דיון מרוכז - 3DMark 11 | 06 | Vantage, תוצאות ועזרה בהפעלה. - עמוד 22 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז - 3DMark 11 | 06 | Vantage, תוצאות ועזרה בהפעלה.

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 788
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

ניסיתי להגיע לOC כמה שיותר גדול עם הHD6850 של ,אבל ניראה שגירסת הOC למרות שנראת דומה לגירסת הרגילה שמגיעה גם עם הWindforce 2X מכילה בקר מתח שונה ואי אפשר להעלות את המתח ,אז נאצלתי לעצור ב930MHz לליבה ו1140 לזיכרונות ,לעומת זאת הגירסה ללא OC מגיעה עם בקר מתח שכן אפשר לשלוט דרכו על המתחים של הכרטיס , מוזר והאמת היא שההיתי מצפה שזה יהיה בדיוק הפוך :bash: , בכל מקרה גם את המעבד לא משכתי מעבר ל3.6GHz כי הזכרונות אצלי לא ממש אוהבים לעבור את ה400MHz ..

http://3dmark.com/3dm11/2627686

אני לא בטוח עד כמה זה יציב,אני לא ממש צריך את תוספת הביצועים בהתחשב ברזולוציה שבא אני משחק,אבל הכרטיס הזה דיי קריר.. ב3Dmark11 לא עובר את ה52 מעלות ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שלפי מה שקראתי באינטרנט הגירסה הרגילה שמגיע ללא הOC מהמפעל עם אותו הקירור כן מאפשרת שינוי מתח , ככה אני לא מבין מה הלך להם בראש כשהם עשו את השטות הזאת , וחבל כי עם הקירור שיש על הכרטיס הזה הוא אמור להיות חיית OC ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהקירור "סוס" ,אבל זה כן קירור מעולה ובשילוב עם ליבת הBarts הקרירה ,יש פה הרבה פוטנציאל לOC ,ובמקום מסויים דיי הרסו את הפואנטה בכרטיס הOC , הם מוציאים כרטיס עם Custom PCB שאמור להכיל רכיבים "טובים יותר" מהרכיבים הסטנדרטיים ,ואז דוחפים לשם בקר מתח שלא נתמך על ידי שום תוכנה קיימת ,את התוכנה שלהם הם לא מתאימים לאותו בקר, ויוצר מצב הזוי שבו הכרטיס ה"זול יותר" ללא OC כן נתמך לשינוי מתח וככה מראה יותר פוטנציאל לOC מאשר אחיו ה"איכותי יותר" והיקר יותר .. וזה לא שהם הוציאו גרסת SO שכן אמורה להתמך על ידי התוכנה שלהם כדי לשנות מתח ,אז שלפחות יתאימו את התוכנה שלהם לגירסת הOC היקרה של הכרטיס .. לפעמים החברות האלו עושות דברים בלי לחשוב בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח רק את העובדה הפשוטה ,שאתה משווה פה PH2 X4 945@4GHz עם 5850 שעבר OC גבוהה ,לעומת E8400@4GHz וHD6850 שאי אפשר לעלות בו מתחים ולכן התדרים שהגעתי אליהם הם 923 לליבה ו1150 לזכרונות ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...