לא מבין מה אנשים מוצאים במועדונים - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מבין מה אנשים מוצאים במועדונים

shalomelbe

Recommended Posts

אתה לא תבין מה אנשים מחפשים במסיבות כמו שלא תבין איך מישהו אוהב משהו שאתה לא...

כמו שאמרו פה על טעם וריח אין מה להתווכח..

אני יכול להגיד לך שאני אוהב לצאת למסיבות לשתות לרקוד כמו משוגע והרבה אנשים שיודעים לרקוד יאהבו את זה

אתה פוגש אנשים שאתה מכיר רואה אנשים וזה פשוט כיף גורם לך לשכוח את הצרות שלך.

אני רואה את זה ככה יכול להיות אנשים לא יאהבו את זה לא יאהבו חזקה או הרבה אנשים או לרקוד מה לעשות כל אחד ומה שהוא אוהב לעשות.

אין לזה קשר לגיל או משהו כזה רוב המסיבות שאני הולך זה לשנתונים שקרובים לשלי

וגם אין לזה קשר לאיזה אנשים הולכים כי זה לא "סוג" מסוים של אנשים שהולכים למסיבות/מועדונים וכל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי, הבנתי.

עכשיו למה זה מציק לך אלכס?

למה אתה מתערב בבחירת חיים של אדם אחר? אם היא רוצה בולבול, יש לך את הזכות לבחור להביא לה או לא, נכון? ;) למה לשנוא אותם?

למה זה מציק לי? אני אסביר לך, עם כל הכבוד לחירות של כל אחד, ולכושר השיפוט, אני חושב שילדות בנות 16 לא בדיוק יכולות להחליט על כאלו נושאים.

מה גם שאם הייתה קורא, הייתה מבין שהן לא באמת מחליטות, הן פשוט משתכרות במסיבה ואז איזה נואש בן 25 דופק אותן, ולא משנה מאיפה אתה ואיך אתה חיי, אני חושב שזה דפוק מהיסוד, מה גם שזה ילדות שאני מכיר מהילדות, אז באיזו שהיא רמה חבל לי עליהן, פשוט בתור חבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה מציק לי? אני אסביר לך, עם כל הכבוד לחירות של כל אחד, ולכושר השיפוט, אני חושב שילדות בנות 16 לא בדיוק יכולות להחליט על כאלו נושאים.

מה גם שאם הייתה קורא, הייתה מבין שהן לא באמת מחליטות, הן פשוט משתכרות במסיבה ואז איזה נואש בן 25 דופק אותן, ולא משנה מאיפה אתה ואיך אתה חיי, אני חושב שזה דפוק מהיסוד, מה גם שזה ילדות שאני מכיר מהילדות, אז באיזו שהיא רמה חבל לי עליהן, פשוט בתור חבר.

:hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה אתה צודק אחי, פה יש להאשים אך ורק את ההורים...... ושילדה בת 16 שוכבת עם בן 25 - זה בכלל מעבר גבולות ההבנה שלי :kopfpatsch:

יעני איכס, אני בן 21 ואני לא מוצא את עצמי במצב שאני במיטה עם ילדה בת 16, זה מגעיל אותי. ואלו שהיו מנצלים את המצב באמת נואשים. וגם ה' לא ידע איך לטפל בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסתכל על חלק מהתשובות ומבין שחלקם מדובר פה על אנשים שהם פחות מגיל 18 לדעתי.

מועדונים פאבים בארים וכל מה שקשור בנושא חיי הלילה, נועד בשביל לבלות עם חברים, להכיר בנות, או סתם לשבור שגרה ולהשתחרר (או במילה אחרת להשתכר, לתפוס ראש טוב).

עכשיו יש כאלה שיעדיפו בבית, יש כאלה שיעדיפו עם חומרים אחרים (שלא נדע), ויש כאלה שיעדיפו לא לצאת בכלל (סליחה על הביטוי אבל חסרי חיים).

עכשיו כולם יודעים, שאנחנו בתור גברים שיוצאים למקום בילוי, חלק מהבילוי עצמו הוא לראות בנות, להכיר בנות, ומי יודע אולי לתפוס סטוץ או משהו דומה או אפילו רציני יותר.

מועדונים - בדרך כלל אי אפשר למצוא קשרים שם מן הסתם, יש רעש, עד שתמצא מישהי בין כל ה 1000 איש זה כאב ראש גדול, אבל אני לדוגמא אישית, יוצא למועדון כי אני אוהב , במיוחד אלקטרונית וכדומה, מקומות שמכילים כזו אני יהיה שם. ואם על הדרך יש מישהי שנראית לי אז אני ינסה משהו, הלך לא הלך העיקר הנסיון.

פאבים - כמו שאמרו לשבת עם חברים לבלות על שולחן עם בירה טובה וצלחת צ'יפס או אדממה :P ומי יודע, אולי גם שם תסתתר הבחורה שחיפשת כל חייך.

