כל הדף הראשי בעיתון מעריב הוא פרסומת. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל הדף הראשי בעיתון מעריב הוא פרסומת.

Art Tatum

Recommended Posts

ישראל היום לפני יום או יומיים הפכו גם כן את הדף הראשי שלהם לפרסומת של אורנג' אבל לפחות אני לא משלם עליו. החוצפה של מעריב מדהימה אך ורק בגלל שאתה משלם על עיתון וחוטף מבול של פרסומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לכם ?

יודעים ליגלוש ? מה כבר אכפת לכם מעיתוני סוג ז ?

YNET זה בגדול ידיעות אחרונות -רק מיתעדכן יותר מהר

לא זוכר למי שיכת וואלה

אולי יש כתבות שפה יש ושם אין -אבל פאקין אנחנו מחוברים לכל העולם ולא קניתי עיתון כבר שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

news.walla = "הארץ".

בעבר הם היו פשוט לוקחים כתבות של "הארץ" ומפרסמים, היום

יש להם דסק משלהם שאחראי על זה "מערכת וואלה". קבוצת "הארץ"

ובזק הם מבעלי המניות העיקריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

news.walla = "הארץ".

בעבר הם היו פשוט לוקחים כתבות של "הארץ" ומפרסמים, היום

יש להם דסק משלהם שאחראי על זה "מערכת וואלה". קבוצת "הארץ"

ובזק הם מבעלי המניות העיקריים.

בגדול היא שייכת לקבוצת (בזק/יס/פלאפון).

מתוך ויקיפדיה:

וואלה! מספקת מגוון של תכנים ושירותים, כגון מנוע חיפוש, דואר אלקטרוני, עדכוני חדשות, מסחר אלקטרוני, צ'ט, וידאו לפי דרישה (VOD- בשיתוף פעולה עם חברת yes - גם היא מקבוצת בזק). בעלי השליטה בחברה הם קבוצת וקבוצת הארץ. הרווח הנקי של החברה בשנת 2009 היה כ-20.1 מיליון ש"ח. לאחרונה הודיעה חברת כי תרכוש מעמוס שוקן, הבעלים והמוציא לאור של עיתון "הארץ", את אחזקותיו בוואלה!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצב העיתונות הכתובה ברחבי העולם לא מזהיר, הרצון שלהם לשמור על ריווחיות גורם להיות יצרתיים בנוגע למקורות כספיים, אנחנו כצרכנים מפסידים מזה מספר פעמים:

1. רמת העיתונאים עלולה להפגע, עדיף לשמור מעט "טאלנטים" בשכר גבוה ולשלם מעט כסף לכתבים מתחילים.

2. רמת הידיעות נפגעת- צורך להיות ראשון בכל דבר, צורך ללכוד את העין, השטחה של נושאים בכדי לא להכביד על הקוראים, עושים דרמטיזציה של תופעות ובאופן כללי עובדים על הרגש של הקוראים בכדי למכור יותר עיתונים.

3. המצב הכלכלי מעורר חשש שבעלי העיתון עושים/יעשו עיסקאות עם בעלי ממון אחרים או חברות בכדי לקדם את המוצרים/שירותים שלהם במסווה של כתבות עיתונאיות.

ובכלל לי עושה רושם שבכל פעם שיש כתבה על תחום שאני יחסית בקיא בו אז הפרטים הם לא מדויקים ועל גבול הדמגוגיה לפעמים (מזל שאני בור בנושאים רבים, אחרת ספק אם הייתי יכול לקרוא עיתון :xyxthumbs:).

בעיניי זה רק סימבולי שהעמוד הראשון של העיתון הוא פרסומת, בעבר זה היה העמוד שנועד למשוך את הקורא בדוכן לקנות את העיתון, היום זה עמוד פרסומת אטרקטיבי...

עושה רושם שזה רק מעלה מעל לפני השטח את התופעות שהתרחשו כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Neev מה שאתה אומר כבר קיים בפועל

וקיים כבר שנים

אני בכלל לא מבין למה אנשים ממשיכים לשלם על עיתונים בימנו

אני עוד מסוגל לקרוא עיתוני חינם שאני מחכה בתור אבל זה יותר רפרוף ולא קריאה רצינית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדויק. לא כל הכתבות שיש בעיתון מתפרסמות גם באינטרנט. לדוגמה, הטור של יאיר לפיד.

לגבי החדשות - זה נכון, הכל קיים גם באינטרנט. עם זאת, בעיתון זה מסודר בצורה נוחה יותר וקל יותר לקריאה. את העיתון ניתן לסחוב לכל מקום (שירותים, אוטובוס, כיתה), מה שלא ניתן לעשות עם המחשב.

בסופו של דבר יש יתרונות גם לגליונות מודפסים של עיתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדויק. לא כל הכתבות שיש בעיתון מתפרסמות גם באינטרנט. לדוגמה, הטור של יאיר לפיד.

לגבי החדשות - זה נכון, הכל קיים גם באינטרנט. עם זאת, בעיתון זה מסודר בצורה נוחה יותר וקל יותר לקריאה. את העיתון ניתן לסחוב לכל מקום (שירותים, אוטובוס, כיתה), מה שלא ניתן לעשות עם המחשב.

בסופו של דבר יש יתרונות גם לגליונות מודפסים של עיתונים.

ברגע שיצוצו יותר קוראי ספרים אלקטרונים

והמחיר יוזל וגם יהיה לכולם חיבור רגיל לאינטרנט (אני מדבר על כאלו עם דיו אלקטרוני) תגיד בי בי לעיתונים הרגילים\ספרים רגילים \וכו

גם ככה זה תעשיה נדחקת רק שעדין יש זקנים שלא יודעים לגלוש ברשת

ועדין לא כזה נוח להכניס ניד לשירותים במיוחד שהוא יקר

אבל תחשוב על מצב שאתה קונה אחד ב80? שיודע להציג את כל הדברים הרגילים באינטרנט רק בשחור לבן

אבל כן בטכנולוגיה נוחה לקריאה ממושכת כמו דיו אלקטרוני וכמובן זמן בטרייה טוב

אני כן הייתי ניכנס עם זה לשירותים

היום פשוט דברים כאלו יקרים מידי

נו טוב עכשיו אני צריך לחפש ספר לעוד חודשים לטיסה לתאילנד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...