התלוננת על הטרדה מינית? קבלי מכתב פיטורין - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלוננת על הטרדה מינית? קבלי מכתב פיטורין

תמיד מחייך

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. ד"א אינס היתה יועצת עצמאית, לא שכירה, ולפיכך אי אפשר "לפטר" אותה.

2. אחרי שהשרמוטה שכבה (מסיבות השמורות עמה) עם צמרת המשטרה ואז החליטה (שוב, מסיבות השמורות עמה) להצהיר שלא היתה הסכמה דווקא בישורת הסיום של המירוץ לראשות המשטרה, שלא תתפלא שמתייחסים אליה באופן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד מחייך, בבקשה תקרא את הכתבה לפני שאתה מפרסם אותה פה.

מהמשרד לביטחון פנים נמסר בתגובה כי "המשרד לא פיטר את ד"ר אורלי אינס, נהפוך הוא – המשרד העביר לד"ר אינס הארכה לחתימתה להסכם הקיים עד ל-31 בינואר. לצערנו, עד היום ד"ר אינס לא חתמה על ההסכם, ומאחר שכך, הרי מובן שלא תוכל לבצע כל פעילות עבור המשרד ללא הסכם. אנו מצפים שד"ר אינס תענה לבקשתנו לחתום על ההסכם בהקדם האפשרי".
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ד"א אינס היתה יועצת עצמאית, לא שכירה, ולפיכך אי אפשר "לפטר" אותה.

2. אחרי שהשרמוטה שכבה (מסיבות השמורות עמה) עם צמרת המשטרה ואז החליטה (שוב, מסיבות השמורות עמה) להצהיר שלא היתה הסכמה דווקא בישורת הסיום של המירוץ לראשות המשטרה, שלא תתפלא שמתייחסים אליה באופן הזה.

1. המרכז נתפר במיוחד למידותיה ולכן תמוה ביותר מדוע לא האריכו לה את החוזה, במיוחד כאשר מדובר בבחורה עם השכלה רלוונטית שמאוד קשה למצוא.

2. כיצד ידוע לך שהיא שכבה עם כולם? אם אתה טוען טענה כזו מומלץ שתגבה אותה בעובדות ולא בהשערות.

והנה אנחנו מדברים והשר לבטחון פנים ביטל את הפיטורין.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4003251,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://news.walla.co.il/?w=/1/1771152

חבורה של גברים שחושבים עם הזין שלהם מנהלים לנו את המדינה ומשתינים עלינו בקשת...

חבר, הבאת לי אזהרה על שפה לא מקובלת, אבל לך להשתמש בה?

לא יפה אח שלי, לא יפה. זו שנאת חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוקבקיסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה אנחנו מדברים והשר לבטחון פנים ביטל את הפיטורין.

מה שרק מוכיח עד כמה הפרשה הזו נגועה בפוליטיקה. אהרונוביץ' בסך הכל מכסה על התחת שלו - זה לא ראוי ולא מקובל ששר יתערב בשיקולים מקצועיים של המשרד שהוא עומד בראשו. בשביל זה יש מנכ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני נותן לשני הצדדים, גם לבר-לב וגם לאינס להנות מהספק.

אני לא מסיק מסקנות בטרם עת על אף אחד מהם ולדעתי צריך לכבד כל אחד מהם בנפרד.

מצד אחד, מה שהיא טוענת כלפי בר-לב צריך להחקר לעומקו.

מצד שני, מבחינתי הוא חף מפשע עד שהוכח אחרת.

ולהפך, כל עוד אין מסקנות חד משמעיות, אין לי סיבה לחשוב שהיא בדתה את הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד, מה שהיא טוענת כלפי בר-לב צריך להחקר לעומקו.

מצד שני, מבחינתי הוא חף מפשע עד שהוכח אחרת.

ולהפך, כל עוד אין מסקנות חד משמעיות, אין לי סיבה לחשוב שהיא בדתה את הסיפור.

ולמרות זאת, את בר לב כבר העיפו למרות שעדיין הסיפור לא נחקר עד הסוף, ואילו את ההסבר של אורלי לכך שהיא בחרה לפרסם את העניין דווקא כעת אף אחד אפילו לא דורש.

בקיצור, כשיהיה שוויון ודברים אכן יתנהלו כמו שכתבת, אז תהיה צודק. בינתיים, כשתלונה של בחורה שהתחילה קשר עם מישהו מרצונה החופשי והחליטה בדיעבד שזה בעצם לא היה בהסכמה מספיקה בשביל להרוס למישהו את החיים גם ללא שום ראיות, מבחינתי "אונס" שאינו אונס אלים הוא תלונת שווא, נקמנות או סחיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...