ספק דפוק או הספק חסר? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק דפוק או הספק חסר?

idofr

Recommended Posts

היי שלום לכולם, כבר לא מעט זמן אני סובל מכל מיני בעיות מוזרות עם המחשב בד"כ פשוט דורשות "ריסוט" של הבאיוס אבל עם מאפיינים מוזרים ולמרות שאני יודע שהלוח אם תקין. השבוע לאבא היקר שלי היה קצת כח וסבלנות לבודד את הבעיה והוא טוען שהספק הוא שגורם לזה.

אני עובד עם ספק גנרי שמפיק 500W, הלקוחות שלו הם

intel 2 duo e7200 עם מכובד

geforce 9600gt

2 הארד - דיסקים של 200 ו 500 גיגה

צורב ומשהו כמו 6 מאווררים בסך הכל

חשוב לציין שבכל הפעמים שבדקתי את דיוק המתחים שהספק מוציא הם היו בגדר התקין

השאלה שלי האם לדעתכם הספק דפוק או שאני פשוט צריך ספק יותר חזק? (בהנחה אגב שאני רוצה להוסיף עוד הארד - דיסק)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שהלוח תקין כי לפי הטענות של אבא הוא תקין + הוא עובר כל בדיקת יציבות והבעיות לא ניראות כאילו הן באות ממנו.

אני ינסה ספק 500W אחר שיש לי למרות שגם הוא ג'נרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוא עובר כל בדיקות יציבות זה לא אומר דבר על אותן "בעיות מוזרות". מה גם שלא פירטת דבר מהן אותן "בעיות מוזרות".

על אותו משקל אפשר לומר שהספק תקין, כי המחשב עובר בדיקות יציבות.

בקיצור - אתה לא באמת יודע מה הבעיה, אז אתה מעלה כל מיני השערות ורוצה לנסות כל מיני דברים. סבבה - לפעמים זו הדרך היחידה לגלות את מקור הבעיה האמיתי. רק שבניגוד אליך לא הייתי פוסל את הלוח כגורם אפשרי רק משום שלטענות אביך הוא תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני לא יכול לפרט את הבעיות בגלל שב3 חודשים האחרונים אני רק עם הנייד שלי אז אני לא ממש רוצה להטעות ולרשום מזיכרון, בגלל שרק עכשיו נכנסתי לבית חדש יקח לי קצת זמן עד שיהיה לי מקום מסודר למקם בו את המחשב ולהתחיל לבדוק בעיות ואז חוזרים לצבא ועוד מלא שטויות שבקיצור יקח קצת זמן לבדוק

הדבר הכי פשוט לעשות זה להחליף ספק שכן בטלפון אחד מצאתי 500W שאני יכול לבדוק אותו לכמה שבועות ולראות מה מצב הבעיות, הבעיה היחידה עם זה היא שהספק השני לא כולל חיבור מתאים לכרטיס מסך אבל זה אפשר לקנות נכון?

ממה שאני זוכר (בכל מיקרה, קחו בערבון מוגבל קצת) הבעיות מתרכזות סביב אי יציבות פתאומית באובר-קלוק שנבדק כבר לא מעט פעמים ליציב ופעמים שהבאיוס לא מוכן לעלות בלי "ריסוט" פיסי בלוח עצמו או פעמים אחרות שהמחשב עולה אבל על הגדרות ברירת מחדל בביוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...