לא מבין מה אנשים מוצאים במועדונים - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מבין מה אנשים מוצאים במועדונים

shalomelbe

Recommended Posts

כשתיהיה בסביבת חצור הגלילית / ראש פינה, צור איתי קשר, נשב על קפה ועוגה טובה

60196469.jpg

באמאמא שלי, מה זה הלפלף הזה מה זה קפה ועוגה מה זה החארטה הזה, תביא לנו כבש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני לא מבין אנשים שאשכרה נהנים מכל המועדונים האלו, כאילו כבר מגיל 16 הבנתי שזה כזה זבל שלא צריך לגעת בו, ובכלל גם מהמוזיקה אי אפשר להנות, פשוט חזק מידי.

ואני הכי שונא את הילדות זבל האלו שהולכות כל שבוע למועדונים, כאילו עוד בבית הספר היו לנו כמה זונות קבועות כאלו שהיו "ילדות מועדון", כל חמישי שישי היו יוצאות למועדונים, ושלא להגיד של גילנו, אלה של 18 או 21 + (כן כן ילדות בנות 16 שנכנסות חופשי למועדונים האלו), אחרי זה הן מתפלאות שכל נושאי השיחה שלהן זה מי זיין אותם בלילה שעבר והאפ היא קיבלה איזה מחלה או לא ....

וואו לא האמנתי שהדיון הזה יחזיק. אלכס,אחותי הקטנה בת 16,עם חבר והלכה למועדונים בשעתם בלעדיו עם חברותיה. הן לא שכבו עם אף בן 25,האמן לי. אם בחורה בת 18 שנכנסת למועדון ושוכבת עם מישהו בן 25, זה לא לא חוקי,זה סתם עלוב בשביל אותו הבחור.

אני יכול להגיד לך שבזמנו הלכתי הרבה למועדונים,נהנתי מאוד,לא דקרו אותי ואפילו הכרתי המון בחורות איכותיות (פרחות זה לא הטעם שלי,וגם זה לא הקהל פה). זה שאתה לא אוהב דבר לא אומר שצריך לפסול אותו. וחוץ מזה אני לא מבין מה סותר תרבות בילוי של מועדון עם טיול בשבת,אני עושה את זה כל הזמן. בבקשה ילדים,די להכללות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא יוצא למועדונים בגלל המוזיקה (יותר מדי היפ הופ וזבל מסחרי מגלגל"צ) ועישון מסיבי, מתישהו פשוט נמאס לי לחזור הביתה מסריח מסיגריות במקרה הטוב ועם כוויה במקרה הרע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבילי מועדונים זה כיף, זה משחרר.

מלבד בעיית הסיגריות הידועה, חודשים ארוכים נמנעתי מלצאת רק בגלל הריח הדרעק שנתפס בכל חלק עור חשוף, לשפשף את הצוואר במקלחת אחרי בילוי במועדון, צריך להתקלח פעמיים/שלוש.

והבגדים? פשש...

ולחשוב שיש חוק נגד עישון במקומות ציבוריים.

לצאת למועדון ולהיחנק מהסיגריות של כולם...

הלוואי ויאכפו את החוק, או שיעשו פינת עישון בחוץ/מרפסת או משהו... לא כולם צריכים לסבול. יש אנשים שאוהבים לרקוד ולעשות כיף ושמח, לשתות אלכוהול, אבל לא מעשנים.

וכמובן שלגוון זה נהדר ולא תמיד צריך לצאת בסופ"ש למועדון, יש הרבה דברים אחרים לעשות, ערב חברים בבית Pro Evolution / אלכוהול / סרט / סתם ישיבה / על האש, אפשר גם באיזה גן / חורשה / פרדס / פארק, עם אלכוהול ומוסיקה.

רק הסיגריות..... שאלוהים יקח את הסיגריות האלה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לצורך העניין, גיל ההסכמה בישראל הוא 16.

אזי - לשכב עם מישהי בת 16 וחצי זה חוקי.

הרשה לי לתקן אותך-מותר לשכב כבר מגיל 14, אבל עד גיל 18 רק עם מישהו/הי שגילם לא עולה על שלוש שנות הפרש על גילך. לדוגמה בת 14 יכולה לשכב עם בן 17, בת 16 עם בן 19 וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מועדונים זה נחמד פעם ב.. אני הייתי כמה פעמים ומבין את ההנאה אבל בטח שלא הייתי הולך כל שבוע..

דנסברים יותר נחמדים אבל אני עוד לא ראיתי אחד טוב\מומלץ וגם שם המוזיקה חזקה מידי ממה שאמור להיות בסנדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה "מעוות" במישהי בת 17 ששוכבת עם מישהו בן 23, לצורך העניין?

:nixweiss:

כשהיא תהיה בת 17 ושמונה חודשיים האם זה עדיין יהיה לא בסדר?

כשהיא תהיה בת 18 וחודשיים זה יהיה בסדר?

לא הבנתי למה החלטתם שקורה איזשהו "מהפך" מיוחד בגיל 18, שגורם לדברים מסויימים להיות "לא מעוותים" אחריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה "מעוות" במישהי בת 17 ששוכבת עם מישהו בן 23, לצורך העניין?

:nixweiss:

כשהיא תהיה בת 17 ושמונה חודשיים האם זה עדיין יהיה לא בסדר?

כשהיא תהיה בת 18 וחודשיים זה יהיה בסדר?

לא הבנתי למה החלטתם שקורה איזשהו "מהפך" מיוחד בגיל 18, שגורם לדברים מסויימים להיות "לא מעוותים" אחריו.

אמרתי 16. 17 זה כבר אולי, אולי איכשהו סביר. אבל 16 זה עדיין ילדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...