איפה קונים פין שבת? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה קונים פין שבת?

J0n1

Recommended Posts

בחיים לא יתנו לצאת למבצע עם שקית שתיה זה הדבר הכי לא מקצועי בעולם.

מה אתה אומר. אתה גם לא צריך להשתמש בידיים ולהתעסק עם משהו, השקית מתכווצת עם השתייה כך שהיא מוחרשת

יש לך כמות מים יותר גדולה (שקיות מים מתחילות ב-2 ליטר) וגם אתה יכול להכניס קרח ;D

אני הייתי חופ"ל אז היה לי גם שקית שתייה וגם 2 מימיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר ועוד איך לצאת למבצע עם שקית מים, מנסיון ארוך של 3 שנים עוד מספיק במילואים.

עד כמה שאני זוכר חלה הוראה לא לתת שבתות לטירונים על "פין שבת" יותר בגלל שכולם היו קונים בריקושט, וכמו שאתם יודעים חיילים לא צריכים לקנות שום דבר בריקושט והצבא מספק כל מה שאתה צריך.

בפעם הבא שהמפקדים שלכם עושים מסדר מיימיה לאחר מסע או פעילות ובודקים עם הם מוחרשות ונותנים עונשים אתם מוזמנים לפנות למפ שלכם ולהשאיר את המפקדים שבת.

עצה אחרונה לכל המתגייסים. לפני יומיים נכנסתי לריקושט לקנות כמה חולצות טרמיות חדשות לסקי. לפני עמדה קצינה צעירה שקנתה מעיל קצינים בכמה מאות שקלים.

בבקשה מכם, אני מתחנן כואב לי על ההורים שלכם. אל תקנו שום דבר בריקושט! זה לא שווה את זה! הם גנבים והצבא יספק לכם כל מה שאתם צריכים!!! תחסכו מההורים שלכם את ההוצאות המיותרות על שטויות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה אחרונה לכל המתגייסים. לפני יומיים נכנסתי לריקושט לקנות כמה חולצות טרמיות חדשות לסקי. לפני עמדה קצינה צעירה שקנתה מעיל קצינים בכמה מאות שקלים.

בבקשה מכם, אני מתחנן כואב לי על ההורים שלכם. אל תקנו שום דבר בריקושט! זה לא שווה את זה! הם גנבים והצבא יספק לכם כל מה שאתם צריכים!!! תחסכו מההורים שלכם את ההוצאות המיותרות על שטויות של .

ובטח ובטח לא פין שבת, כי אלה שבריקושט בכלל לא מתאימים לנשק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

אחרי שירות קרבי של 3 שנים אני יכול להגיד בוודאות שכל שקל שאתם מבזבזים על ציוד צבאי הוא שקל שאתם זורקים לפח. עדיף תתרמו אותו לאגודה למען החייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי בטירונות (הלא) קרבית שעשיתי לימדו שחייבים להחריש מימיות אבל לא חובה לסיים אותן לבד.

אתה שותה כמה שאתה רוצה ומעביר לבחור שלידך את המימייה, שישתה גם.

לא עדיף..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי בטירונות (הלא) קרבית שעשיתי לימדו שחייבים להחריש מימיות אבל לא חובה לסיים אותן לבד.

אתה שותה כמה שאתה רוצה ומעביר לבחור שלידך את המימייה, שישתה גם.

לא עדיף..?

לא עדיף.

ציוד אישי זה ציוד אישי.

ואם אתם מתפצלים בזמן או מלחמה? אתה תרוץ אחריו לבקש מים... :nixweiss:

צמעים?שותים את כל ה750מ'ל האלו.

במלחמה שקית שתיה זה דווקא יכול להיות מינוס גדול:

1:תופס מקום רב יחסית.

2:עם מיימיה אפשר להשתמש ככלי לדפוק על הסכין אם צריך לחתוח משהו שאי אפשר עם היד במקרה שאין אבנים בסביבה.

3:עם מיימיה אפשר לשתק בנאדם,עם שקית שתיה לא.

לדוגמא למלא בה חול והנה לכם לכל דבר.

ועוד ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הגעת למצב הזה אז במקרה שיצא ואתה עם שקית שתייה ולא עם מימייה פשוט תיקח את הצינור ותחנוק איתו את האויב, לכל דבר.

**אין בנאמר לעיל שום המלצה לצאת לצאת לקרב ללא אמיתי - קרי נק"ל כלשהו לפחות**

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף.

ציוד אישי זה ציוד אישי.

ואם אתם מתפצלים בזמן או מלחמה? אתה תרוץ אחריו לבקש מים... :nixweiss:

צמעים?שותים את כל ה750מ'ל האלו.

במלחמה שקית שתיה זה דווקא יכול להיות מינוס גדול:

1:תופס מקום רב יחסית.

2:עם מיימיה אפשר להשתמש ככלי לדפוק על הסכין אם צריך לחתוח משהו שאי אפשר עם היד במקרה שאין אבנים בסביבה.

3:עם מיימיה אפשר לשתק בנאדם,עם שקית שתיה לא.

לדוגמא למלא בה חול והנה לכם לכל דבר.

ועוד ועוד.

:o בבקשה תגיד לי שאתה צוחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...