איזה מערך כרטיסים מומלץ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מערך כרטיסים מומלץ?

NiMo1771

Recommended Posts

אני קונה בקרוב מחשב חדש למטרות גיימניג כבד

כעיקרון הייתי די נעול על CF של 6850, אבל עכשיו ראיתי את זה:

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=2136

איזה מערך כדאי יותר?

איזה מהם (CF או SLI) מנוצל יותר?

והאם יעבוד טוב עם P55A UD4?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח אם שאתה רוצה לקחת תומך גם בSLI וגם ב CROSSFIRE. כמו כן, במצב של 2 כרטיסים הוא עובד ברוחב פס של X8 שזה טוב ביותר לסוקט 1156.

כן, אתה יכול ללכת על MULTI-GPU רק למה לא לקנות כרטיס אחד ואחר כך להוסיף עוד אחד? מה אתה משחק על מסך 32 אינץ'?

אתה יכול לקחת 6870 או GTX 470 שיתנו לך ביצועיים מטורפים ב 1920X1080. לדעתי כרטיס אחד תמיד עדיף על או CROSSFIRE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשקיע במחשב יקר בשביל 20 שנה קדימה.. זה לא רווחי כלל.. אלה אם אתה שוחה בכסף וזה כבר סיפור אחר.

תמיד יוצא דגמים חדשים יותר של כרטיס יותר קרירים ותומכים בדברים נוספים שהמערך שלך יחדל מלתמוך.

אל תשכח שבעתיד מצפה לנו אפיק PCIE 3.0 , בכל מקרה המלצה שלי רכוש כרטיס במחיר שפוי שלא יכאב לך להחליף אותו אחרי זמן מה ..

בנוסף לזה תמיד יש אופציה לרכוש לאחר שנה + כרטיס זהה יד שניה במחיר רצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשקיע במחשב יקר בשביל 20 שנה קדימה.. זה לא רווחי כלל.. אלה אם אתה שוחה בכסף וזה כבר סיפור אחר.

תמיד יוצא דגמים חדשים יותר של כרטיס יותר קרירים ותומכים בדברים נוספים שהמערך שלך יחדל מלתמוך.

אל תשכח שבעתיד מצפה לנו אפיק PCIE 3.0 , בכל מקרה המלצה שלי רכוש כרטיס במחיר שפוי שלא יכאב לך להחליף אותו אחרי זמן מה ..

בנוסף לזה תמיד יש אופציה לרכוש לאחר שנה + כרטיס זהה יד שניה במחיר רצפה.

לא הבנתי למה זה לא שווה

הרי כרטיס בודד במחיר של שני 6850 יותר חלש מה6850, אז למה לא כדאי לעשות את זה?

ובקיצור, גם אם זה משתלם וגם אם לא - 460 "משופרים" או CF 6850?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסביר לך למה זה לא משתלם.

1)כמו שאתה רואה-השוק הזה סוער ומשתנה במהירות ועוד שנתיים שתרצה לעשות שדרוג פשוט תחליף את הכרטיס מסך (היחיד) והרבה פעמים זה יחסוך לך את הכאב ראש ואת ההשקעה הכספית ל"הכנה" של המערך.

2)כמו שאתה אומר-את ה"תוספת ביצועים" לא תהיה חייב עכשיו-חכה עד שתצטרך כרטיס מסך חדש ואז פשוט תקנה מחנות מחשבים/ebay כרטיס מסך נוסף (שאז סביר להניח שהמחיר שלו ירד ב300-400% כמו כלום)-אבל זה גם הימור כי לך תדע אם תמצא אחד או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...