איך אני יודע מה הלך לי הלוח אם או ההארד דיסק או ספק הכוח - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני יודע מה הלך לי הלוח אם או ההארד דיסק או ספק הכוח

omerbr

Recommended Posts

אז ככה בואו נתאר לכם את הבעיה שהייתה לי:

המחשב התחיל להיתקע מתי שעברתי את המד של הגיגה במחשב מה לעשות אחרי 4 שנים צוברים המון מידע והכונן היתמלא לחלוטין לא שמתי לב לזה וכשחילצתי משחק ששוקל 6 גיגה מהווינראר המחשב פשוט נתקע וזה הגיוני כי המקום שנשאר לי היה רק 4-2 גיגה אבל הוא לא אמר לי שאי אפשר הוא פשוט נתקע בדרך כלל מופיעה הודעה שאומרת שאין מקום והחילוץ מפסיק

זה לא נעצר כאן

עשיתי ריסט למחשב ואז היתה בעיה כלשהיא והווינדוס לא עלה אז התקנתי על מחיצה אחרת את הווינדוס והכל עלה והכל היה בסדר גמור כנראה שהווינדוס בכונן הראשון נדפק

ואז שוב קרה לי התקיעה הזאת אז שוב ריסט והפעם ההארד דיסק בכלל לא עלה אז נכנסתי לביוס לראות אם המחשב בכלל מזהה אותו וראיתי שההארד דיסק לא קיים חשוב לציין שבהתחלה גם נכנסתי לביוס והכל היה כשורה ההארד דיסק הופיע כרגיל פתאום הוא לא מופיע

אז חשבתי אויל זה בעיות עם אספקת החשמל אל ההארד דיסק כי הכנסתי כרטיס מסך חדש HD6850 לעומת מה שהיה לי זה זולל חשמל כמו מטורף היה לי 8800GT והספק שלי הוא ג'אנרי שאני עומד בקרוב להחליף אבל הוא ג'אנרי של 600W עם 4 מסילות 12V ו18A על כל מסילה

ואולי זה הלוח אם הוא הבעיה?

עכשיו עשיתי גילוי כאילו בביוס לחצתי על גילוי הארד דרייב ולא יצא כלום

חשוב לציין שבביוס יש גם את ההארד דיסק הדגם שלו וגם את הצורב שלי ושניהם לא הופיע ואז שוב הופיעו אחרי שעשיתי ריסט הגילוי דרייב לא עזר אבל אחרי איזה ריסט או שניים הכוננים הופיע מחדש בביוס

והכל כרגיל עכשיו אני תקוע עם שני ווינדוסים על מחשב אחד

בקרוב אני ימחק אחד מהם כבר נראה אויל נעשה פרמוט כולל להארד דיסק

מה הייתה הבעיה ואיך למצוא מה הבעיה אם זה ההארד דיסק משהו שאני בספק בגלל שבביוס לא הופיע גם הצורב לכן זה לא בעיה של ההארד דיסק אלה יותר של הלוח אם אבל הלוח בסדר גמור הוא דיי חדש והוא לוח מעולה X48-DQ6 לוח מעולה ואם זה לא הלוח זה אולי הספק שאני גם ככה הולך להחליף בקרוב ואז הכל בסדר

תעזרו לי בבקשה אני מתחנן בפנייכם כי חשבתי לקנות הארד דיסק חדש וספק חדש אבל עכשיו אני כבר לא יודע אם כדאי לי לבזבז על הארד דיסק אם הוא לא הבעיה וזה הלוח אז נקנה לוח חדש

איך אני יבדוק אצל מי הייתה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם תקנה ספק טוב.

הקטע של ספק גנרי זה שאי אפשר להאמין למה שכתוב עליו.

ספק גנרי עם מדבקת 600W לא בהכרח יותר טוב מספק עם מדבקה של 400W.

קודם תענו לי על האשכול

איך אני יקנה ספק טוב אם אני לא יודע אם הבעיה היא עם ההארד דיסק שלי או עם הספק שלי או הלוח אם שלי?

מה אתם חושבים כל יום אני ילך לעיר בשביל לקנות חלק

כבר הלכתי ביום שישי בשביל לקנות כרטיס מסך חדש עכשיו אני צריך ללכת לקנות ספק גם ככה(ואל תתפחו על השכם זה לא בגללכם:http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=485186.0 ואתם לא בדיוק מחדשים לי משהו)

אז עכשיו ללכת לקנות ספק

ואם הבעיה הייתה בלוח אם אז גם או הארד דיסק אם הבעיה הייתה בהארד דיסק

אבל אתם לא עונים לי במה הייתה הבעיה כדאי שאני יקנה גם ספק וגם הארד דיסק או לוח אם

אתם יודעים זה ממש קשה להסביר לילדים פה תבעיה שלך אתם פשוט חוזרים על הדברים שלי וכאילו מבולבלים ממה שאני אומר זה מתחיל לעצבן

נראה לי אני כבר יעבור לפורום אחר שיעזור לי לסדר את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לדעת בוודאות, אבל הספק יכול להיות השורש לכל הבעיות שלך במחשב.

ספק לא מספיק חזק עלול לגרום לקריסות של המחשב, בעיות בזיהוי כוננים (במיוחד בהפעלה של המחשב) ועוד כל מיני צרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפניי שאתה קונה משהוא

תבדוק אם יש קבלים מנופחים אל הלוח או בתוך הספק (תפתח את הספק). אם כן אז מצאת מקום שיש בו בעיה, אבל הוא לא חייב להיות היחיד

תבדוק אם הכונן מזוהה מהביוס. תעביר אותו למחשב אחר ותבדוק אם הוא מזוהה שם

תוריד דיסק או usb של לינוקס כמו זה : http://sourceforge.net/projects/chakra/files/0.3/images/chakra-0.3.0-i686.iso/download תצרוב ותעלה אותו במחשב. תנסה משם להיכנס לכונן שלך. אם אין, תבדוק ב partition manager (יש בפתריט) אם הכונן שלך מזוהה

אודה לך אם תביא אם אתה יכול לפרט קצת איזה ספק בדיוק יש לך + מבחוץ ומבפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...