מחפש מצלמת וידיאו עד 1000 ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מצלמת וידיאו עד 1000 ש"ח

CRT

Recommended Posts

אז ככה חבר שלי צריך לצלם כמה פרוייקטים.

תקציב 1000ש"ח.

רצוי חיבור לחצובה.

שהיה אפשר לחבר ל PC וגם , או לפחות שיהיה אפשרות לקנות מתאמים או כבלים לזה.

חייב לציין שהוא צריך לערוך את הודיאו על FinalCut וגם על Priemiere.

ודבר עוד יותר חשוב ששנינו לא מבינים כלום בצילום וידיאו וכל מה שקשור סביבו :s07:. לכן אני שואל בתקווה כאן. :please:

הדרישה היא מצלמה עם פורמט DV-PAL לעיבוד בתוכנת FinalCut.

רצוי שיהיה אפשר להשיג באזור המרכז אם יש חייה כזאת בכלל.

בנתיים מה שראיתי ככה בזאפ:

מצלמת וידאו - סמסונג D381

מסרטת וידאו - Samsung VPD381I שמעוני

מצלמת וידאו CANON MV900

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה הצרכים שלך לצילום.

בד"כ מצלמות בתקציב כזה- לא איכותיות.

אם זה התקציב - רצוי ללכת על MINI DV היא לפחות תתן לך את התוצאה הנורמלית ביותר.

אם אתם לא מבינים בצילום, זה גם בעייתי, כי:

"מי שמבין יכול להוציא המון ממצלמה פשוטה, ומי שלא מבין לא יכול להוציא כלום ממצלמה מקצועית" (משפט שלי :lol: )

לכולם יש חיבור לחצובה, לא נתקלתי בכאלה שאין להם.

הייתי ממליץ לך לשקול מצלמת תמוונת כמו TZ7 או TZ10 - מנסיון שלי בתור עורך- הוידאו שהן מוציאות מביישות מצלמות MINI DV, זה פורמט HDV, רק קח בחשבון שהמערכת עריכה שלך צריכה לתמוך ב AVCHD, שזה פורמט חדש יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי בגלל שאין לי ידע אבל התחלתי ללמוד על הנושא. אז MINI DV זה סוג של אחסון של הוידיאו.

מה בנוגע ל SMXF40 עולה זול 650 ש"ח בקאמרה, והאחסון אצלה SD ופורמט הוא H.264 שאני הבנתי שהוא עדיף לעיבוד במחשב. ויש חיבור USB פשוט.

מה שדרוש זה כמה שעות ווידיאו וזהו, לכן אין טעם ללכת על משהו מקצועי או סמי-מקצועי כי זה ממש לא התחום.

בקיצור

באיזה פורמט נשמר הווידיאו על MINI DV? ואם יש הבדל לעבוד בין H.264 לבין פורמט המיני DV בתוכנות המוזכרות בפוסט הראשון.

איך המצלמה SMXF40?

כנראה היום אלך לקנות רק צריך לבחור מה לפני שמוכר בחנות יביא לי משהו שהוא צריך להתפטר ממנו :-).

אם אני בכיוון הנכון מה עדיף?

סמסונג D381 או SMXF40.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על ה 381 אין שום מידע, נראית לי חובבנית מאוד, אבל היא מיני DV לפחות ההקלטה עצמה תיהיה נורמלית.

וידאו ב MINI DV נשמר בעצם בצורה דיגטלית מקסימלית על סליל דיגיטלי של קלטת. פורמט H264 הוא בעצם MPEG4 , שהוא מאוד מאוד דחוס.

יש מצלמות שאני עובד איתם שה MPEG 4 שלהם באיכות מטורפת, אבל הם עולות כ 30 אלף שקל.

פה אל תצפה לזה , ואפילו לא יתקרב לזה...

האיכות שמקבלים מקלטת מיני דיוי תלויה ב- איך ועם איזה תוכנה/כרטיס עריכה אתה דוגם.

לגבי עריכה- שוב תלוי בכח עיבוד ואיזה תוכנות עריכה אתה עובד.

אח"כ יש לשב קידוד- כמה שתכניס יותר וידאו+ תוכנה חובבנית - בתוצאה תיהיה גרועה מאוד.

