לא מבין מה אנשים מוצאים במועדונים - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מבין מה אנשים מוצאים במועדונים

shalomelbe

Recommended Posts

8? אתה לא חושב שאתה קצת מגזים? מילא 12, מילא.

לא מגזים, אני אפילו אדבר איתך על השיכבה שלי( ואנחנו כבר סיימנו לפניי שנה ויותר), אצלינו היוא בנות שקיבלו מחזור בגיל 9-8 ככה, ואז התחילו לדבר איתנו על זה בכיתות (סוף כיתה ג' זה היה ...)

ותבין שכל זה לפני עשור בערך, אני בטוח שהיום זה אפילו יותר בנורמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לעומת זו תגידו תודה, כי הבנות בגיל שלי לא מדמיינות את עצמן מתחתנות (כל פרחה היום רוצה להיות אשת קריירה), ואני יודע שזה בגלל שהן צעירות, אבל השאלה היא האם זה היה כך גם לפני 20 שנה, ואני חושב שהתשובה היא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה גיל מדובר?

סתם לצורך העניין, גיל הנישואין הממוצע עלה ב 25 השנים האחרונות בכחמש שנים.

גיל הנישואין הממוצע לפני 25 שנים היה בערך 20 לנשים ובערך 23 לגברים.

היום הוא בערך 25 לנשים ו 28 לגברים.

(לקוח מכתבה שפורסמה בידיעות לפני זמן מה, יתכן שאני מתבלבל מעט מאוד בחלק מהמספרים, אבל זה העיקרון)

ככה שאתה בהחלט צודק.

אלכס, אני קולט שאתה יחסית שמרן. אמנם אני ממש לא כזה - אבל זה בעקרון זכותך. אין לי מה להגיד על כך. לבריאות.

אני ממש לא הייתי רוצה לראות עד עצמי נשוי כרגע. ואין קשר בין רצון הנשים להתחתן לבין שאיפתן לפתח קריירה. הדחף שלהן להינשא בגילאים הללו חזק בהרבה מן הדחף לקריירה. השעון הביולוגי דוחק בהן במלוא הכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על גיל ה20 המוקדם, וכן אתה צודק באמת הגיל הממוצע לחתונה עלה, ולא שזה רע.

מה גם שאני לא כל כך שמרן, ובטח שלא רוצה להתחתן לפני גיל 30, אבל עדיין, היום אני מקבל את ההרגשה שהנשים (או יותר נכון ילדות) בגילי לא רוצות להיתחתן אף פעם.

אני רק מקווה שאתה צודק והשעון יתקתק, כי למרות שאני רוצה להנות מהנעורים שלי והתקופה שבה יש לי את הכוח באמת להנות מהחיים, אני לא רוצה למצוא את עצמי בגיל 40 בלי קשר יציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...