. דבר איתי כבנאדם שפוי, אנושי - זה בסדר? זה צודק?

פשוט בושה. בושה לאנשי הדת, בושה לאותם אנשים, בושה למשפחה, בושה לאנושות שיצורים כאלו קיימים ביננו. צריך לזרוק אותם לכלא, צריך לסקול אותם באבנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שיש רק דבר אחד שמוסרית נכון לעשות לאנשים כאלה.

וזה כמובן לקשור אותם לשולחן הניתוחים ולתרום את איבריהם בעודם חיים.

ובלי קשר (או שאם), אני חושב שכרטיס אד"י, בדיוק כמו צוואה, צריך להיות מחייב חוקית.

הגוף "שייך" למת, ולא למשפחה, וצריך למלא אחר רצונו - לא אחר רצון המשפחה.

(האמת שמבחינתי אין בעיה שיתרמו את איבריהם של כל מי שנפטר בלי קשר לכרטיס אד"י או לא, אבל רוב

האנשים כנראה לא יסכימו איתי בנושא, אז אני אסתפק בתוקף חוקי ומחייב לכרטיס אד"י)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה הצעה להפוך תרומת איברים לברירת מחדל אלא אם כן המשפחה מתנגדת במקום המצב הקיים

די ברור לכולם שהמפלגות הדתיות יעשו להצעה הזאת לינץ אם אי פעם היא באמת תעלה לשולחן הכנסת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהכוונה שלי היא ללא התחשבות ברצון המשפחה כלל, אבל שוב - כנראה שזה יהיה מוגזם לדעת רוב האנשים.

וכן, בלי ספק המפלגות הדתיות (הנאורות כל כך... :kopfpatsch:) ינסו לטרפד כל הצעה כזאת בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהכוונה שלי היא ללא התחשבות ברצון המשפחה כלל, אבל שוב - כנראה שזה יהיה מוגזם לדעת רוב האנשים.

וכן, בלי ספק המפלגות הדתיות (הנאורות כל כך... :kopfpatsch:) ינסו לטרפד כל הצעה כזאת בעתיד.

אם יהיה תוקף משפטי מחייב לכרטיס אד"י, ובמקרים בהם אין כרטיס כזה ברירת המחדל תיהיה לקחת את האיברים אלא אם המשפחה מעלה את הנושא ומתנגדת...נראה לי שיהיה כבר עודף באיברים, ולא יהיה צורך לקחת מהמקרים בהם אין כרטיס אד"י והמשפחה מתנגדת.

צריך גם לשנות את המונח הרפואי, ולקרוא לזה פשוט "מוות" ולא "מוות מוחי".

התוספת של המילה הזאת נותנת לפעמים אשלייה שזה לא בדיוק מוות ועוד יש סיכוי שיתעורר....

כמה שזה נשמע שטותי, זה יכול להוביל לשינוי עצום, עקב חוסר הבנה שיש הרבה פעמים ובילבול בין מוות מוחי לקומה.

אגב, היום חתמתי על כרטיס אד"י.

https://www.kartisadi.org.il/form.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריכים פשוט לתת תוקף משפטי לחתימה על כרטיס אד"י והכל יהיה מסודר .

^ נכון, אבל כל עוד יש מפלגות חרדיות בקואליציה זה לעולם לא יקרה... על בנאדם בריא שמחליט יום בהיר אחד לחתום על אד"י הם לא יכולים להשפיע באופן נקודתי - על משפחה אבלה הם כן, ככשולחים "נציגים" להפעיל לחץ על המשפחה בשעותיה הקשות. למה לכל הרוחות מכניסים אותם לבית החולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, היום חתמתי על כרטיס אד"י.

https://www.kartisadi.org.il/form.asp

אני עם שלי כבר שנתיים~שלוש, עשיתי כשהייתי עוד חייל

הבעיה היא באמת שעד שאין לכרטיס תוקף חוקי אז הוא לא שווה הרבה (לצערי)

לפחות אצלי במשפחה יש הבנה בסיסית טובה... תורמים, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוקף מישפטי איננו משהו שמקבלים בחוק , תוקף משפטי הוא למשל חתימה אצל עורך דין ( או להכניס את הסעיף בצוואה , דבר שהוא מעט בעייתי אומנם מפני שצוואה היא מסמך שתוקפו לאחר המוות ואילו תרומת האברים נעשית כאשר הגוף עוד חי) או בפני עדים - כלומר ראיה משפטית בעלת תוקף .

אז אולי באמת צריך לחוקק חוק שחתימה על הכרטיס דינה כצוואה - ואולי זה יעבור בכנסת מפני שמי שלא רוצה לתרום כל שעליוו לעשות הוא לא לחתום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מתחיל מלשנות את המושג "מוות מוחי" ל"מוות".

זה לא ישנה רק את ההבנה של אנשים בקשר למשמעות, אלא שגם תיהיה כבר תעודת פטירה והרישום במשרד הפנים ישתנה...

כרגע זה דיי מטומטם לטעון שגוש בשר זה אדם חי רק כי הלב עוד פועם. באותה מידה היו יכולים להחליט שהאדם חי כל עוד הכליות פועלות או שהאדם עדיין בטמפרטורה של אדם חי.

ואם רק היה אפשר לשפוט את ה"רבנים" האלה..אם לא על רצח אז לפחות על הריגה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריכים פשוט לתת תוקף משפטי לחתימה על כרטיס אד"י והכל יהיה מסודר .

דוסקס כבר,לא יעבוד. בעייתי מאוד מבחינה חוקית ולא ישים. מה שכן באמת חבל שהם שוכנעו שלא לתרום,גם כל הקרנבל התקשורתי סביבם לא הועיל. ואני חשבתי לתומי שדבר טוב יכול לצאת מכל הקרקס הזה,שתרומת האיברים תיכנס לתודעה הציבורית. חבל על כולם,כולם הפסידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקראו לי מאניק, תקראו לי בן "נערה עובדת", אבל-

"נציגים של ישיבת 'שובו בנים' הבטיחו כי [glow=yellow,2,300]יקרה נס שיחזיר את אבי לחיים[/glow] אם הם לא יחתמו"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

נקרעתי.

ROFL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוסקס כבר,לא יעבוד. בעייתי מאוד מבחינה חוקית ולא ישים. מה שכן באמת חבל שהם שוכנעו שלא לתרום,גם כל הקרנבל התקשורתי סביבם לא הועיל. ואני חשבתי לתומי שדבר טוב יכול לצאת מכל הקרקס הזה,שתרומת האיברים תיכנס לתודעה הציבורית. חבל על כולם,כולם הפסידו

למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...