איפה קונים פין שבת? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה קונים פין שבת?

J0n1

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר לייצר אותו הדבר לשלוקר.

מיימיה לא נעלמה מצהל מאותה סיבה שעדיין אפשר לראות מכשירי קשר ונשקים משנות ה70 מדים משנות ה80, אפודים משנות ה90 ואפילו חגורים משנות ה60 וסקביאסים שאלוהים יודע מתי יצרו אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה כמה תקציב יתנו לביטחון לצה"ל בחיים "לא יהיה מספיק כסף" כדי לשדרג את הדברים האלה.

מצד אחד יש לנו את הטנקים והמטוסים הכי מתקדמים בעולם ומצד שני יש לנו נגמ"שים וציוד לחימה משנות ה- 70.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הדיון הזה הפך מפין שבת לדיון על מיומיות למען השם???

בנוגע לפין שבת, לא צריך להזמין מחו"ל.

יש בריקושט (שודדים באור יום) אבל אם אין לך ברירה אז לך על זה.

הפתרון הכי טוב זה ללכת לנשק תסביר לו מה קרה במידה והוא לא בן זונ* צהוב אין בעיה. תנסה אולי לדבר עם החיילים שנמצאים איתו..

בנוגע למימיות,

אין שום חוק\כיתוב או כל דבר דומה לכך שמימיה משמשת כנשק.

זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי בחיי

בצבא לא לימדו אותכם קרב מגע? קרב מגע עם הנשק?

הסיבה היחידה שהמימיות לא יצאו מצה"ל\תו"ל זה בגלל שיש יחידות שלא יכולות להרשות לעצמם שלוקרים.

וסביר להניח שגם לא יצא אף פעם מהתו"ל.

חוץ מזה מימיות זה דבר ישן, גם הקטע של הרישרוש, כבד, ישן, בלאי (כל מיימיה שהייתה לי בשירות הייתי חייב לשים עליה איזה איזולירבנד\חתיכת ניילון על הפתח שלא ינזול).

יש תחליפים הרבה יותר טובים למימיות, צה"ל לא יכול להרשות לעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מיימיות בתו"ל הלוחם. לא ביחידות הסדירות. הצבא לא מספק שקיות לטירונים סתם ברמת החיסכון.

אין שום עדיפות למיימיה על פני שקית שתיה. היחידות הלוחמות מזמן לא מקבלות את הווסטים הישנים, אלה ווסטים חדשים עם מקום רק לשקית שתיה.

השקיות עולות לצבא הרבה יותר זול ממימיות והבלאי נמוך יותר כי אפשר לתקן אותן.

אף חייל נורמאלי לא יסתער על מחבלים עם מיימיות מלאות חול/מים/אבנים/אבקת חשמל אלה עם הוא רוצה למות.

אין שום סיבה שחובש ישתוף פצעים עם המימיה שלו כי יש לו כלים יעודיים, עיין ערך בקבוק ליטר וחצי בפקל (וחוץ מזה אין שום בעיה לפתוח את הפקק של שקית המים ולשפוך את כל התוכן בשניה על כל אזור בגוף שעושה לך שמח).

היחידות הלוחמות לא משתמשות במימייות יותר (פרט להכשרות) ואני לא חושב שגם אם תיתן לאיזה חייל בקיריה מיימיה מלא בחול הוא ישתמש בה כנשק.

אני מבין את הרעיונות היצירתיים שעולים פה אחרי שעות משחק בBF,COD ו-SC אבל זה לא המצב ואין פה Continune אז אל תנסה את העצות המעולת האלה בבית.

ועוד פעם אני אבקש מכל המתגייסים למיניהם, אל תקנו את כל החרא שדוחפות לכם הרשתות! זה לא שווה את הכסף!!! תקנו כמה חולצות רגילות בצבע ירוק וקצת בצבע לבן (עם לבן יוצאים על א' אסור בטירונות ללבוש לבן) וגרביים פרט לזה הצבא יתן לכם הכל!!! כולל משחה לשפשפת, קרם לטיפול באקזמות וכל מה שמציעים לכם לקנות! די אל תתנו להם לעשוק את ההורים שלכם! וגם אם איבדתם קומתה אל תקנו!!!!! אל תקנו כלום בשביל הצבא!!!!!! די!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מיימיות בתו"ל הלוחם. לא ביחידות הסדירות. הצבא לא מספק שקיות לטירונים סתם ברמת החיסכון.

אין שום עדיפות למיימיה על פני שקית שתיה. היחידות הלוחמות מזמן לא מקבלות את הווסטים הישנים, אלה ווסטים חדשים עם מקום רק לשקית שתיה.

השקיות עולות לצבא הרבה יותר זול ממימיות והבלאי נמוך יותר כי אפשר לתקן אותן.

אף חייל נורמאלי לא יסתער על מחבלים עם מיימיות מלאות חול/מים/אבנים/אבקת חשמל אלה עם הוא רוצה למות.

