איפה קונים פין שבת? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה קונים פין שבת?

J0n1

Recommended Posts

אפילו לוחמים בסיירת מטכ"ל לא מגיעים למצבים כאלה :bash:

מעניין מתי השתמשו בזה לאחרונה, בטח בימי האצ"ל והלח"י

הנה עוד אד חכם נתפס על מצב דמיוני שתיארתי... :bash: :bash: :bash:

יש לך סיבה הגיונית למה מיימיה עדיין לא יצאה מהתו'ל?

אם לא אז עדיף שלא תגיב תגובות מטופשות כאלו.

(תבינו שאני מסכים לחלוטין ששקית שתיה נוחה בהרבה מהמיימיה ויש לה יתרונות עליה,אבל מיימיה זה הרבה יותר מקצועי משקית שתיה בדיוק כמו שצולבת מקצועית בהרבה מבננה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל אחד זורק משהו והדיון הופך לטיפשי למדי.

הנקודה שלי היא שמיימיה זה יותר מקצועי משקית שתיה.

ואם מישהו חושב אחרת שייציג סיבה למה לא הוציאו אותה מהתו'ל עד היום.

ואם מישהו חושב על התירוץ "זה עולה כסף לצבא" מקבל תעודת "אני אידיוט"

לפני שאתה מתחיל לחלק תעודות אידיוט, בוא ותסביר ללא בוגרי שייטת מטכ"ל שבינינו, למה בדיוק מימיה "מקצועית" יותר משקית שתייה? בינתיים כל מה שאמרת הוא שניתן למלא אותה בחול :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיימיה לא יצא מהתול אבל היא כמעט ולא בשימוש.

ברוב היחידות כשאתה עולה לוותיקות אתה מקבל שקית שתיה (יחידות לוחמות). היום כמעט לכל חייל שפגשתי יש שקית שתיה. אצלי ביחיד אין מיימיות בתול כבר המון שנים.

אין כזה מצב שאתה יוצא עם מיימיה למבצע. תמיד שקית שתיה אפילו בווסטים החדשים יש מקום מיוחד לשקית שתיה ותופסן על הכתפיים לפייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד זורק משהו והדיון הופך לטיפשי למדי.

הנקודה שלי היא שמיימיה זה יותר מקצועי משקית שתיה.

ואם מישהו חושב אחרת שייציג סיבה למה לא הוציאו אותה מהתו'ל עד היום.

ואם מישהו חושב על התירוץ "זה עולה כסף לצבא" מקבל תעודת "אני אידיוט"

התו"ל שאתה חושב שאתה מכיר זה כבר ממש לא מה שהיה פעם. היום טירונים מקבלים את המימיות פלסטיק הצה"ליות כי הם לא צריכים יותר מזה. כשהם עולים לגדוד (כפלוגת מסלול או בותיקות - תלוי בהקצאות של הפלוגה והגדוד) הם כבר מקבלים שקיות שתיה.

וכן - זה עולה לצה"ל הרבה כסף להחליף את כל המימיות וזאת הסיבה העיקרית לכך שהם לא מחליפים את זה. למה אתה חושב שמשתמשים בציוד קשר שכבר שקיבלנו אותו בשנות ה-70 הוא לא היה שיא הטכנולוגיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עם כתפיות, בלי כתפיות, לסחיבה על הגב, לסחיבה בתוך תיק, עם תאים נוספים, בלי תאים נוספים, בגדלים שונים, נפחים שונים, צבעים שונים, עם פיות שונות ועוד המון סוגים.

זה מה שקיבלנו בזמנו אצלי בגדוד:

p_0002.jpg

ושים לב פה:

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=s-watercarrier&db993219=993688

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מתחיל לחלק תעודות אידיוט, בוא ותסביר ללא בוגרי שייטת מטכ"ל שבינינו, למה בדיוק מימיה "מקצועית" יותר משקית שתייה? בינתיים כל מה שאמרת הוא שניתן למלא אותה בחול :screwy:

אז תחזור אחורה כמה עמודים ותקרא את כל מה שרשמתי.

אני לא מתכוון לחזור על עצמי שוב ושוב בשביל אנשים שקשה להם לקרוא.

למה אתם מנסים להוכיח לי ששקית שתיה יותר נוחה לשימוש?

אני מסכים עם זה לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל התגובה הזאת:

לא עדיף.

ציוד אישי זה ציוד אישי.

ואם אתם מתפצלים בזמן או מלחמה? אתה תרוץ אחריו לבקש מים... :nixweiss:

צמעים?שותים את כל ה750מ'ל האלו.

במלחמה שקית שתיה זה דווקא יכול להיות מינוס גדול:

1:תופס מקום רב יחסית.

2:עם מיימיה אפשר להשתמש ככלי לדפוק על הסכין אם צריך לחתוח משהו שאי אפשר עם היד במקרה שאין אבנים בסביבה.

