מחפש כרטיס מסך ש-ק-ט - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כרטיס מסך ש-ק-ט

theDeath

Recommended Posts

שלום,

יש לי GT240 והוא מפלצת רעש נוראית.

אם אני עוצר לשנייה את המאוורר שלו פתאום החדר נהייה שקט, ולא שומעים כלום.

יש לי Artic Cooling Freezer 7 Pro למעבד, ועוד מאוורר של 120 למארז

הייתי רוצה כרטיס מסך ברמת הביצועים של מה שיש לי עכשיו, עם (וכן זה חשוב), אבל שכשהוא לא במאמץ (כלומר לא בזמן משחקים) הוא יהיה שקט כמו שאר המאווררים במחשב, לא אכפת לי שיהיה קצת רועש במאמץ.

חשבתי על GTS250 או 450 החדש, שמגיע כבר עם DX 11 ויחזיק טיפה יותר שנים.

אשמח לשמוע המלצות מניסיון אישי על כרטיסים, או על חנויות שיסכימו להדגים לי את כרטיסי המסך הנ"ל פועלים.

מעדיף לא לקנות קרור אחר, כי אני לא רוצה להתעסק עם ההתקנה שלו ופרוק הקרור הנוכחי.

מחיר שיהיה באזור של הכרטיסים שרשמתי פה.

תודה,

מרק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקת שהרעש הכן מגיע מהמאוורר של הכרטיס מסך זה יכול להיות גם מאוורר אחר ,

פעם ראשונה שאני שומע על מאוורר שקט לכרטיס מסך,

קח מצאתי לך את הכרטיס הבא:

http://www.staf.e-news.co.il/content/102/2756/

ש-ק-ט אתה תקבל וקח בחשבון שהוא יעלה לך יותר מGTS250 או GTS450

ולא מצאתי את הדגם או החברה שמייצרת אותו בKSP.

חכה לתגובות של מומחים בכרטיסי מסך האמת שלא שמעתי על החברה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא מבקש כרטיס של ATI.

יש לי את ה-GTS 450 שקיבלתי במתנה, שאמור להיות שקט, אבל הוא המאוורר ששומעים במחשב.

אני שומע הבדל מאז שהחלפתי את ה-HD 4770 PCS של שהיה לי.

אולי כדאי לך לחשוב פשוט על החלפת הקירור לכרטיס שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסרים כרטיסים שקטים מאוד (מי יותר ומי פחות) - זה הכל שאלה של תקציב וצרכים . הבקשה שלך לא מספיק מפורטת.

בגדול - כרטיסים חדשים כמו ה GTS450 בד"כ מאוד שקטים וזה לגמרי תלוי בעומס (ומהירות סיבוב המאוורר בהתאם) . אפשר להגיד שככל שתקנה כ.מ חזק יותר לצרכים מסויימים הוא פחות יתאמץ ויהיה יותר שקט בהתאם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יבהיר פה משהו-זה לא שה"כרטיס מסך" מרעיש אלא הקירור סטוק שעל כרטיס המסך מרעיש-ואם אינך זקוק באמת לשדרוג של כל כרטיס המסך כדאי שתשקול פשוט לקנות שקט לכ"מ.

אתה יכול גם להוריד את מתח הכרטיס מסך ולהוריד גם את מהירות הסיבוב שלו וכך הוא יהיה קצת יותר שקט.

ורעיון אחרון-חשבת אולי לשמן את המאוורר? זה בהרבה מקרים מועיל כשיש רעש חזר מהכ"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:Gimel האם שומעים את הכרטיס גם כשהוא לא במאמץ? של איזה חברה הוא?

menas : אי אפשר לשחק עם מהירות הסיבוב של המאוורר בכרטיס הזה, הכרטיס בן שבועיים והרעש הוא של אוויר ולא חריקות, אז לא נראה לי ששימון יעזור.

maya1 : דרישות: ביצועים במשחקים כמו של GT240, מחיר מקסימום של GTS450, הכי שקט שאפשר, ו , איזה עוד פרטים צריך?

כולכם הצעתם להחליף קרור סטוק, אבל אני מפחד להרוס תוך כדי את הכרטיס ולאבד גם את האחריות. יש דרך לעשות את זה בבטחה כדי לשמור על שניהם?

ואשמח בכל זאת לשמוע אם יש חנויות (במרכז) שיאפשרו לי לראות את הכרטיס בפעולה

תודה שוב,

מרק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...