בעיה בBUZZ של גוגל - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בBUZZ של גוגל

I7210I

Recommended Posts

למרות שלא מצאתי שום מידע בנושא של בעיית תאימות של Buzz, נראה שיש לו בעיה. לדעתי, תפעיל את מצב התאימות באופן קבוע ואז הוא לא אמור לקפוא. וכמו שכבר אמרתי, כל עוד עובד כמו שצריך גם במצב תאימות, אין סיבה שזה יפריע.

זה לא רק לעשות DISMISS..הם מציעים פתרון לבעיה שקיימת ועדיין קיימת גם אחרי הDISMISS...השאלה מה לעשות כדי לא להכנס לבעיה בכלל[/qupte]

הבעיה היא ש- לא רוצה תאימות ו-Buzz כן, כפי שזה נראה. כמו כן, הן משולבות ביחד (ניסיתי לבדוק אם אפשר למצוא ל-Buzz כתובת נפרדת שעבורה תוגדר תאימות, אבל לא מצאתי.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, הכוונה שלי הייתה בהפעלת מצב תאימות בואפן קבוע עבור אתר מסויים, במקרה הזה לכל דבר שיושב תחת שם המתחם של גוגל:

comaptlist.png

כל אתר שיופיע ברשימה, יטען עם מצב תאימות מופעל.

שנית, איך הגענו לפייסבוק? מה קורה שם? והאם זה התחיל אחרי השינוי ב-Registry? לפי פוסט אחד שמצאתי, לא מותאם ל-IE8, לכן צריך להוסיף גם אותו לרשימה הנ"ל.

בעקרון, בשביל זה קיימת בדיוק האפשרות של המעבר האוטומטי למצב תאימות (אותו ביטלת מוקדם יותר). באתרים בהם הדפדפן עובר למצב תאימות, צריך להוסיף את האתר לרשימה כדי שהוא תמיד יטען במצב תאימות...

Uploaded with ImageShack.us

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א)בהתחלה זה כבר הופיע ברשימ הגול..ואמרת לי לחוק אותו וכה גם היה כתובבהודעה שלהם עצמם

ב)הקטע עם הפייסבוק היה עוד ליפני הרג'סטרי ככה שהם באו ביחד את שתיהם כרגע מחקתי מהמצב תאימות הקבוע שבכל מקרה לא עזר כי כל פעםהיה צריך לכוון אותו מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) אמרתי למחוק אותו, כי זה מה שמפריע לגוגל ובגללו גם מופיעה ההודעה באדום. מצד שני, כמו שאמרתי כבר, נראה ש-Buzz כן דורש שתשאיר את ברשימה. לכן, אמרתי לך להשאיר אותו וללחוץ על Dismiss ולהמשיך הלאה... אבל רצית לנסות למצוא פתרון אחר, אז ניסיתי למצוא משהו אחר שיתגבר על הבעיה, אבל לא מצאתי דרך לעשות זאת.

ב) אני חושב שלא הבנתי באיזה מצב אתה נמצא... כשהאתרים ברשימה, גם אז יש רענון של הדף? או שקורה משהו אחר? אני מתחיל להרגיש שאנחנו הולכים במעגלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לנסות לעשות סדר, בוא נחזור להתחלה:

שלום

אני לא יודע אם זה שייך לפה אך לא ראיתי מקום מתאים.

שאני נכנס לGMAIL ואני נכנס לBUZZ אני הרבה פעמים מקבל הודעה שהתצוגה לא מתאימה ואז זה כאילו עושה לי רענון וחיבור מחדש לGMAIL ואז אני יכול להכנס לBUZZ ללא כל בעיה .היתה תקופה שהופיעה לי מעל המיילים הודעה שאם אני רוצה לסדר את עניין התצוגה אז ללחוץ פה אז לחצתי שם ואז כתוב להסיר את GOOGLE בעצם מהדף של התאימות תצוגה הסרתי ואז זה שוב חזר הבעיה..

מה עושים?

תודה

אני מבין שלפני פתיחת הדיון, ניסית להכנס ל-Buzz וואז היית "מקבל הודעה שהתצוגה לא מתאימה אז זה כאילו עושה לי רענון וחיבור מחדש לGMAIL".. ברענון מחדש הזה, האתר התווסף אוטומטית לרשימה.

בהמשך, כשאתה נכנס ל-Gamil ראית לפעמים הודעה שאומרת להסיר את הכתובת של Google מהרשימה בשביל לסדר את הבעיה של התצוגה. שים לב, ש- מדבר על בעיה הפוכנה מזו שמופיעה כאתה מנסה להנכס ל-Buzz. לכן, לאחר שאתה מסדר את הבעיה של Gamil עם התצוגה ותנסה להכנס ל-Buzz, אתה שוב תקבל הודעה שאומרת שיש בעיה עם התצוגה!

אם הבנתי עד כאן משהו בצורה לא נכונה, אז תגיד לי מה. ככה אני מבין את הבעיה וככה אני מנסה להמשיך איתה.

עכשיו:

אוקיי אני יכנס לדף ועדיין אחרי שהאתרים ברשימה יש לי את הבעיה גם!!!

בוא נניח לשניה את פיסבוק בצד. כשהאתרים ברשימה, איזו בעיה עדיין מופיעה לך? כמו שאמרתי, Gamil ו-Buzz מדברות על בעיות הפוכות, כך שבאחת מהן תהיה לך בעיה בכל מקרה (כל עוד לא נמצא פתרון אחר...).

כרגע האתרים לא ברשימה..תגיד לי איך להכניס לרשימה שוב?

בחלון הזה יש לך שורה שאומרת "הוסף אתר זה" ולידו כפתור "הוספה". תוסיף את , לדוגמא, ותאשר . עכשיו תבדוק האם אתה מקבל הודעה על בעיה בתצוגה כשאתה מנסה להעלות את .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי את שתיהם..והבנתי נכון מאוד את הבעיה..וכרגע אני בודק את המצב עכשיו שני האתרים מוספים גם GOOGLE.CO.IL וכל הנגזרות מתחתיו וגם .COM

עידכון..לאחר בדיקה..הBUZZ שוב עושה בעיה אפילו שגוגל ברשימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...