3:עם מיימיה אפשר לשתק בנאדם,עם שקית שתיה לא.

לדוגמא למלא בה חול והנה לכם לכל דבר.

ועוד ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תחזור אחורה כמה עמודים ותקרא את כל מה שרשמתי.

אני לא מתכוון לחזור על עצמי שוב ושוב בשביל אנשים שקשה להם לקרוא.

למה אתם מנסים להוכיח לי ששקית שתיה יותר נוחה לשימוש?

אני מסכים עם זה לחלוטין.

הדבר היחיד שאמרת שמתקרב להיות טענה רציני נגד השלוקר (שאר הטענות שלך נשמעות כמו בדיחה עליך) זה שהוא תופס יותר מקום, אבל גם זה לא רלוונטי, לי בווסט היה מקום יעודי לשקית שתיה במקום המקום לשתי מיימיות, לא תפס יותר מקום, תפס רק את המקום היעודי לשקית שתיה, בדיוק כמו שהמימיות היו תופסות את המקום היעודי להן שחסכתי בווסט שלי.

מה גם שקיבלתי כפול מים - 750 מ"ל למיימיה או ליטר וחצי לשניהם זה פחות מים ממה שהשלוקר הכי קטן נותן לך - וזה לבד יתרון מוחץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאמרת שמתקרב להיות טענה רציני נגד השלוקר (שאר הטענות שלך נשמעות כמו בדיחה עליך) זה שהוא תופס יותר מקום, אבל גם זה לא רלוונטי, לי בווסט היה מקום יעודי לשקית שתיה במקום המקום לשתי מיימיות, לא תפס יותר מקום, תפס רק את המקום היעודי לשקית שתיה, בדיוק כמו שהמימיות היו תופסות את המקום היעודי להן שחסכתי בווסט שלי.

מה גם שקיבלתי כפול מים - 750 מ"ל למיימיה או ליטר וחצי לשניהם זה פחות מים ממה שהשלוקר הכי קטן נותן לך - וזה לבד יתרון מוחץ.

ואי קשה לכם לחשוב לבד רגע האה?!

אז הנה דוגמא מוחצת כמו שאתה אומר לטובת המיימיה.

חבר נפצע קיבל כדור לרגל נפל לחול והתלכלך הפצע,צריך לשתוף את זה...מהיצנור של השלוקרהוא ימות מדימום עד שאתה תתפל בזה.

מיימיה זה בדיוק 3 שניות.

שילוב של השנים הוא היעיל ביותר ואין מצב לוותר על מיימיה ופה אני סוגר את הדיון,מספיק חפרנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ההגיון שלך החובש גם צריך לסחוב קביים למקרה שחייל יעלה על מוקש. וכל חייל צריך גם מצנח למקרה שירצה לקפוץ מבניין (נו כמו ב-BF).

ואגב השקית שתיה הזאת זה בדיוק מה שחשבתי שזה. ורק שתדע שצבא ארצות הברית משתמש בכאלו. כלומר זה יהיה סטנדרטי בצהל עוד איזה 20 שנה, כשבצבא ארצות הברית יהיו כבר גלולות מים או משהו בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר נפצע קיבל כדור לרגל נפל לחול והתלכלך הפצע,צריך לשתוף את זה...מהיצנור של השלוקרהוא ימות מדימום עד שאתה תתפל בזה.

מיימיה זה בדיוק 3 שניות.

שילוב של השנים הוא היעיל ביותר ואין מצב לוותר על מיימיה ופה אני סוגר את הדיון,מספיק חפרנו.

זה רק מראה כמה אתה יודע על הצבא, התו"ל הפק"לים ותיפקודו של כל חייל בשטח. לחובש יש את הווסט הייעודי שלו (שהוא מזווד שונה מאפוד של לוחם רגיל) וכשהוא ניגש לטפל בפצוע הוא מחליט באותו רגע מה לעשות עם הפצע, לא תמיד צריך לשטוף אותו, וגם אם כן הוא יכול לקחת בקבוק מים מהפק"ל מים (כן, בקבוק מים כמו של נביעות. כבר מזמן לא משתמשים בג'ריקנים השחורים הגדולים) למרות שהוא יכול להשתמש גם בשקית השתייה כדי לשפוך מים על הפצע דרך הצינורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיימיה זה בדיוק 3 שניות.

אז תוציא את השלוקר ותפתח את הפקק שלו ותשפוך כמה מים שאתה רוצה....

חוץ מזה שבמקום לדאוג לזיהום של הפצע שלו, אולי יותר כדי שתעצור את האיום קודם? אחרי שעצרת את האיום תחזור לטפל בו, ואז זה כבר לא משנה ה4 שניות הבדל בלהוציא את השלוקר או להוציא את המיימיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...