המלצה על מקלדת למדיה סנטר (ללא עכבר נפרד) עם או בלי שלט - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על מקלדת למדיה סנטר (ללא עכבר נפרד) עם או בלי שלט

arigo

Recommended Posts

את האמת ? עד עכשיו עבדתי עם מקלדת מולטימדיה 7000 שלמיקרוסופט בחיבור BT , היום בבוקר קניתי מקלדת כף יד משולבת עכבר טאצ' של RII ( חברה שלא שמעתי עליה מעולם עד היום בבוקר ) מקלדת מלאה עם עכבר משולב ותאורת מקשים עם סמן לייזר ומקלט מוסתר בגוף . והכל בגודל 15 על 6 ס"מ ?

גאדג'ט רציני , מישהו רוצה לקנות מקלדת של משומשת ?

אני מקליד איתה כרגע לוקח זמן להתרגל אבל פשוט חוויה :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קניתי בKSP דרך אגב . תמונה מצורפת (צילמתי לפני 10 דקות )

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמשיך ואנחש שהמקלדת הגיעה ללא מקשים בעברית ? צריבה תעלה סכום נוסף ? אחריות למקרה שמקש יפסיק לעבוד אחרי שלושה ימים אין ?

זה בסדר , תודה למקניטים ותהנו לכם מהמקלדת , היא פשוט תענוג ואני אקח את הסיכון שלי עם 350 שקלים אשר נמצאים בכיסם של KSP אשר לשאלתי אם המוצר טוב ענו : "היא מקלידה" :)

לילה טוב חבר'ס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי כמוני יודע ומעריך את KSP ששברו את השוק בהרבה מוצרים, אישית אני יכול להעיד על הXT פרו שנרכש במחיר ממש מצחיק של 720 ש"ח לעומת היציאות של באג.

אבל קצת פרופורציה, מדובר על מוצר שעולה 130 ש"ח, למה לקחת עליו כמעט פי 3???בגלל העברית?

בכל אופן, קראתי איזשהוא שרשור היכן שהוא והבנתי שדי בעייתי לצרוב עליה ולכן ניתן להסתפק בהדבקה יצירתית של מדבקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המקלדת הזאת כבר כי שלושה חודשים (Focus FK760 )

קליטה מעולה והסלון שלי הוא כי 8מ' ובכל אופן עובד כאילו זו היא מקלדת חוטית :xyxthumbs:

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-keyboard&db135101=1733100

אני רואה שיצאו להם עכשיו כבר כמה דגמים חדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...