לא מבין מה אנשים מוצאים במועדונים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מבין מה אנשים מוצאים במועדונים

shalomelbe

Recommended Posts

אפילו לברמן אי אפשר להגיד מה אתה רוצה לשתות (מוזיקה רועשת)

שלא נדבר על להתחיל עם בחורה או לדבר עם חבר

ובתאכלס? כולם אבל כולם לא נראים הכי חכמים שהם רוקדים

לא משנה אפילו אם הם פרופסורים לפיזיקה, תמיד זה נראה אידיוטי חח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מילים כדורבנות, לא מתאים לך אל תצא למועדונים... זוהי שיטה ידועה ומנהג ידוע בקרב האנשים בארץ שהכי קל להתחיל עם מישהי שיכורה במועדון אבל חוץ מכמה בודדים אף אחד לא באמת אוהב את זה.. אז או שתשלים עם המציאות ותצטרף לחבריך או שתחפש עוד חבר שאתה יודע שלא אוהב את השטות הזאת ותעשו משהו שבעיניכם יותר מתאים... ואם אין כזה אז גם לשבת בבית לפעמים זה טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סובל סיגריות ותריח של זה, אוהב בווליום גבוה במיוחד אלקטרונית

בשביל מסיבות זה הדבר, מסיבות פול און במקום פתוח (כמו ההפקות שעושים באילת ארמין טיאסטו אינפקטד אסטריקס וכו').

אבל אני מאוד, מאוד אוהב מועדונים, הסאונד הסגור והבאס עושה לי טוב...

ותמיד אפשר להתחיל עם נשים אני לא יודע מה הקטע.

ובחייאת, מה כבר אתה יכול לבקש מברמן במועדון? נסה שילוב של כל דבר אחר שכולל בתוכו "בול"

וודקה רדבול, אפטרשוק רדבול, סאוטרן רדבול, קולה רדבול וכו'.

היתי הולך קבוע למועדון הפורום בב"ש, מקום ענקי עם ווליום מטורף וסאונד משוגע, לא שומעים כלום חוץ מההפקה, אבל זה כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבין אותך פותח הדיון. גם אני לא מבין למה אנשים נהנים מזה, אבל עובדה שהם נהנים אז שיהיה להם לבריאות. יש מספיק אנשים שלא הולכים למועדונים כדי למצוא מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר תקופה ארוכה שאני לא הולך למועדונים, כבר לא סובל את זה, אז כשהייתי יותר צעיר כמעט כל שבוע היה ליין באיזה מועדון ואז כולם היו הולכים.

לפי דעתי הרבה יותר זורם פאבים, אפילו בשישי בערב לצאת לאיזה פאב איכותי לשתות כמה בירות בכיף עם החבר'ה, מעדיף את זה על פני כל מועדון.

בחורות? יש בכל מקום, אבל כן הן טרף קל במיוחד במועדונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים יש מסיבות באמת שווה ללכת אליהן אבל זה ממש נדיר.

בד"כ, אני גם מתבאס רצח ממסיבות.

אתה מרגיש כאילו כולם עושים לך טובה שהם נונתים לך להכנס.

אתה צריך לנסוע לאיזה חור, לשלם מלא כסף רק בשביל להכנס, לחכות בתור, לסבול איזה ילד D.J שדופק לך את השכל עם איזה רמיקס מסריח שהוא עשה ל-Rhianna, ולהידחף בתורים כדי לקבל איזה וודקה רדבול מסריח במחיר שחיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס הסיכוי שלך בלהצליח להתחיל עם בנות במועדונים ממש קטן,כי על כל בחורה יש לך לפחות 8 בנים.(מזכיר את אלה שמתחילים עם בנות בפייס/מקושרים,בנות מקבלות עשרות פניות כאלה ביום,מה אתה מיוחד?)

הכי טוב להתחיל עם בנות ביום יום.

אבל כיף לצאת למועדונים/פאבים עם חברים,בלי קשר לאם הצלחת להשיג מישהי להעביר איתה תלילה או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) אין קשר לגיל. אני בן 26 ויוצא לדאנס-ברים דיי הרבה. מן הסתם כאלה שרוב האנשים בהם בגילי.

יש כאלה שהחליטו שהספיק להם מזה, וזו זכותם המלאה. עם זאת, זה לא אומר שכולם כך.

ב) יש מקומות מסויימים שכיף לרקוד בהם. אני אישית לא תמיד רוצה לשבת, לפעמים יש חשק להזיז קצת את הטוכעס.

אם לא אוהבים לרקוד, מן הסתם אין מה לחפש במועדון.

מוזיקה חזקה מדי זה בהחלט חסרון, רוב האנשים הנורמלים מתעצבנים מזה...פתרון אפשרי הוא לבוא עם אטמים.

ג) בנוגע לבנות, אין טעם להיכנס לזה ממש, כי לא נצא. ידוע שבישראל כל אחד הוא "מומחה" לעניין.

נסכם את זה בכך שיש כאלה שמרגישים שזוהי הזירה בה הכי נוח להם לעשות זאת. יש בנות נורמליות שמדי פעם יוצאת למועדנים (שמושכים קהל איכותי יותר). לפעמים נוצר איזשהו "קליק" ואפשר להכיר בחורה איכותית (לא, לאו דווקא "ללילה").

שוב, יש כאלה שזה לא מתאים להם, וזו זכותם.

באופן כללי, אני מוצא את המשפט הזה, "לא מבין מה אנשים מוצאים במועדונים", מעט מתיימר ומתנשא.

לא כל דבר אפשר להסביר. על טעם ועל ריח אין מה להתווכח. אני גם לא מבין למה אנשים אוהבים את קולדפליי.

שלכולם יהיה לבריאות, כל עוד לא דופקים מישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע שבכל מקום בארץ קשה להשיג בנות בקלות, ובמועדון יש את כל הדברים שמכניסים אותך לסטלה-שתייה, אנשים רוקדים ומוזיקה רועשת :)

לפי דעתי, צריכים להכניס משהו חדש לארץ-מסיבות קולג' ומסיבות בבתים של אנשים כמו באמריקן פאי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...