כיצד להחרים את ישראל באמת? סרטון הסברה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיצד להחרים את ישראל באמת? סרטון הסברה

לוח שנה

Recommended Posts

בראייה שנייה, מצאתי כמה דברים שלא מתיישבים עם ההגיון אך לא בדקתי אותם. כמו למשל הטענה שהשבבים של אינטל הומצאו בישראל.

נכון שיש להם מפעלים כאן (ולכן גם הכי סביר שהשבבים שארצות האיזור משתמשות בהן מגיעים משם) אבל הטענה מנוסחת בצורה שגויה ומטעה.

עריכה:

שבב הבניאס והמניטובה ייוצרו לגמרי בישראל, אך לא סביר שהערבים באיזור ישתמשו בהם.

http://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/Economy/israelchip.html

מערכות ההפעלה של מייקרוסופט גם כן לא מיוצרות ולא הומצאו בישראל אלא ברדמונד, קליפורניה. אולי חלקים מהם פותחו כאן בארץ (בעזרת מכוני ה-R&D הענקיים שיש למייקרוסופט ואינטל כאן) אבל מה שאומרים בסרטון פשוט מטעה.

אוי והטלפון הנייד ממש לא הומצא בישראל. וגם לא המצלמה בטלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראייה שנייה, מצאתי כמה דברים שלא מתיישבים עם ההגיון אך לא בדקתי אותם. כמו למשל הטענה שהשבבים של הומצאו בישראל.

נכון שיש להם מפעלים כאן (ולכן גם הכי סביר שהשבבים שארצות האיזור משתמשות בהן מגיעים משם) אבל הטענה מנוסחת בצורה שגויה ומטעה.

אני זוכר שהיית כתבה על הישראלי שעזר בפיתוח

אבל לא פוסל את זה שיש הרבה תוספות בהרבה מוצרים שהם לא 100% תוצרת והיו עוד מדינות שותפות בעניין

מה שכן הרעיון הכללי של הסרטון צודק לוקחת חלק חשוב בטכנולוגיה המערבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שהיית כתבה על הישראלי שעזר בפיתוח

אבל לא פוסל את זה שיש הרבה תוספות בהרבה מוצרים שהם לא 100% תוצרת והיו עוד מדינות שותפות בעניין

מה שכן הרעיון הכללי של הסרטון צודק לוקחת חלק חשוב בטכנולוגיה המערבית.

אז מה זה פרופוגנדה, ועוד לא אחת טובה במיוחד, אין סיבה להחרים את , כמו שאין סיבה לגאווה לאומית מטורפת בגלל כל סטארטאפ שהצליח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה זה פרופוגנדה, ועוד לא אחת טובה במיוחד, אין סיבה להחרים את , כמו שאין סיבה לגאווה לאומית מטורפת בגלל כל סטארטאפ שהצליח...

פרופגנדה, לא פרופוגנדה, למרות שאני מסכים לתוכן הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שישנן הגזמות רבות בסרטון. עם כל הכבוד ל"יהודים", העולם עדיין לא מתבסס עלינו.

עם זאת, הסרטון סוף סוף נוקט בקו ראוי. קו מתבדח, סרקסטי וציני - ולא התרפסות מטומטמת על כמה שאנחנו בסדר והם לא.

כן ירבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...