בסוף צריבה ל - שוב, עניין של קידוד מחדש= מוריד איכות.

בגלל - שאתה מצלם חומרים שיחסית האיכות שלהם לא טובה- אל תצפה להרבה אחרי כל התהליך שכתבתי למעלה.

הכי טוב לחפש ביו טיוב:

אבל - לא סרטונים כאלה- שהחברה מראה ניסים ונפלאות עם המצלמה:

אלה אמיתיים שאנשים מעלים:

אני אישית לא הייתי קונה אף דגם שציינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך, מה שראיתי בסרטונים באמת רואים שהאיכות לא משהו, אבל כמו שציינתי לא צריך משהו מקצועי.

בעובדה שאפשר לשים אותה על חצובה לדעתי יהיה מספיק טוב.

לדוגמא רזולוציה צילום שלה היא 720X480 אם אני יעבוד איתו ב FinalCut או בפריימר האיכות תהיה יותר גרוע ממה שראיתי ב You Tube לדוגמא על 360.

ואם אתה יודע איזה פורמטים FinalCut מקבל? מהתחלה חשבתי על MINIDV בגלל שאפשר לעבוד ישר איתו ב FinalCut. אך אין לי חיבורי fireware במחשב לכן רציתי שתתחבר לUSB פשוט וזהו. בלי לקנות עוד מתאמים וכו' ולכן בחרתי מבוססת SD.

שוב המלצמה נועדה לעשות קורס אחד בתואר שלא קשור לצילום.

פשוט אני רוצה להוציא כמה שפחות על משהו שיהיה זרוק רוב הזמן בארון.

ואיזה דגם של זולה כן היית יכול להמליץ?

ועל הדרך אם כבר איזה סטיק SD כדאי לקחת את המהירים או הזולים והפשוטים?

והאם 8 גיגה יספיקו לדוגמא ל3 שעות צילום. (זה הזמן הדרוש לעבוד עם המצלמה סה"כ :lol:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התגובות שלך באמת אין לך מושג, ואתה יודע את זה אז אל תיפגע... ;)

מה שאתה רואה ביוטיוב ב 360, יכול להופיע שם ב 480 או 720, אין קשר בין זה לבין איכות הוידאו, אלא איכות צפייה בלבד.

DV PAL על קלטת מיני DV יהיה ב 720X576, שזה טוב- תלוי במצלמה.

אין לי מושג על פיינל קאט,אבל גרסאות חדשות מקבלות כמעט הכל.

אין לך חיבורי פיירוייר? קנה כרטיס ב 50 שקלים, אין מה להתקין ואין מה להסתבך עם הגדרות.

מצלמה שתתחבר ב - רובם יהיו זבל, לא רחוק ממצלמות WEB (כאלה של הסקייפ/מסנגר)

לגבי כרטיס- כל כרטיס CLASS 4 ומעלה יהיה טוב לך, 4 מספיק.

לגבי מקום- כל פורמט עם המקום הדרוש לו.

אין לי מושג לגבי מצלמות אחרות, אצלי במצלמה הקטנה TZ7 - צילום באיכות הגבוהה ביותר - 1280X720 ללא דחיסה תופס המון.

בדחיסה של AVCHD (שהאיכות בשמיים) על כרטיס 16 גיגה אני מכניס שעתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך טל.

הבנתי אותך, אני יחפש משהו בעל הקלטה ללא דחיסה. כמו ה miniDV.

אגב כל המצלמות שמשתמשות בהקלטה על או דיסק קשיח הם גם משתמשים בדחיסה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא שמקליטות על זה הדבר הכי מיותר שעזו היום בשוק, זה מתאים יותר למבוגרים (מאוד) שלא מעניין אותם איכות ולא רוצים להסתבך יותר מידי עם מחשבים.

לא רק שההקלטה היא באיכות נמוכה, הדחיסה גרועה מאוד.

לדבי דיסק קשיח- תלוי. בגדול לא אמור להיות הבדל בין דיסק קשיח וזיכרון פלאש, מבחינת איכות- אבל כל יצרן עושה מה שבא לו...

אם לחבר שלך 4 - האיכות תיהיה טובה יותר ממלמה פשוטה ב 600 שקל (וניתן לשים על חצובה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...