על מהירות UPLOAD ועל ספקים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על מהירות UPLOAD ועל ספקים

Load

Recommended Posts

היי אנשים

אז ככה מחר אני מתחבר לחבילה של 1.5 בברק ורציתי לדעת אם יש בפורום מישהו מהאיזור שלי (נתניה)

שמחובר כבר לברק ויוכל לספר לי על טיב החיבור שלו

כי זו פעם ראשונה שלי בברק ואני מפחד להתחייב ואז להיתקע עם פינגים גבוהים בCS ן SOF2 ;)

דבר שני מה לעזאזל מהירויות השליחה המגוחכות האלו בADSL גם בחבילה 1.5 המהירות היא 96Kb (כלומר 12KB)

זה דבר מאוד מוזנח בארץ והגורם לזה הוא שלא נותנת יותר מ96 בניגוד לכבלים (ויש לזה השפעה על הגלישה)

או למשל מי שרוצה לפתוח FTP או שולח הרבה דואר נפוח והכי חשוב בתוכנות שיתוף תנסו להפעיל את האימיול או SHAREAZA שאלו תוכנות שמשתפות את הקבצים שלכם המון לא כמו קזה ובאותו זמן לגלוש נורמלי........בלתי אפשרי אבל אם תבטלו לדקה את השיתוף לאחרים תראו אייך הגלישה תרוץ חלק כמעט בלי קשר לגודל ההורדות בקיצור מה שאני בא לומר שיש להיתייחס יותר למנירות השליחה ולעלות את המודעות בקרב משתמשי הADSL ולהפעיל לחץ על .

אחרונה,הבנתי שעדיף בשביל פינגים ואינטרנט יציב לקחת מודם שמתחבר לכרטיס רשת

אם תוכלו להמליץ לי מניסיון אני אשמח כי מחר אני צריך לבחור מודם

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אנשים

אז ככה מחר אני מתחבר לחבילה של 1.5 בברק ורציתי לדעת אם יש בפורום מישהו מהאיזור שלי (נתניה)

שמחובר כבר לברק ויוכל לספר לי על טיב החיבור שלו

כי זו פעם ראשונה שלי בברק ואני מפחד להתחייב ואז להיתקע עם פינגים גבוהים בCS ן SOF2 ;)

אני מחובר עם ברק ב-ADSL 1.5Mb.

אין שום תלונות בשום נושא.

העניין הוא שאני מהצפון (קריות) אז זה לא כ"כ ענייני לגביך. חכה לתגובות של אנשים אחרים מהאזור שלך.

דבר שני מה לעזאזל מהירויות השליחה המגוחכות האלו בADSL גם בחבילה 1.5 המהירות היא 96Kb (כלומר 12KB)

זה דבר מאוד מוזנח בארץ והגורם לזה הוא שלא נותנת יותר מ96 בניגוד לכבלים (ויש לזה השפעה על הגלישה)

או למשל מי שרוצה לפתוח FTP או שולח הרבה דואר נפוח והכי חשוב בתוכנות שיתוף תנסו להפעיל את האימיול או SHAREAZA שאלו תוכנות שמשתפות את הקבצים שלכם המון לא כמו קזה ובאותו זמן לגלוש נורמלי........בלתי אפשרי אבל אם תבטלו לדקה את השיתוף לאחרים תראו אייך הגלישה תרוץ חלק כמעט בלי קשר לגודל ההורדות בקיצור מה שאני בא לומר שיש להיתייחס יותר למנירות השליחה ולעלות את המודעות בקרב משתמשי הADSL ולהפעיל לחץ על .

תאמין לי שכולם יודעים טוב מאוד על זה, וכולם שונאים את העובדה הזו, וכולם סובלים מקצב ההעלאה המזערי הזה. אין מה לעשות. ככה זה בארץ. עד שעניינים זזים פה וקצת מתקדמים בטכנולוגיה לוקח שנים. ואפשר לראות את זה בכל ההבטחות לאינטרנט המהיר שיגיע, וכמה זמן לקח באמת עד שהוא הגיע לארץ.

תמיד אפשר לנסות ללחוץ. אבל אני בספק גדול אם תהייה לזה השפעה כלשהי.

אחרונה,הבנתי שעדיף בשביל פינגים ואינטרנט יציב לקחת מודם שמתחבר לכרטיס רשת

אם תוכלו להמליץ לי מניסיון אני אשמח כי מחר אני צריך לבחור מודם

תודה.

כיום, המודם שבזק מחלקים שמתחבר לכרטיס רשת הוא מודם של ECI אם אני לא טועה. יש גם את ואלקטל הידוע, אבל ככל הנראה כבר הפסיקו למכור אותם. אם בכל זאת מציעים לך אותם, כל אחד מהם יהיה מצויין (ואת כולם אפשר גם לשדרג לנתב, אם אתה מתעניין בעובדה).

רק שים לב שכל המודמים האלה לא עולים כמו מודמים אחרים, ובחירה בהם תכלול תוספת תשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה,

שמח לשמוע שאין לך בעיות עם ברק (גם עם השירות?)

אבל הכי טוב לשמוע ממישהו באיזור שלי כי לדעתי זה הגורם הכי חשוב ,המרכזייה האיזור.

-על מהירות השליחה אני חושב שזה היתרון העיקרי של האינטרנט בכבלים על ADSL ,יש חבילות שמגיעות ל 750/256 בכבלים וגם 128KB

-בנוגע למודם אני מבין ששווה להשקיע עוד קצת ולקחת מודם אתרנט? למי שרוצה את הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, אין בעיות גם עם השירות. ודווקא זה כן רלוונטי גם לגביך.. :)

בקשר למהירות ה-Upload: אם אחת החברות הייתה רוצה לעשות משהו, היו עושים את זה כבר מזמן. חברות הכבלים יכולות לעשות את זה, ואם הן היו רוצות הן היו מעלות את ההגבלה.

נכון שבזק צריכה שיפור בתשתית בשביל לעבוד מ-ADSL ל-DSL, אבל גם הם, אם הם היו רוצים, הם היו עושים את זה.

ההנחה שלי: חברות הכבלים (בשלב מסויים) יעלו את ההגבלה, ובגלל התחרות בין החברות, רק אז תטרח לעשות את השיפורים בתשתית ותעלה גם היא את ההגבלה.

בקשר למודם: כן. כדאי לשלם קצת יותר, לקחת מודם את'רנט ולחסוך לעצמך כאב ראש והחלפה למודם כזה בין כה וכה בשלב מאוחר יותר.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...