הפיכת מקלדת אלחוטית לחוטית. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפיכת מקלדת אלחוטית לחוטית.

shay360

Recommended Posts

שלום לכולם.

יש לי מקלדת אלחוטית של מיקרוסופט (http://www.activewin.com/reviews/hardware/keyboards/ms/comfort/images/pic1.jpg)

אני רוצה להפוך אותה למקלדת חוטית.

השאלה היא אם לפי דעתכם חיבור של מקור המתח מהמשדר + קיצור בין חיבורי האנטנה של המשדר והמקלדת יספיק....

בתודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תחבר ללוח מקשיםם מתח DC בכבל (למשל מ ומייצב שמוריד ל 3 V) אתה תוכל לוותר אל הסוללות. התקשורת עדיין תהיה אלחוטית

אם תחבר את האנטנות משהוא כן יעבור בכבל, אבל לא בטוח שיהיה חיבור טוב (האורך של הכבל וכו משפיע), אתה יכול לשרוף את הקולט (הוא מיועד לקלוט אותות חלשים מהאוויר ולא לקבל את כל ההספק המלא של המשדר דרך כבל). השידור לאוויר עדיין יהיה קיים

יכול להיות שיש מודול אלחוטי בלוח מקשים שאתה יכול להעיף ולקבל חיבור דיגיטלי פשוט כמו EIA או I2C או אוליי אפילו , לא בטוח

רוב הסיכויים שהשטיח מגעים הוא אותו דבר כמו בלוח מקשים חוטי כלשהוא של , אם תמצא את המעגל המודפס של לוח כזה תוכל להחליף את המעגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה בגלל הסוללות שאתה מתעצל להטעין כל פעם אז הייתי מציע להפוך את המקור מתח לכבל אם נגד מתאים ושלום על הצורך בסוללות, עוד דבר שהוא יותר מסובך אבל הכי מגנייב זה לפתוח את המקלדת ולדחוף את המשדר איכשהו בפנים ואז גם העבר יתקשר בכאילו אם המקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שאני לא בטוח שמדובר בסוללות בכלל.

גם כאשר שמתי חדשות הופיעו בעיות קליטה למרות שהמקלט היה דיי קרוב.

אבל יכול להיות שהבעיה היא במשדר בכלל, קצת קשה לי לבודד את התקלה כרגע כי נגמרה לי הסוללה ב DVM (חוק מרפי עובד עלי חזק).

בכל מקרה כרגע נעלמו הבעיות משום מה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה כדאי בשום צורה...

הפתרון הטוב ביותר הוא לפרק מקלדת חוטית ולהשתמש במודול שלה אבל אם אתה כבר משיג מקלדת תשתמש בה במקום הזאת שיש לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...