האח הגדול 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האח הגדול 3

approx

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמעתי מאחותי שרואה את הפריק שואו הזה שהכניסו ננס ותאומות...

ערוץ 2 יעשו הכל בריאליטי כדי להגדיל את הרייטינג.

מה יהיה עונה הבאה? סיאמים ולבקן?

אני כבר רואה את הפרות הערסיות עם הטלפון ביד!! HURR צ'לחי לו SMS מהרר.

FUCKING SHIT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי... תאומות שבכלל לא זהות (העיקר יש משימה שיחשבו שהן אחת), דראג לורד לסבית שעשתה את הכסף שלה מהרואין וקוק וננס... שאר הדיירים לא מעניינים וכל התוכנית הזאת הולכת להיות זבל

/thread

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבעברית צ"ל גמד ולא ננס, כאשר בננס הכוונה ליצור אנושי קטן מהאגדות (שלונסקי לדוגמא מתיחס לעוץ-לי-גוץ-לי כ-"ננס" באחד השירים).

אבל אם כבר יש גמד, תאומות ודראג-לורד אפשר גם להוסיף גברת עם זקן וגיבן. אם זה יוסיף לרייטניג ובכל זאת חייבים ננס אפשר להזמין את דרדסבא על תקן סלבריטאי אורח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם התחרפנו שם לגמרי בתוכנית, ביום שישי בלילה כשכולם טעונים באלכוהול, התחילו להתמזמז שם כמה ודיברו על אורגיה קבוצתית וכו...

ואז אחד מהם אומר, מה כבר יכול לקרות מקסימום יעיפו את כולם, ההפקה התערבה והפסיקו את השידור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם התחרפנו שם לגמרי בתוכנית, ביום שישי בלילה כשכולם טעונים באלכוהול, התחילו להתמזמז שם כמה ודיברו על אורגיה קבוצתית וכו...

ואז אחד מהם אומר, מה כבר יכול לקרות מקסימום יעיפו את כולם, ההפקה התערבה והפסיקו את השידור.

למה הפסיקו??????

בשביל דברים כאלה יש את האח הגדול!

שונא את קשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לארי דיויוד כבר הבין את הרעיון מיזמן כאשר הוא נתן לדמות קיימר להציע לג'רי להכניס מוטאציות ופריקים לתוכנית שלו ( כשמ אן בי סי הציעו לו פיילוט ) והוא אמר כך :" זה הכל עיניין של פריקים " אנשים רוצים לראות אישה עם זקן וכו' .

לא צופה באח הגדול אבל כמה שסמתי לב מהתשדירים שהם דוחפים יש שם כמות של אנשים שונים רבה ביותר ,

נראה לי בעתיד האח הגדול יהיה תוכנית שמזמינה אנשים להרצח בשידור חי רק כדי לקבל את 15 דקות הפירסום שלהם ,

התכנית הזו מראה לי שההיסטוריה חוזרת על עצמה וטבע האדם לא משתנה , הציבור צועק :" לחם ושעשועים" האח הגדול זה הקוליסאום של המאה ה 21 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...