שירות חדש של Google ששווה לשקול במיוחד לפני שדרוג אקסצ'יינג' - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירות חדש של Google ששווה לשקול במיוחד לפני שדרוג אקסצ'יינג'

eransternberg

Recommended Posts

גוגל הכריזה לפני מספר ימים על שירות חדש

Google Message Continuity Service

הרעיון הוא ליצור סנכרון מושלם בין שרתי הג'ימייל הארגוניים לבין שרתי האקסצ'יינג'

בגוגל טוענים שהדבר יעיל במיוחד למי שעומד בפני מיגרציה לאקסצ'יינג' 2010 כיוון שזה חוסך את הצורך בגיבוי ושחזור כי זה בדיוק מה שקורה בשירות הזה: שרתי ג'ימייל מסתנכרנים כל הזמן מול שרתי האקסצ'יינג'...

ברור שהרצון שלהם הוא להכניס למייקרוסופט ו"לייתר" ככל האפשר את הצורך באקסצ'יינג'... אבל נראה שמדובר בשירות שבהחלט שווה בדיקה

פרטים נוספים בבלוג שהעליתי כאן

http://eransternebrg.blogspot.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגוגל טוענים שהדבר יעיל במיוחד למי שעומד בפני מיגרציה לאקסצ'יינג' 2010 כיוון שזה חוסך את הצורך בגיבוי ושחזור כי זה בדיוק מה שקורה בשירות הזה: שרתי ג'ימייל מסתנכרנים כל הזמן מול שרתי האקסצ'יינג'...

ביינינו אתה תסמוך על שיסנכרן לך את הכל כמו שצריך, בשביל לחסוך בגיבוי.

אני לא יודע מה איתך לגבי גיבוי קשה לי לסמוך על אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

כמה נקודות (ואני מסכים לגמרי עם tzahi16 )

להשקיע בגיבוי טוב - זה החלטה אסטרטגית של הארגון..

אם כבר החלטת על עננים למיניהם אזי תשקול BPOS (שירות הרבה יותר מקיף ובוגר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקים

אם תיכנסו ללינק שנתתי מההודעה הקודמת תראו שכתבתי שם כך:

"טוב, אני לא יודע אם הייתי סומך על זה במאה אחוז בנוגע לשרתים הארגוניים שלי, אבל אין ספק שההכרזה הזו מעניינת במיוחד למי שעומד בפני שדרוג."

כך שאני מסכים איתכם, אנחנו לא חלוקים. פשוט חשבתי ששירות ברמה כזו, מספק בסדר גודל שכזה, מחייב לפחות הודעה בפורום ברמת היידוע.

אגב, אני יודע על החברות הגדולות והמפורסמות ביותר במשק ששקלה לאחרונה מעבר של כל הארגון לשרתי ג'ימייל. הם ביצעו בדיקות ואף ניסיונות מקיפים בנוגע לאבטחת מידע וגילו שהסטנדרטים שם גבוהים ועומדים בכל הדרישות שלהם.

שוב, אין לי מידע אם המעבר אכן בוצע לבסוף אך זו גם דוגמה לכך השירותים שהם מציעים שווה אזכור בהחלט ברמת ההתעניינות.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...