איפה קונים פין שבת? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה קונים פין שבת?

J0n1

Recommended Posts

אותי בטירונות (הלא) קרבית שעשיתי לימדו שחייבים להחריש מימיות אבל לא חובה לסיים אותן לבד.

אתה שותה כמה שאתה רוצה ומעביר לבחור שלידך את המימייה, שישתה גם.

לא עדיף..?

הקטע של החרשת המימיות זה כדי שהן לא ירעישו בזמן הליכה. ז"א או שהן מלאות עד הסוף בלי אוויר בכלל או שהן ריקות לגמרי. אם פתחת מימיה והתחלת לשתות, כשמתחילים ללכת היא חייבת להיות ריקה בכל דרך שהיא. עדיף לשתות הכל, אבל אפשר גם לשפוך.

בכל מקרה, עם שקית שתיה אין את כל הבלאגן הזה וזה גם הרבה יותר נוח ומבצעי כי אפשר גם לשתות כמה שלוקים ואפילו תו"כ הליכה בלי הרבה בלגן ובלי צורך להחריש. לא תראה לוחמים של היחידות המיוחדות מחרישים מימיות, לכולם יש שקיות שתיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תותחנים מגיעים עד תרגיל שאפשר להשוות אותו לתרפל מוקטן

בכל מקרה גדוד 334 של תותחנים עסוק כרגע עד מעל הראש בלעשות 4-8 או 4-4 20-2 (שוש\מקוצרת כל 3 שבועות) עד סוף המחזור בשכם. שלא לדבר על שאר הגדודים ששומרים על כל גזרה אפשרית בין אם בקו חיר או קו כחול(קו כלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחידת חיים בסרט שעשו 03.

נו מה? להתחיל וויכוח שיורד לרמה שלך?

ירידות אחד על השני וכ'ו...

נתתי לכם דוגמא למקרה קיצוני מאוד שעלה לי מהראש לשאלה למה מיימיה זה יותר מקצועי משקית שתיה,ואתם לקחתם את זה רחוק מדי.

לחנוק עם הצינור של השקית שתיה... :lol: :lol: :lol:

אחלה לוחם :lol:,ואם אני בגובה מטר ו90 ושוקל 90קילו אתה חושב שאני לא אצליח להשתחרר מזה מתנועה הכי פשוטה שיש?

לאומת זאת אני רוצה לראות את הראשון שימשיך לעמוד אחרי שמישהו מוריד לו מיימיה עם חול לרקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה לוחם :lol:,ואם אני בגובה מטר ו90 ושוקל 90קילו אתה חושב שאני לא אצליח להשתחרר מזה מתנועה הכי פשוטה שיש?

לאומת זאת אני רוצה לראות את הראשון שימשיך לעמוד אחרי שמישהו מוריד לו מיימיה עם חול לרקה.

אני לא מאמין שאתה עוד ממשיך עם זה...

אוקיי, אז שקית שתיה אפשר למלא באבנים (כי הפקק שדרכו מכניסים את המים מספיק גדול) ולהשתמש בה כמו חבל עם נבוט בקצה.

אפשר להתגנב מאחורי אויב ישן ולהניח לו את השקית על הפרצוץ כדי שהוא ייחנק.

אפשר למלא בחומצה זרחנית ולהשפריץ איתה לעיניים של האויבים ע"י לחיצה על השקית.

אפשר גם למלא אותה בדלק טילים, להדליק אותה ולזרוק כמו רימון.

אפשר לשים בפנים אבקת חשמל וקצת קצת מים ואז כשנותנים לחיצה על השקית היא יורה ברקים! (אל תנסו את זה בבית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שלמלא מימיה בחול זה כן נושא שמדברים עליו בשבוע הישרדות ...

אבל למלא שקית באבקת חשמל מוזכר רק בדימיונות של מישהו

אני לא מצליח לחשוב על אף סיטואציה בה אתה לא ג'ק באואר, ולמלא מימיה בחול יתן לך תועלת כלשהי.

אני גם די בטוח שהבחור היה ציני לגבי הדברים שאפשר לעשות עם שקית שתייה. היתרון היחיד שלה על פני מימיה הוא בכך שיותר נוח לשתות ממנה, ויש בה יותר מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שלמלא מימיה בחול זה כן נושא שמדברים עליו בשבוע הישרדות ...

אבל למלא שקית באבקת חשמל מוזכר רק בדימיונות של מישהו

למלא מימייה בחול ולהשתמש בה ככלי זה דמיוני לא פחות מאשר לירות ברקים משקית שתיה מלאה באבקת חשמל. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד זורק משהו והדיון הופך לטיפשי למדי.

הנקודה שלי היא שמיימיה זה יותר מקצועי משקית שתיה.

ואם מישהו חושב אחרת שייציג סיבה למה לא הוציאו אותה מהתו'ל עד היום.

ואם מישהו חושב על התירוץ "זה עולה כסף לצבא" מקבל תעודת "אני אידיוט"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...