ברים - דאנס בארים וכדומה, כמו מועדון אבל בקטנה יותר שם רוב הזמן אתה גם יכול לדבר וכמו שאמרו לשבת על בר מרכזי, ויש משהו דומה שגם נקרא פיקאפ בר, כמו מלשון המילה לאסוף אז כן בר היכרויות לרוב.

זו החלוקה העיקרית, וזה מה שהולך שם בעיקר, מה שניתן לעשות זה להחליט מה אתה אוהב איפה אתה אוהב לבלות וכל אחד עושה מה בא לו

:)

אה אגב, הגבול שלי זה 18+ (אני בן 23), כל עוד זה חוקי :P

אני יכול להגיד שאחרי שנה וחצי לגור באילת עברתי את כל המקומות בילויים האלו, ניסיתי שם את כל היציאות ועדיין, לא יצא לי להכיר מישהי נורמלית משם.

לרוב ההיכרויות שלך ממועדונים ומקומות כאלו יגמרו במיטה. (מה שגם באילת כל המועדונים וכדומה מלאים באנשים שבעצם עובדים באילת, ואתה רואה כמעט כל יום בעבודה, מלון, חוף וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אלו שיצאו כאן נגד מועדונים אתם מוכנים להגיד לי בדיוק אלו דרכים אחרות יש להעביר סופ"שים אם לא במועדון/פאב/דאנס בר?

לא נורא תירשמו לעונה הבאה של "היפה והחנון" תחזרו אחרת.

ראיתי לפני שבועיים במועדון כלשהו מתמודד מהעונה נוכחית של התכנית ועוד מתמודד מהעונה הראשונה......אצלכם בקרוב.

אם הם יכולם גם אתם יכולים.....עלו והצליחו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אלו שיצאו כאן נגד מועדונים אתם מוכנים להגיד לי בדיוק אלו דרכים אחרות יש להעביר סופ"שים אם לא במועדון/פאב/דאנס בר?

לא נורא תירשמו לעונה הבאה של "היפה והחנון" תחזרו אחרת.

ראיתי לפני שבועיים במועדון כלשהו מתמודד מהעונה נוכחית של התכנית ועוד מתמודד מהעונה הראשונה......אצלכם בקרוב.

אם הם יכולם גם אתם יכולים.....עלו והצליחו ;D

כמובן רק אם ברשותך , אתה ממלא דלק, לוקח איזה 500 ש"ח, לוקח ידידה / חברים / חברה או לא משנה מה, ועושה טיול קטן במדינה. אני חולה נהיגה וכל שבת ב4 בבוקר אני קם וב-5 יצא לכבישים! :) נכנס לסעדות, נשחף עם הכביש.

מה הבעיה לשבת אצל איזה חבר בבית?

מה הבעיה לצאת מחוץ לעיר לאיזה מסעדה?

מה הבעיה לסוע לים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן רק אם ברשותך , אתה ממלא דלק, לוקח איזה 500 ש"ח, לוקח ידידה / חברים / חברה או לא משנה מה, ועושה טיול קטן במדינה. אני חולה נהיגה וכל שבת ב4 בבוקר אני קם וב-5 יצא לכבישים! :) נכנס לסעדות, נשחף עם הכביש.

מה הבעיה לשבת אצל איזה חבר בבית?

מה הבעיה לצאת מחוץ לעיר לאיזה מסעדה?

מה הבעיה לסוע לים?

אתה רואה, זה צורות בילוי עדיפות בהרבה, שאני אישית אוהב, לקחת , ולצאת עוד בלילה לנהיגה בצפון, לראות את הזריחה שם, ולתת דרייב לאיזה מסעדה טובה, וואללה תתפלאו, אבל אפשר לפגוש ככה גם בני אדם, ואפילו נשים...

אגב, אני אישית יצאתי נגד מועדונים, נגד פאבים (כמובן זה תלוי והניסיון שלי מועט יחסית לכמה חברה פה) אין לי שום מילה רעה (למרות שאני אישית נגד כל ההרגל של צריכת אלכוהול, לשתות איזה בירה מפעם לפעם זה לא נורא.).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתיהיה בסביבת חצור הגלילית / ראש פינה, צור איתי קשר, נשב על קפה ועוגה טובה :)

ואתה צודק לגמרי, הכרתי ככה המון אנשים.

סבבי, אבל אני לא מבטיח שום דבר בזמן הקרוב (אתה יודע, חיים והכל, אבל אל דאגה, תמיד יש זמן פנוי בסופש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ENROLL צריך לחוש גבר על אחרים, בגלל זה הוא מחלק את העולם לאנשים המגניבים והיפים שחיים במועדון, ולאנשים החנונים והמכוערים וחסרי החיים והחברים שלא חיים במועדון. הרי ברור לכולנו שאם אתה לא במועדון בשישי, אתה לא גבר.

או בקיצור, סתם ילד(אני מקווה, בשבילו) שצריך להרגיש גבר על אחרים ולא מצא שום דרך טובה יותר לעשות את זה מאשר בפורום אנונימי למחצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...