עכבר גיימינג אלחוטי עד 400שח - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר גיימינג אלחוטי עד 400שח

gilad121

Recommended Posts

עכבר גיימינג אלחוטי היחיד בהגדרה זב RAZER MAMBA, אבל הוא עולה 650 ש"ח הזול ביותר. http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=shipment&uin=10316

לכן פתרון בשבילך יכול להיות G7 שאפשר למצוא ב 427 ש"ח או MX 1000 ב 400 ש"ח.

לדעתי וגיימינג לא הולכים ביחד, אבל אם אתה רוצה דווקא תהייה מוכן או לשלם יותר או להתפשר.

עשיתי קצץ סקר ויש לך עוד אופציה וזה OROCHI שהוא MOBILE WIRELESS MOUSE. המחיר שלו סביר - 420 ש"ח אבל הוא קטן יחסית (כמו שאמרתי צריך להתפשר במשהו ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה מחו"ל את ה- Logitech G700 (למשל אמזון, או איביי) יצא לך בסביבות ה- 400ש"ח כולל הכל.

G700 זה עכבר מצוין אבל הוא עולה בארץ 1150 ש"ח לכן לא הצעתי אותו לפותח דיון.

תגיד ADIZ, אני גם שוקל לקנות עכבר ב .אולי אתה יודע האם משלמים מכס ומע"ם על קניית עכבר בחו"ל. כי בדקתי הצעות בEBAY והן אטרקטיביות רק בתנאי שלא משלמים שום דבר. עם משלמים אפילו 16% מע"ם, אז הקנייה יוצאת זולה יותר רק ב30-40 ש"ח שנראה לי לא כל כך זול אם לקחת בחשבון שמפסידים אחריות של יבואן בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשכתבתי שניתן לקנות אותו מחו"ל בכ- 400ש"ח כולל הכל לקחתי בחשבון גם את המשלוח (חינם מאמזון ל- Mustop, האחרונה לוקחת כ-20$) והמע"מ (אין מכס, רק מע"מ).

86$ (עלות העכבר)+ 20$ (עלות המשלוח) = 106$ כלומר 385ש"ח. תוסיף 16% מע"מ, יוצא כ- 450ש"ח.

איך זה יוצא 30-40ש"ח פחות מ- 1,150ש"ח ?!

לגבי האחריות, אם יש קבלה (ויש), ניתן להשתמש בערוץ החדש ש- פתחה לנו - פניה אליהם למימוש אחריות דרך האתר שלהם (אך לקחת בחשבון, שזה עלול להשתנות).

ניתן לקנות בכמה שקלים זול יותר מאיביי (אם מבקשים מהמוכר להצהיר על החבילה פחות מ- 50$), אך לדעתי ההפרש אינו שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה! :) התכוונתי לעכבר שאני רוצה לקנות RAZER DEATH ADDER 3.5 G שאפשר למצוא ב ב $46 הזול ביותר כולל משלוח שנותן מחיר של 207 ש"ח בערך . כאשר בארז אפשר למצוא אותו ב 255 ש"ח.

כמובן שהצעה שלך מצוינת וזולה פי 2 מהמחירים שיש בארץ, לא ידעתי ש שולחת לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...