האח הגדול 3 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האח הגדול 3

approx

Recommended Posts

תאמינו לי אין לי מושג איך יש אנשים שמסוגלים לצפות בשטויות האלו

זיפזפתי בין הערוצים כרגע -כמובן שאין מה לראות

וראיתי כמה שניות מהאח הגדול -זה ניראה לי כמו תוכנית לפעוטות ואני עוד אחד שצופה בהרבה זבל

(צוות לעניין ושטויות אחרות )

צריך לעשות מחקר מדעי איך אנשים מסוגלים לצפות בזה

וגם מחקר איך הורים נותנים לילדים לצפות בזה

ואני לא אנטי ראלטי -אני חושב שפה ושם ראלטי יכול להיות חביב

אבל עם הכמה שניות שראיתי מהאח הגדול משקפים את התוכנית -זה ממש אבל ממש נחות

כל זב חותם ביוטיוב מיצר דברים מבדרים יותר מהזבל הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראלטי - בדיחה , זה לא ראילטי , המציאות לא מצתלמת כל כך טוב , זה עריכה והפקה , זה לא ראלטי .

עכשיו לשאלה שלך כיצד אנשים רואים זאת ?

מאוד פשוט , אנשים מעדיפים מציאות מסונטזת על פני האפרוריות של המציאות הקיומית שלהם .

ממש כמו סמים שבני אדם מעדיפים על פני התמודדות בחיים שלהם ,

לרצון לצפות יש אספקטים פסיכולוגים ותאולוגים כמו כן המניעים הכלכליים שאינם כרגע לדיון כאן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהסברת פה הבנתי "בלה בלה בלה"..

אין טעם בלהסביר את זה לעומק כמו שעשית, כולם יודעים שזו תוכנית שנועדה למשוך רייטינג

על הדרך לתת לזוכה מליון שקל וחוויה.

ככה אני רואה את זה, ואני בכיף היתי נרשם והולך לתוכנית הזאת

מה איכפת לי מליון שקל? מה יש לי להפסיד...

לא צריך את כל הפילוסופיות האלו, בלי לפגוע אבל זה מזכיר לי את אלכס מהיפה והחנון. שכל דבר אצלו הוא מנתח ומדבר שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראלטי - בדיחה , זה לא ראילטי , המציאות לא מצתלמת כל כך טוב , זה עריכה והפקה , זה לא ראלטי .

עכשיו לשאלה שלך כיצד אנשים רואים זאת ?

מאוד פשוט , אנשים מעדיפים מציאות מסונטזת על פני האפרוריות של המציאות הקיומית שלהם .

ממש כמו סמים שבני אדם מעדיפים על פני התמודדות בחיים שלהם ,

לרצון לצפות יש אספקטים פסיכולוגים ותאולוגים כמו כן המניעים הכלכליים שאינם כרגע לדיון כאן .

כל זה טוב ויפה אבל אנשים בלי פעוטות לא צופים ביובל המבולבל

פה הם צופים בהמונים בדבר שבאותה רמה נמוכה

ואני לא מגיע מאיזה בית עשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני לא יודע בכלל על הפלפל הזה מדבר אבל אני יכול להגיד משהו כזה

פעם היו לוקחים את המציאות והופכיםם אותה לסידרה בטלוויזיה היום לוקחים סידרה בטלוויזיה והופכים אותה למציאות - חלופיניו- אתה נתת דוגמה כזו אתה השוות את המציאות כפי שאתה חווה אותה לעולם הטלויזיה אתה טענת שאני מזכיר לך מהיפה והחנון - אתה מבין ? עולם הדימויים של בני האדם מצטמצם למה שהם מוזנים דרך הטלויזיה , זו עוד סיבה , התעשיינים שולטים על בני האדם דרך הטלויזיה ( למשל ) ולכן אנשים צופים בסדרות האלו כי הן מיוצרות בהתאם לצרכים השיכליים / נפיים של הצופה , שתבינו לא פחות ולא יותר מחברים קבוצות של אנשים ולמכשירים שמודדים את הפעילות הגופנית ( מספר פרמטרים ) ובודקים איזה רעיונות ואיזה צבעים וצלילים וכו' מפעילים להם את מרכזי העונג ועוד וככה מייצרים פרסומות ותוכניות , אלו מחקרים רציניים ביותר שעורכים חברות כדי לרתק ולרגש את הצופים והכל הכל כדי שהם ישתעבדו , בני אדם רוכשים דברים שהם אינם צריכים רק בגלל שהם הושפעו לרכוש אותם , לא חשוב , זה להיות חלק מהעדר - וזה מבחינתי בסדר , מי שרוצה , שיהיה , אני לא יכול מנוע את זה וגם לא מעוניין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בני אדם רוכשים דברים שהם אינם צריכים רק בגלל שהם הושפעו לרכוש אותם , לא חשוב , זה להיות חלק מהעדר - וזה מבחינתי בסדר , מי שרוצה , שיהיה , אני לא יכול מנוע את זה וגם לא מעוניין .

זה עוד דבר שאני לא מבין

אני יכול להבין אדם שראה פרסומת וקנה משהו בכמה שקלים בודדים רק ליראות עם זה מתאים לו

סתם לדוגמה משקה קל חדש

אני לא יכול להבין אדם שראה בפרסומת מכונית או מטבח או כל דבר יקר אחר ורץ לקנות את זה

מבחינתי זה מחשבה של פעוט ולא אדם בוגר

ואני לא אומר שאני איזה מלומד או חכם יתר על המידה -אבל כמה טמטום יש לאנשים בארץ ?

וכן גם אני קונה לפעמים דברים בגלל היפ -אבל שזה יקר אני חייב לרצות את המוצר מסיבה כזאת או אחרת

וחייב לבדוק לפני זה מספיק פרטים ולא לרוץ לקנות כמו כבשה בעדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעיה עם התכנית, היא מעניינת וההפקה כמובן רוצים רייטינג. הבעיה היא שאנשים מתמכרים לזה ואז זה בא על חשבון דברים באמת חשובים.

למען השם, יש אנשים שאוכלים רק כשהם אוכלים ולא ישנים עד שאחרון הדיירים לא עוצם עין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד לראות כשאין מה לראות ונחמד שיש על מה לצחוק ולרכל בעבודה \החבר'ה

זה גם מראה השתקפויות וראות חיים של אנשים עם מי הם מתחברים או את מי הם שונאים..

לפעמים זה גורם לך להבין עם איזה אנשים אתה נמצא, אני יכול לדעת מי המתנשא, מי הפלצן, מי התת רמה, מי ההומופוב, מי הטמבל

רק מלשמוע את הדיעות שלהם על אותם דמויות.. כן ריאלטי לא ריאלטי - "חינוכית" שמציגה לנו את החברה הישראלית בפרצוף

ואני אוהב את זה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...