אין שום סיבה שחובש ישתוף פצעים עם המימיה שלו כי יש לו כלים יעודיים, עיין ערך בקבוק ליטר וחצי בפקל (וחוץ מזה אין שום בעיה לפתוח את הפקק של שקית המים ולשפוך את כל התוכן בשניה על כל אזור בגוף שעושה לך שמח).

היחידות הלוחמות לא משתמשות במימייות יותר (פרט להכשרות) ואני לא חושב שגם אם תיתן לאיזה חייל בקיריה מיימיה מלא בחול הוא ישתמש בה כנשק.

אני מבין את הרעיונות היצירתיים שעולים פה אחרי שעות משחק בBF,COD ו-SC אבל זה לא המצב ואין פה Continune אז אל תנסה את העצות המעולת האלה בבית.

ועוד פעם אני אבקש מכל המתגייסים למיניהם, אל תקנו את כל החרא שדוחפות לכם הרשתות! זה לא שווה את הכסף!!! תקנו כמה חולצות רגילות בצבע ירוק וקצת בצבע לבן (עם לבן יוצאים על א' אסור בטירונות ללבוש לבן) וגרביים פרט לזה הצבא יתן לכם הכל!!! כולל משחה לשפשפת, קרם לטיפול באקזמות וכל מה שמציעים לכם לקנות! די אל תתנו להם לעשוק את ההורים שלכם! וגם אם איבדתם קומתה אל תקנו!!!!! אל תקנו כלום בשביל הצבא!!!!!! די!!!!

:yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap:

:hizuk:

:yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לפין שבת, לא צריך להזמין מחו"ל.

יש בריקושט (שודדים באור יום) אבל אם אין לך ברירה אז לך על זה.

הפתרון הכי טוב זה ללכת לנשק תסביר לו מה קרה במידה והוא לא בן זונ* צהוב אין בעיה. תנסה אולי לדבר עם החיילים שנמצאים איתו..

לא לקנו מריקושט בחיים! במיוחד לא פין שבת! לא בטוח שהפין פציל שהם ימכרו לכם יתאים לנשק, אני מכיר כמה אנשים שפחדו לקבל על זה שבת וקנו מריקושט, הפין לא התאים להם והם היו חייבים ללכת לנשקית, שהביאה להם בכלל בלי שום שבת/משפט (וזה בשיריון.. לא ריחמו עלינו על שבתות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שירתתי ביחידה קרבית (חי"ר. לא שריון, תותחנים, הנדסה, נ"מ וכו') ויצאנו לסיורים בכפרים, למעצרים, מארבים ולכל מיני משימות כאלה ואחרות וכמו שתמיד היה מישהו שסוחב קשר, ככה גם היה מישהו שסוחב פק"ל מים.[br]פורסם בתאריך: 27.12.2010 בשעה 02:01:27

אגב פין פציל, יש לי סיפור נחמד מהטירונות.

זה היה באימון מתקדם. כולה ארבעה חודשים בצבא. צעירים מתים. היינו במטווח וירינו בכל מיני מצבים.

בהפסקת צהריים המפקדים אמרו לנו לנקות את הנשקים כדי שלא יעשו מעצורים בהמשך היום.

כשסיימנו את המיקצה הראשון אחרי ההפסקה הלכנו לראות את הפגיעות שלנו במטרה ולהפתעתו של החייל הכי שוקיסט במחלקה הוא מצא את הנוקר של הנשק שלו בתוך המטרה. המפקדים נשאר מאוד "קולים" ואמרו לו שהוא כנראה שכח להחזיר את הפין פציל ובגלל זה הנוקר שלו עף מהנשק. הם אמרו לו שזה מצב מאוד מסוכן ושהנשק עלול להתפוצץ אם הוא לא יטפל בזה מיד ומאוד בזהירות. תוך שניה החייל השוקיסט התחיל להזיע ולרעוד בכל הגוף, המבט שלו השתנה למבט של מצוקה והוא כמעט התחיל לבכות.

לאט לאט הוא פתח את הנשק, הוציא את המכלול מאוד בזהירות וגילה שהוא יצא חומוס. המפקדים פשוט ניצלו את העובדה שהוא צעיר ושוקיסט כדי להריץ עליו דאחקה. אין שום סיכוי שהנוקר יעוף מהנשק ובטח שלא יתקע במטרה. הפין פציל היה במקום, הנוקר היה במקום, וכולם החזיקו את הבטן ולא יכלו לנשום מרוב צחוק.

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איפה בהנדסה. יש את אלה שרק נוהגים ב- D9 / גשרים / מפוצצי מוקשים למניהם.

בכל מקרה, יצא לי להיות כמה חודשים עם חבר'ה מהנדסה. הם עשו טירונות 05 לא 07.

שלא תבין לא נכון, יש לי המון כבוד לכל הלוחמים באשר הם, בין אם בשריון, הנדסה תותחנים וכל השאר. אבל עדיין יש הבדל בינם לבין חי"ר רגיל מבחינת הפק"לים של כל לוחם וההקצאות שמקבל הגדוד / חטיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...