שאלה\הטמעת מערכת חיפוש מתקדמת ואדסנס - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה\הטמעת מערכת חיפוש מתקדמת ואדסנס

eyalgp

Recommended Posts

אני חדש בתחום למדתי בנתיים html ו css כדי לבנות אתר מידע כשאת החיפוש עושים בשאלה חופשית כמו באתר של אגד http://www.egged.co.il/ זה שרושמים שאלה חופשית והחיפוש מזהה מילים ומילים נרדפות בצירופים שונים.

לדוגמא לכל תשובה במאגר מידע אני יכול להגדיר איזה שילובים של מילים ומילים נרדפות יובילו לתשובה

השאלה איזה שפות ללמוד בשביל אתר כזה ואיך נקראת מערכת חיפוש כזאת בשביל ללמוד עליה עוד?

אם בעתיד ארצה להכניס פרסומות AdSense לאתר שיושב על חינמי של AWARDSPACE.COM

זה אפשרי?

תודה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל חיפוש אתה צריך מערכת CMS כלשהי, ותיחום התוכן שאתה מחפש בו, למשל הודעות בפורום. בסופו של דבר זה שאילתה מול מסד נתונים.

אפשרי טכנית, כל מה שצריך זה להעתיק את הסקריפט עם ה-ID של החשבון שלך לקוד של הדף, אבל תבדוק בEULA של שרות האחסון אם הם מאפשרים את זה.

שרותי חינאמיים בד"כ תוקעים פרסומות משלהם ולא תמיד מאפשרים הפעלת פרסומות ע"י הגורמים שמשתמשים באחסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך ללמוד מסד נתונים שזה sql וסקריפט שזה ג'אווה ואלה שני הדברים ששרת האיכסון צריך לתמוך בהם,תקן אותי אם אני טועה

לגבי הפרסומות השרת הספציפי לא שם פרסומות ואפילו כותב שאפשר לשים ad אבל לא מצאתי את זה כתוב באופן ברור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SQL - סטנדרט לתחביר שאיתו שאילתות (בלי קשר למסד נתונים ספציפי).

מסד נתונים - התוכנה עצמה שמאחסנת את המידע (ואליה אתה שולח את השאילתות שלך [שכתובות בSQL]).

בתחום של מסדי נתונים יש 2 ששולטים בזירה באופן מוחלט כמעט: SQLite ו- MySQL אך ישנם סוגים רבים של מסדי נתונים, חלקם מותאמים יותר למטלה סצפיפית מאשר אחרים.

JavaScript - דבר ראשון, זה לא "סקריפט של ג'אווה", ואיננו קשור לJava בכלום. דבר שני, JavaScript הינה שפת צד - לקוח, כלומר, השרת אינו מריץ את הקוד, אלא הלקוח מקבל את הסקריפט כחלק מדף הHTML ומריץ אותו על מחשב הלקוח. לרוב משתמשים בJavaScript ע"מ ליצור דפים דינמיים יותר, אך מתכנתים מתחילים לרוב מזלזלים בה ואינם לומדים אותה לעומק ואינם מבינים את הכוח הגלום בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון מה שאתה צריך זה מוגבל מאוד - אמנם ניתן לממש אותו בכל שפה אך שפפת השרת תהיה האופטימלית לפי דעתי (לעת עתה אתה יכול ללמוד רק PHP בשביל הAI אך על מנת לבנות ממשק לAI הזה עלייך ללמוד HTML CSS Javascript

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...