טמפרטורת מעבד +שאלה נוספת - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפרטורת מעבד +שאלה נוספת

-=Flamester=-

Recommended Posts

שלום לכם, האומנם זוהי הודעתי הראשונה (ברוך הבא לי ;D), אבל זאת בהחלט לא הפעם הראשונה שאני באתר, כן כן, גם אני הייתי מאלו שמעדיפים להשאר מאחורי הכינוי "אורח".

שאלותי המפגרות אולי, הם :

כאשר קיבלתי את המחשב שלי (Amd T.Bird 1.2GHz) קנו לי אותו עם מארז ג'נרי (מבית היוצר של Gyrotech) דפוק למדי שלא מאפשר זרימת אוויר טובה בתוכו (זה מה שקורה שנותנים לאנשים שלא מבינים במחשבים בגרוש לקנות לך מארז). לאחר סידור החוטים במארז במידה הכי טובה שניתן, והכנסת שלושה מאווררים מספקים שונים וממארזים שונים (3 במספר), הגעתי לטמפרטורה בעת אוברקלולק ל1.3 ג'יגה הרץ ב48 מעלות, מה שנראה לי מוגזם. תוכלו אולי לעזור לי לגרום איכשהוא להורדת הטמפרטורות של המעבד ? (וכן, קראתי את המאמר של kom, אז אל תתנפלו, הכל מסודר אצלי במארז כפי שהוא המליץ). דבר נוסף הוא שהמארז שלי דיי עמוס בחומרה (נשאר לי רק סלוט או שנים פנוים לחיבור כרטיסים), המאווררים יושבים כרגע בBay ריק בין הצורב לדיוידי.

*אם תמונה של המארז במצב הנוכחי תעזור לכם, רק תודיעו ואני אצלם אותו.

אני נמצא במצב עם מולטיפלייר של 13 ככל הנראה (לוח האם שלי לא אומר במדויק, הוא רושם רק 12 and above בעת שינוי המולטיפלייר, הלוח הוא KT7-RAID).

האם תוכלו להסביר לי כיצד אני מגיע למהירות גבוהה יותר של מולטיפלייר (ברשותי העדכון העדכני ביותר של הביוס), ואם תוכלו בבקשה לפרט מה עוד כדאי לי לשנות על מנת להגיע לאוברקלוק סביר..

אני יודע שזה נשמע מאוד מאוד ניובי ודפוק, אבל אני אעריך מאוד מאוד מאוד את העזרה של כ-ו-ל-כ-ם!

בתודה, רועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הטמפרטורה הזאת למעבדי t-bird מאוד סבירה בייחוד אחרי oc

יש למעבדים האלה נטייה להתחמם הרבה יותר ממעבד פנטיום 3 וגם מעבדי אבל לפעמים המעבדים האלה ממשיכים לעבוד ב70 כמו כלום

תמשיך בoc שלך הלוח שלך מעולה

תעלה קצת את הבאס כי זה נותם יותר ביצועים מהעלאת המכפלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

שלום לכם, האומנם זוהי הודעתי הראשונה (ברוך הבא לי ;D), אבל זאת בהחלט לא הפעם הראשונה שאני באתר, כן כן, גם אני הייתי מאלו שמעדיפים להשאר מאחורי הכינוי "אורח".

שאלותי המפגרות אולי, הם :

כאשר קיבלתי את המחשב שלי (Amd T.Bird 1.2GHz) קנו לי אותו עם מארז ג'נרי (מבית היוצר של Gyrotech) דפוק למדי שלא מאפשר זרימת אוויר טובה בתוכו (זה מה שקורה שנותנים לאנשים שלא מבינים במחשבים בגרוש לקנות לך מארז). לאחר סידור החוטים במארז במידה הכי טובה שניתן, והכנסת שלושה מאווררים מספקים שונים וממארזים שונים (3 במספר), הגעתי לטמפרטורה בעת אוברקלולק ל1.3 ג'יגה הרץ ב48 מעלות, מה שנראה לי מוגזם. תוכלו אולי לעזור לי לגרום איכשהוא להורדת הטמפרטורות של המעבד ? (וכן, קראתי את המאמר של kom, אז אל תתנפלו, הכל מסודר אצלי במארז כפי שהוא המליץ). דבר נוסף הוא שהמארז שלי דיי עמוס בחומרה (נשאר לי רק סלוט או שנים פנוים לחיבור כרטיסים), המאווררים יושבים כרגע בBay ריק בין הצורב לדיוידי.

*אם תמונה של המארז במצב הנוכחי תעזור לכם, רק תודיעו ואני אצלם אותו.

אני נמצא במצב עם מולטיפלייר של 13 ככל הנראה (לוח האם שלי לא אומר במדויק, הוא רושם רק 12 and above בעת שינוי המולטיפלייר, הלוח הוא KT7-RAID).

האם תוכלו להסביר לי כיצד אני מגיע למהירות גבוהה יותר של מולטיפלייר (ברשותי העדכון העדכני ביותר של הביוס), ואם תוכלו בבקשה לפרט מה עוד כדאי לי לשנות על מנת להגיע לאוברקלוק סביר..

אני יודע שזה נשמע מאוד מאוד ניובי ודפוק, אבל אני אעריך מאוד מאוד מאוד את העזרה של כ-ו-ל-כ-ם!

בתודה, רועי.

ראשית, אם יש דבר שאני לא מבין מכל הסיפור שלך זה איך בכלל הכניסו את הKT7-RAID לתוך מארז ג'נרי, כי הלוח הזה הוא פשוט גדול, ויש בעיה להתקין סידירומים אם מתקינים את הלוח הזה במארז קטן כי הם פשוט "יתנגשו" בלוח, אלא אם כן ישימו אותם בBAY הכי גבוהה.

שנית, לגבי המכפלה של הלוח שלך: לא נתן להעלות אותה מעל 12X AND ABOVE, מפני שהלוח הזה מזהה מכפלות אוטומאטית מעל המכפלה 12. אם היה לך מעבד 1300 הוא היה מזהה אותו כX13, ואין לך הרבה מה לעשות בעניין הזה. מכיוון שיש לך לוח KT133(לא A) אתה יכול לנסות להמהיר קצת את מהירות האפיק כשהמאקסימום שאתה תוכל להגיע אליו יהיה בסביבות ה115 +/-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת?

אין לי מושג איך הצלחתי להכניס את הלוח לתוך המארז ה"משובח" הזה.

כמובן שישנה בעייה עם הסידירומים, אבל הצלחתי להתגבר על זה איכשהוא ;).

אתה טוען שהעלאת אפיק המהירות יעזור ?

תוכל להמליץ אולי לכמה להעלות אותו?

תודה רבה על הכל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...